Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi czy jak kupię na rok ps plusa z kodem w pudełku to też będą wymagać karty kredytowej bo nie mogę aktywować tego darmowego miesiąca bo musi być wprowadzona karta ;) pozdro

Nie potrzebna jest karta do zdrapek na 90 i 365 dni.

Odnośnik do komentarza

Kup czarną, serio. Nie kombinuj. To się różni tylko kolorem, na który za 2 tygodnie przestaniesz zwracać uwagę.

 

 

 

gratulacje dla kolegi

a czy ktoś w końcu kupił ta czarną z destiny i moze powiedzieć jaki data code pozdro

4B jest

 

 

To w końcu jak jest? Nie różnią się więc samym kolorem, bo biała jest 4C. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

taka ciekawostka po podłączeniu białej ps4 oryginalnym czarnym kablem hdmi z zestawu okazało się że  na ekranie pojawiają się jakieś kropki zamieniłem ten kabel na nowy biały hdmi i jakość w fifie 15 się poprawiła troszkę i wszystko śmiga aż miło polecam wymianę tego oryginalnego gówienka zwanego kablem hdmi ;P


a co do gry destiny to ja czekam na fife 15 a to destiny z zestawu leży na półce i nawet mnie nie kusi żeby odpalić może uda się go jakoś zamienić na fifke 15 ;P

Odnośnik do komentarza

nie dość że czarny to jeszcze jakiś badziewny noname ;( od razu trzeba go było wymienić po wyjęciu z pudełka być może fizycznie był sprawny ale ja mam dużo kabli za półką i może łapał jakieś  zakłócenia po wymienia jest super a jak kupowałem to walnąłem biały pod kolor ;P

z ciekawostek kablami do ładowania od ps3 już pada do ps4 nie naładujesz bo jest mniejsza końcówka ;)

i w zestawie też jest czarny no i ta słuchawka też na czarno ale to mi akurat nie przeszkadza ;)

jak gdzieś znajdę to kupię sobie biały do ładowania żeby był komplet ;)

 

a jeszcze takie pytanko jakby w razie padła mi konsola to muszę ją odesłać z destiny??? czy mogę ją komuś odsprzedać?? czy lepiej zachować??

pozdro

Odnośnik do komentarza

w Katowicach w RTV też stoją jeszcze bundle białe za 1699. Niestety głupio wspomniałem małżonce ze dwa trzy miesiące temu, że jeszcze się nie opłaca ps4 kupować, bo nie ma za bardzo w co grać, i teraz cierpię, bo jak jej pokazałem białą ps4 (będzie super pasować bo cały sprzęt i meble w pokoju kinowym mamy białe) to mi powiedziała, że teraz nie ma sensu kupować, bo przecież nie ma w co grać:)

ehhh, czasem trzeba język trzymać za zębami. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

może i nie ma bo ja w demo gram cały czas ;P 

ale zaraz masz Fife 15 później nba2k15 zaraz potem assasyn i gta v i jak dla mnie to wystarczy gier na ten rok ;) a fifka wygląda naprawdę fajnie na ps4 no i jeszcze trzeba doliczyć ps plus na rok niestety żeby pograć z ludźmi ;)


a i jeszcze czekam na red dead redemption 2 ;) oby wyszło było by bajecznie bo 1 na ps3 zrobiłem na 100% bez żadnych kodów ;)

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj zwiedziłem kilka sklepów i nigdzie nie dostałem białej ps4...

Czy białe to jest jakaś limitowana seria czy będą dostępne za jakiś czas jak czarne?

 

Bundle z Destiny są limitowane. Goła konsola w kolorze białym ma być dostępna pod koniec roku.

Czytamy

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...