Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

avatar ma 83 ma metacritic i 7.9 na imdb także według blubera avatar jest tak samo dobry jak madmax

tak bo 89=83

 

lol

 

mad max dla dzieci xD a gwiezdne wojny to co? starzy ludzie, którzy mieli 16 lat jak pierwsza część wyszła się tym jarają albo ich dzieci, które zostały zarażone tą spi.erdoliną btw nie pomyslałeś moze, że to ty jestes ch.ujowy a nie mad max?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

daj boże żeby Przebudzenie Mocy było tak świetnym powrotem jak Mad Max. Bo pomimo całego wykłocania się to nie da się zaprzeczyc że generalnie nowy MM został na świecie przyjęty jako bardzo dobry film.

 

Mam też nadzieję że nowe star warsy będą trwały conajmniej te 2h30min..

Odnośnik do komentarza

nagroda MOST DISCUSSED MOVIE HAHAHA a druga obok "TEEN CHOICE" 

 

avatar ma 83 ma metacritic i 7.9 na imdb także według blubera avatar jest tak samo dobry jak madmax  :kaz:

 

i w ogole niezbyt pisze sie razem  :czesc:

 

 

mad max jest dla dzieci, dorosły człowiek się na tym filmie zanudzi

nadaje ci order yetiego 

Odnośnik do komentarza

bluber jaki wywód o mad maxie xD ogólnie to właśnie na taką reakcję czekałem, aczkolwiek te oceny to możesz se pan w buty wsadzić, jeszcze mi tu zaraz wkleisz śrędnią ocen z filłmłeba i portalu kinoman.pl xD Tak wysokie oceny świadcza tylko o tym jak kur.wa nisko upadł gatunek SF, 3/4 oceniających to pewnie 19sto letni amerykanie, dla których klasykiem gatunku jest terminator salvation XD

 

tak na serio to zły max to max 7/10, niepojęte jest dla mnie robienie laurki temu przyjemnemu, acz kur.wa średiemu przy prawdziwych klasykach gatunku filmowi. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 starzy ludzie, którzy mieli 16 lat jak pierwsza część wyszła się tym jarają

 

Miałem dokładnie tyle jak byłem w kinie na The Phantom Menace :usmiech:

Wtedy mnie się podobało, ale nie było absolutnie mowy, żebym został rozjebany czy coś.

 

Parę lat i części później dotarło jak bardzo chujowa i guwniana jest nowa trylogia.

Odnośnik do komentarza

emocji? bo obraziłem twoj film w internecie?

 

dobra skonczmy rozmowe o tej chu,jozie mad maxie i porozmawiajmy o star warsach.

 

ostatnio pod wplywem hypu zamowilem dodatkowe statki do mojej gry:

star-wars-x-wing-gra-figurkowa-b-iext122

 

już mogę tworzyć eskadry

 

Ta gra to najgorszy narkotyk świata, nigdy się nie kończy na "kilku statkach" ;)

 

 

A TRAILER GNIECIE JA​JA, tak się powinno robić zwiastuny! Nie ma spoilerów, nie zdradzają fabuły, a tylko pokazują klimat i budują hajp. Znowu zarządził Han Solo mówiący o tym, że "the Force, Jedi... it's all true", no po prostu czuć, że ci ludzie czują Gwiezdne Wojny lepiej, niż Lucas z czasów prequeli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...