Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Ocenilem po tym co widzialem do tej pory. Murzyni z tamtych trylogii  >>>>>> spocony, zagubiony murzyn z trailera. Co nie znaczy, ze po filmie nie zmienie zdania. Ale poki co to tak to widze.

 

 

 

 

uważam, że pod kilkoma względami nowa trylogia jest nawet lepsza od starej, np. obsada. Bardziej naturalne zachowanie aktorów, w starej trylogii interakcje między bohaterami są tak sztuczne, że nie da się tego oglądać

 

:pawel: :pawel: :pawel:

 

Czekamy na następne bomby prawdy!

 

Chyba mamy shagohoga tematu o Star Wars.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Że też się komuś chce szukać plusów tego góvna zwanego Nowa Trylogia to doprawdy godne podziwu XD

Mam nadzieję,że po premierze tych nowych filmów już całkowicie ludzie zapomną o tych majakach Lucasa. Pamiętam jak byłem na Ep1 w kinie, matko jakie to było nijakie, najgorzej wydana kasa na bilet do kina. No ale dzieciakom  co miały pierwszy raz styczność z SW mogło się podobać. Bo kolorowo, Dżar Dżar i w ogóle skaczą i wyma(pipi)ą kolorowymi mieczami jak w cyrku.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ja się zatrzymam tylko na pierwszym trailerze, jak dla mnie starczy, wolę być zaskakiwany w kinie.

 

A do niggerów raczej nic nie mam, ale ten tu wyjątkowo słabo się prezentuje, ciagle wygląda jakby uciekał z plantacji bawełny po jakimś ostrym batożeniu.

 

Co do braku Luke'a to wątpliwe żeby go dali na ciemną stronę, bardziej chyba chodzi o efekt zaskoczenia jak go zobaczymy po raz pierwszy po tylu latach.

Odnośnik do komentarza

Walka i ostatni dialog anakina z obi to jedne z najlpeszych momentów całej sagi.

Rzeź ludzików z Tatooine równiez świetnie pokazana, ogólnie od momentu staczania się Anakina było bardzo dobrze.

No i cąły wątek odkąd imperator stracił na urodzie również.

Strasznie nienawidziłem nowej trylogii dopóki na spokojnie w odp. jakości i chronologicznie nie obejrzałem wszystkich częsci. Zyskują.

Odnośnik do komentarza

nie no, źle mnie zrozumieliście :) starą trylogię mogę oglądać nonstop, w kółko i mi się nie męczy z nową trylogią już tak nie mam, historia jest dużo słabsza, baśniowa itd. ale nie demonizuję jej.

 

i tak MROCZNE WIDMO > FURY ROAD

dobra, weź już się na siłe nie ośmieszaj

 

 

a inną drogą, bilet już zamówiony na 18 grudnia

Odnośnik do komentarza

Walka i ostatni dialog anakina z obi to jedne z najlpeszych momentów całej sagi.

Rzeź ludzików z Tatooine równiez świetnie pokazana, ogólnie od momentu staczania się Anakina było bardzo dobrze.

No i cąły wątek odkąd imperator stracił na urodzie również.

Strasznie nienawidziłem nowej trylogii dopóki na spokojnie w odp. jakości i chronologicznie nie obejrzałem wszystkich częsci. Zyskują.

 

Milan jak trolluje żeby odwrócić uwagę od faktu, że to on.

Odnośnik do komentarza

Że też się komuś chce szukać plusów tego góvna zwanego Nowa Trylogia to doprawdy godne podziwu XD

Mam nadzieję,że po premierze tych nowych filmów już całkowicie ludzie zapomną o tych majakach Lucasa. Pamiętam jak byłem na Ep1 w kinie, matko jakie to było nijakie, najgorzej wydana kasa na bilet do kina. No ale dzieciakom  co miały pierwszy raz styczność z SW mogło się podobać. Bo kolorowo, Dżar Dżar i w ogóle skaczą i wyma(pipi)ą kolorowymi mieczami jak w cyrku.

Ja na przykład pierwszą styczność ze SW miałem od pierwszej części. Jako 8-latek poszedłem do kina z braćmi na Mroczne widmo i odbiło mi na punkcie SW. Potem Atak klonów, który mniej, ale też mi się podobał. Dopiero po tych 2-óch filmach zobaczyłem starą trylogię i dopiero o co to znaczy Star Wars. Zemsta Sithów już była dużo bardziej bolesnym seansem, ale nie mieszam z gównem bo też mi się sporo tam podobało.

 

Fakt Stara trylogia > Nowa trylogia ale te skrajne podejście też jest po(pipi)ane. Albo coś jest genialne albo totalnie gówniane. :/

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Najsmieszniejsze że  o mad maxie już nikt nie pamięta, piękna wydmuszka przeminęła jak fascynacja 300-toma, nawet  tu i tu był fajniusi motyw muzyczny wpleciony  w fabułę, i tak jak teraz wszyscy sa fanami junkie XL, tak wtedy nagle wszyscy przebijali się ile płyt NIN mają na dysku ;D

 

gwiezdne wojny zjedzą  i wyplują mad maxa, nikt nie będzie pamiętał co było  w tym roku wczesniej, pingwiny, conjuring 5, insideous 6, a , i mad max funny road xDDD

Edytowane przez Toudi_89
Odnośnik do komentarza

Mad max to takie 5/10, więc nie trudno przebić. Tylko na tym forum ludzie się tak tym jarają.

 

To, że szejdi to błazen, który nie zbyt zna się na filmach i jeszcze mówi, że nowa trylogia to fajne filmy to wiem, ale że ty pleciesz głupoty to się nie spodziewałem. Ja zdaję sobie z tego sprawę, że to jest internet i każdy stara się na swój sposób być prześmiewczy, opryskliwy, udawać cwaniaka itp. Jeżeli to czyni z kogoś szczęśliwego człowieka, to dobrze, bo najważniejsze jest w życiu być szczęśliwym. Jednak dla mnie to jest śmieszne w sumie, bo nie potrafię taki być, nawet w internecie i dlatego pokaże ci jak się mylisz

 

Primo metacritic

 

BypDqq3.jpg

 

2600 je.banych opinii i średnia 8.7 CZAISZ CZY PIESCIAMI MAM WYTŁUMACZYĆ?

 

7Mfra4Y.jpg

 

trochę bardziej sophisticated imdb 8.2 od 350 tys userów CZAISZ TYPIE WIECEJ NIŻ MIESZKA W TWOIM MIESCIE

 

IIdZ3dJ.jpg

 

12 miejsce z wszystkich filmów 2015 no akurat to nie jest piorunujące, ale most discussed movie of 2015 już trochę robi zwłaszcza biorą uwagę, że premiera była w maju a tutaj jeszcze nie którzy mają bóldupy, że był to film na 10/10 no i od razu podważa teorie toudiego o tym, że nikt juz nie pamięta tego film (lol) 

 

NO I NAJWAZNIEJSZA OPINIA NAJWAZNIEJSZEGO KRYTYKA W INTERNECIE 

 

u0WatSj.jpg

 

I CO KU.RWA ZATKAŁO KAKAŁO? A TERAZ WRÓĆ I PRZEPROŚ 

Odnośnik do komentarza

nagroda MOST DISCUSSED MOVIE HAHAHA a druga obok "TEEN CHOICE" 

 

avatar ma 83 ma metacritic i 7.9 na imdb także według blubera avatar jest tak samo dobry jak madmax  :kaz:

 

i w ogole niezbyt pisze sie razem  :czesc:

 

 

mad max jest dla dzieci, dorosły człowiek się na tym filmie zanudzi

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...