Skocz do zawartości

Quake Live (i inne)


Accoun

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, chyba każdy wie, co to i nie muszę tłumaczyć.

www.quakelive.com

 

Tak postanowiłem sobie założyć temat, bo dzisiaj się rozpoczął DreamHack, na którym jest m. in. turniej QL.

Ogląda ktoś? Był już np. bardzo ładny Frazz vs. Tox na Furious Heights. :) Obecnie dem0n rozgramia zeuna.

 

Stream: www.twitch.tv/dreamhackql

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i koniec, wspaniałe widowisko w finale, poniżej VOD.

 

 

 

Rapha po zmiazdzeniu evila (psychika mu siadla) ulega w finale Cypherowi, ktory w takiej formie nie byl chyba juz od kilku lat.

 

 

Teraz sam musze nadrobic co ciekawsze VODy w wolnym czasie.

 

 

Ehh, zawsze po zakonczeniu DH i Quakeconu ogarnia mnie taka nostalgia polaczona ze smutkiem, ze najlepsze lata esportowego FPS juz przeminely, a my skazani jestesmy na kolejne odslony strzelanek dla niepelnosprawnych aka Call of Battlefield itd.

 

See you at DH Summer!

 

 

Edit: lol

 

 

 98181-miley_cyrus_wrecking_ball.png

 

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jedna zblizyła, a nawet pod pewnymi względami prześcignęła

 

Zapierdalanie 200 na godzine ze spinfuzorem, kontrolowanie toru lotu tak w to sie grało : )

Oczywiście nie ujmuje nic ponadczasowemu Kwakowi którego po dziś dzień z UT99 mam na dysku.

Odnośnik do komentarza

Jedna zblizyła, a nawet pod pewnymi względami prześcignęła

 

Zapierdalanie 200 na godzine ze spinfuzorem, kontrolowanie toru lotu tak w to sie grało : )

Oczywiście nie ujmuje nic ponadczasowemu Kwakowi którego po dziś dzień z UT99 mam na dysku.

 

 

Szczerze mówiąc pierwszy raz to widzę. To jakiś mod do innej gry? Strzelam, że jest to bardzo niszowe i żadnych turniejów w to nie było?

 

W sumie z gier z mechaniką żywcem wyjętą z Quake był jeszcze Painkiller i Warsow, ale obie tak niszowe że praktycznie mało kto o nich w ogóle pamięta. Nie mniej były grane kilka razy turniejowo.

 

Zoabczymy, co ID wymyśli z Quake Live 2.0. Swoją drogą, to Quake Live mógł być dla FPS'ów tym, czym np LoL dla MOBA, ale w ID pracuje banda marketingowych imbecyli. W sumie, to nie został tam już chyba nikt z oryginanego teamu odpowiedzialnego za Quake i i Doom, w związku z czym do nowego Dooma też podchodzę z wielkim dystansem.

 

A odnośnie UT, to coś mi się obiło o uszy, że ma powstaćwersja f2p... a na pewno powstaje UT4:

 

 

Wiadomo, że na tle dzisiejszych fpsów dla niepełnosprawnych, to jest kosmos, ale to jednak nie to samo, co Quake (ofc nie ujmując nic świetne grze, jaką jest UT).

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...