Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem tego Żywca APA za 3,40 i muszę przyznać,że tak jak za piwem nie przepadam tak te mi bardzo podeszło.

Jeszcze tak z ciekawości to jakie polecilibyście piwo na spróbowanie z tych małych prowarów? Bo w Auchanie gdzie brałem ŻAPA było całkiem sporo tych buteleczek tylko problem był co wybrać. Najlepiej coś podobnego do tego Żywca,czyli z mniejszą goryczką i bardziej  "słodkim" smakiem.

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz 'słodkiego' smaku, to polecam Russian Imperial Stouty. Co prawda butelka 0.33 kosztuje koło 17zł ale na święta warto, żeby spróbować  :sir: 
 

 

A tak serio to, to co pierwsze przyszło mi do głowy to Crazy Mike z AleBrowaru i Winchester z Faktorii. Tego drugiego polecam motzno, jedno z moich ulubionych piw. Teraz na święta wyszło jeszcze kilka piw typowo świątecznych z przyprawami, np. Xmas Rye z Doctor Brew

 

edyta: aha, teraz doczytałem, że w Aucham, to z tymi powyżej może być problem, żeby znaleźć. Ale ostatnio w Auchan widziałem coś takiego

young.jpg

 

bardzo dobre piwo. Możliwe, że znajdziesz tam jeszcze Ciechan AIPA i Kormoran American IPA

Edytowane przez mikro
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o pale ale, to piłem coś takiego:

 

kormoranIPA1.jpg

 

Płaciłem za butelkę 12 zł, ale piłem to w pubie, więc nie wiem, czy cena jest taka sama.

 

Aaa, i ŻAPA zostanie chyba moim ulubionym koncerniakiem, bardzo pyszny.

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w Carrefourze i spytałem pracownika, czy mają ŻAPA. Pokazał mi tylko pustą półkę i powiedział, że rozeszło się w jeden dzień. Czyli ludzi są jednak ciekawi nowych smaków.

 

Na pocieszenie kupiłem sobie Atak chmielu i Ciechana AIPA*.

 

 

 

 

 

 

*można pić póki Blubera nie ma.

Odnośnik do komentarza

Zywiec troszke leci w uja, jak w KAZDEJ jednej zabce i freshu mozna dostac caly przekroj Bojanow , to mozliwe jest zrobienie tego samego z APA. 

Predzej 1)mala problemy logistyczne, dystrybucyjne 2) to taka taktyka marketingowa zeby ludzie sie naw(pipi)iali szukajac tego. Bock , Biale itp to tez "edycje limitowane" a mozna WSZEDZIE dostac. Nie wiem jak dokladnie wyglada wydajnosc Cieszyna , ale napewno nie tak slabo 

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio obleciałem niemal wszystkie tesco,żabki i inne sklepy w moim najbliższym mieście i lipa. Kupisz wszystkie te ich nowe wynalazki jak Marcowe itd ale APA nigdzie nie mają.A jechać prawie 15km do Auchan po piwo jest bez sensu.Niech Żywiec zrobi coś z tą dostępnością ich nowego piwa bo obecnie to jest lipa totalna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...