Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Na tapecie...

 

2qxmjat.jpg

 

Oraz

 

2bzo1u.jpg

 

Wszystko z Lidla. Ostatnio często bywam bo Biedonka w remoncie. Jak posmakuje to wyedytuje posta. :cool:

 

Epa - słabszy trunek,lekki posmak cytrusów - lekkie i zwiewne. :) Dobrze gasi pragnienie. 

 

Bojan kokosowe - wolno się tego pić nie da bo w połowie przestaje wchodzić. Pierwszy łyk już jest intensywny a kolejne szybko nasycają. Jako gaśnica działa słabo - mdliło mnie po wypiciu.

 

Zwierzyniec pils - w składzie ryż. Smak słaby. Lekko goryczkowate. Lepsze tyskie.

 

Coś tam grejfrutowe - bardzo fajne i nie tak słodkie jak Radlery. Dobre ale jedno.

 

Na wypasie - przeciętna IPA. Lepsza od żywca session ipa z pewnością. 

Edytowane przez Krystyna JJanda
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie Grzybu. Tu chodzi o tyskie czy inne zwykłe piwa. Teraz masa ludzi pija krafty i minusują zwykłe bo te stały się napojem piwopodobnym dla żuli. :klapek: Sam tak nie uważam ale przedstawiam tok myślenia tych "znawców". Pisanie o zwykłych piwach jest be i fe. :lapka:

Odnośnik do komentarza

No wiemy już od 78 stron i ponad 10 lat ze tobie niewiele trzeba, nawet ludzie juz nie obsmiewaja tych zdjeć z tyskim, wiec ZM pij tyskie i nie triggeruj sie zawsze gdy ktoś o nim wspomina.

Mało wymagajacy to jakas tam pewnie zaleta, pyry na stół, tyskie do łapy, gril  w weekend, praca na powietrzu, myslenie zbyteczne, gupi film w lozku, zrootowany g3, smierc przychodz jak najszybciej.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
2 godziny temu, milan napisał:

No wiemy już od 78 stron i ponad 10 lat ze tobie niewiele trzeba, nawet ludzie juz nie obsmiewaja tych zdjeć z tyskim, wiec ZM pij tyskie i nie triggeruj sie zawsze gdy ktoś o nim wspomina.

Mało wymagajacy to jakas tam pewnie zaleta, pyry na stół, tyskie do łapy, gril  w weekend, praca na powietrzu, myslenie zbyteczne, gupi film w lozku, zrootowany g3, smierc przychodz jak najszybciej.

 

To był s3

Odnośnik do komentarza

@szejdj Nie wiem. Pierwsze 3 łyki smakowałem kolejne 8 poszło celem ugaszenia pragnienia. Wcześniej 2,5 litra nuegazowanej w robocie też gładko wchodziło. :obama: Pragnienie słabo ugaszone, trochę mnie mdli. Tyskie po robocie lepsze. :lapka: Lecę dalej żłopać Bystry Zdrój. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...