Jump to content

messer88

Senior Member
 • Posts

  6345
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

messer88 last won the day on January 4

messer88 had the most liked content!

Reputation

2357 Diamentowy Pies

About messer88

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

19331 profile views
 1. Gra może być trudna bo bardzo łatwo sobie zepsuć postacie, a respec jest ale wymaga ukończenia pierwszego aktu. Sam system levelowania statystyk nie jest raczej oczywisty, dlatego warto coś tam sobie poczytać zanim się zacznie.
 2. Ascent ostatnio pobierał jakiś update kilka GB.
 3. Łoo dobrze że u mnie bez hajpu to poczekam aż się zrobi coś miejsca na dysku.
 4. messer88

  Piwo

  Teraz to najbezpieczniej jak się chce napić coś dobrego i nie drogo to jak dla mnie czeskie piwka albo nasze kormorany.
 5. messer88

  Piwo

  pamiętam chyba 2006 jak to spożywałem, smakowało i było dość specyficzne przy innych wtedy normalnie dostępnych piwach
 6. messer88

  Nioh

  Albo w opcjach ustawić żeby nie dropiło śmieciowych itemów wtedy tylko lepsze kolorki będą widoczne. W dwójce tak jest, tutaj chyba też się da?
 7. No to zdecydowanie za tym rozwiązaniem przemawia, wsadzasz cyk i tyle, żadnych kabli dodatkowych gratów obok konsoli.
 8. To ja nie wiem grałem ostatnio i nie miałem żadnych kłopotów z tym. Zabili mnie raz tylko gdzie właśnie od tyłu wozu zaczynają biec i tyle.
 9. messer88

  Nioh

  Przy kapliczce?
 10. messer88

  Jaki laptop ?

  Fajny sprzęt ale to pewnie wyje głośno?
 11. Nie wiem jak Wy gracie bo idzie trafić normalnie wszystko przecież, no ale w dwójce to chyba poprawią skoro wyposażają bohaterkę w kuszę i nie będzie to takie drewniane.
 12. Też się ostatnio obudziłem żeby obejrzeć a już lipa z seansami coś się trafia tylko w lipnych godzinach, trzeba czekać aż gdzieś wleci.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.