Skocz do zawartości

World of Thunder


standby

Rekomendowane odpowiedzi

Pyka ktoś w tą rewelacyjną grę? World of tanks mi się troche znudził natomiast world of warplanes jest dla mnie pomyłką a chciałem pograć w coś w podobnej formie, więc zdecydowałem się na WOT.
Musze przyznać że gra się naprawdę dobrze, wiele elementów jeszcze można by poprawić ale system i mechanika gry mi bardzo odpowiada, pojedynki powietrzne przy bardzo dobrej grafice są za(pipi)iście widowiskowe, troche jednak średnio gra się samemu, bowiem charakter walk powietrznych jest taki że trzeba mieć skrzydłowego i vice versa i ciężko znaleźć kogoś w miare ogarniętego co to rozumie :confused:

Edytowane przez standby
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gierka jest świetna ale jest sporo rzeczy które denerwują, idioci którzy leca wprost na Ciebie by sie z tobą zderzyć, albo idiotyczny system asyst, bez kitu, masakruje jakis ciezki bombowiec, chlopa ostrzeliwuje doslownie 2 minuty, zniszczylem mu silniki, podwozie, wszystko, zabraklo mi amunicji i czekalem az się zaladuje i ktos inny doslownie tylko oddal kilka strzalow i zabicie poszlo na jego konto, mam mase asyst a killow relatywnie malo.
Denerwuje tez kamera ktora nie nadaza za samolotem, system badania nowych samolotow jest dla mnie niezrozumialy i nieczytelny, ale ogolnie satysfakcja z zestrzelenia wroga jest niesamowita, a power ckm czuc jak najbardziej, piekny motyw jest jak cisniesz po strzygle i ono odpada :D

Odnośnik do komentarza

Ja olalem sciganie bombowcow do czasu az nie bede latal czyms na wzorf bf-109f ktory sie szybko wspina. Bo jak jest ogarnieta zaloga to bedzie leciala na 6-8 tysiacach i tak latwo do niej sie nie da dojsc. Ofcoz wiem ze nie o tym mowisz. Jak wspomnialem, mogli by te asysty lepiej wymyslec to raz. Dwa, sproboj nastepnym razem wyslac wiadomosc w druzynie, ze typ jest twoj, powinno pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli denerwują was głupie asysty i debile lecący na czołowe ( BTW do takiego wydarzenia potrzeba dwóch debili,więc jeśli się zderzyłeś to znaczy, że zarówno ty jak i twój przeciwnik zachowaliście się jak debile) to polecam przesiąść się na bitwy historyczne. Fun znacznie większy, konieczność stosowania taktyki,myślenia i presja.Czego niestety nie można powiedzieć o tym radosnym lataniu w trybie arcade

Odnośnik do komentarza

Mam prawie 50h na liczniku. 

Teraz poprawili i randomy w meczu arcade mogą być o level wyżej albo level niżej. 

 

Tak, to jest wkurzające, że ciśniesz typa, a on nic. Ja czasem jedna seria i padam. 

Zależy od pocisków- największa jazda, jak się ma wybuchające. Jedna seria i spada do morza/na glebe ;) HEF I/Sap. Wybuchające. 

Zależy też od celownika- jak trafisz w pilota, pada. Jak słaby pancerz kadłuba, to od boku walisz przy ogonie i mu ogon odpada=zgon, bo spada. 

 

No i zależy czym latasz. Ja Anglia ciskam, Spitfire Vb z PL szachownica :)  6 działek. 4 popierdółki, ale dwa mocne hiszpany. 120ammo, więc szybko się kończy i warto inwestować XP w klimaty napraw, przeładowania i ogólnie przeszkolenie załogi. 

 

 

Najgorsze w tej grze jest to, że cisne typa, lecę mu na ogonie i w zasadzie krytyczne trafienie- prędzej czy pózniej silnik mu stanie. 3/4 zniszczenia, to moja zasługa. Lecę za nim, czekam 20s aż mi się przeładuję żeby dokończyć dzieło i tutaj pojawia się najgorsza rzecz w tej grze która mnie doprowadza do szewskiej pasji!! Podlatuje random, przypadek typ- jedna seria, a nawet pół serii i ja dostaję asyste!! WTF?!  Krew mnie zalewa.... 

Skoro ja go prawie załatwiłem, ja go dojechałem do krytycznego trafienia, to dlaczego mam asyste? Irytujące.... 

 

QV2atij.jpg

 

 

 

Tu mój najlepszy mecz:

 

hje1YQZ.jpg

 

 

No i to będzie ogień.

 

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

te asysty to jest dramat i wiele graczy na to narzeka, system puntkacji powinien być taki że ten kto zada większe obrażenia danej jednostki powinien miec zestrzelenie, bo nie raz przeciwnik już pikował w dół by umrzeć, a jakiś ciul za mną jeszcze go dobijał i Ko dla niego. Mialem juz chyba z 15 razy najwięcej asyst w całej batalii.

 

Btw. która nacja jest według Ciebie najlepsza?> JA gram amerykanami i ruskimi, jakoś nie powalają mnie na łopatki choć ZSRR ma dość dobrą siłę ognia i zwrtoność w samolotach. Widziałem że masa graczy gra Hurricanami albo Spitfire, serrio są aż tak dobrzy Brytole?

Edytowane przez standby
Odnośnik do komentarza

Zaczalem amerykancami, ale dosc slabo to mi szlo. Pewnie dlatego ze jeszcze zadfnej taktyki nie mialem. Pozniej brytole. Nimi juz lepiej, faktycznie. Jednak dopiero niemiaszkami zaczelo byc fajnie. Bf-109 daje rade, szczegolnie do energy attack, gdzie atakujesz z gory, a potem szybko sie wspinasz itd.

Poki co nie latalem kitajcami ani ruskimi zbytnio.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Coraz lepiej się w to gra, wreszcie gra chyba zalicza zestrzelenie temu co zadał najwięcej damage`a, wydaje mi się jednak że wydajność od ostatniego pacza troche się popsuła i gra leci w mniejszej ilosci Fps. Nadal kamera z tyłu naszego samolotu jest denna i nie nadąża i nie pokazuje w jakiej pozycji znajduje się nasz samolot, ale co z tego skoro gra się za(pipi)iście. Aktualnie pykam ruskimi głównie (troche też niemiaszkami i usa) i samoloty tych pierwszych tierów są tam potężne, radość z zestrzelenia dużego bombowca z dużej wysokości porównałhym do orgazmu :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.