Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


NewNickPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak tylko uporam się z trofeami on line w Bioshock 2 to zabieram się za Black Flag. Jeszcze trofeami się nie interesowałem a samą gre uruchomiłem zaledwie na 30 minut po zakupie konsoli. Bo bardziej wciągnął mnie Resogun. Ale wiem że na 100% będę w Black Flag chciał zrobić 100%, nawet trofea za DLC

Odnośnik do komentarza

Moze w koncu to wbije. Pewne jest to, ze w kazdej chwili conajmniej jedna lokacja jest dostepna? Musze miec odblokowane porty? Bede widzial te ikonki z daleka, czy musze dosc blisko podplynac?

 

Jak jesteś blisko to Ci się pokaże na mapie. 

Pod adresem poniżej, ludzie na bieżąco się informują co gdzie i przez ile będzie dostępne :)

 

http://ps3trophies.com/forums/assassin-s-creed-iv-black-flag/38556-aciv-ps4-social-events-sharing-thread-5.html#post602183

 

Ale :)

Co by nie było za dobrze :) Tych skrzynek, konwojów i wieloryba nie ma tam zawsze :) one pokazują się w danym dniu i danej godzinie :)

Jest jednak mały myk na opanowanie tematu :) jak wypatrzysz pod adresem powyżej, że ktoś znalazł - zasuwaj tam ile wejdzie, jeśli nic tam nie będzie, nie martw się tylko odłącz internet od konsoli, podłącz ponownie - by gra zalogowała sie na nowo do serwerów UBI, jeśli dalej nic - powtórz temat do skutku. Knif polega na tym, że społecznościówki są nie na wszystkich serwerach UBI. Także za którymś razem się uda :)

Jak tylko uporam się z trofeami on line w Bioshock 2 to zabieram się za Black Flag. Jeszcze trofeami się nie interesowałem a samą gre uruchomiłem zaledwie na 30 minut po zakupie konsoli. Bo bardziej wciągnął mnie Resogun. Ale wiem że na 100% będę w Black Flag chciał zrobić 100%, nawet trofea za DLC

 

Jak i ja :)

Wszystkie AC mam splatynowane :) Ale tą część wszystko na 100% włączenie z DLC muszę zrobić :)

Edytowane przez lennox
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@UP - dorwałem właśnie skrzynkę społecznościowa :) został jeszcze tylko konwój :)

Problem problem polega na tym, że jak pisałem pare dni temu cały czas świeci mi się na mapie konwój w miejscu gdzie już go dawno nie ma. Jakiś Bug. Pytanie tylko, czy w takim razie pojawi się kolejny (niebieski).

Pytam bo mnie szlag zaraz trafi :)

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza

Hej, zamierzam teraz zabrać się za Black Flag i zriobić pełne 100% platinum, i w pierwszej kolejności chce usunąć z drogi trofea Online. Czy to trudne? Tzn które trofea robić pierwsze? Bo fabuły jeszcze nie ruszałem i specjalnie mi się tam nie śpieszy. Zależy mi na tym aby zrobić on line na początku, a potem w dowolnej chwili robić singla. 

Odnośnik do komentarza

Online wpadają same, trzeba tylko odhaczać umiejętności których się użyło, bo jest trofik za użycie wszystkich. Potem mozolne dobijanie do 55 LVLu... 

 

Ja lecę do 55 lvl. Co z umiejętności wpadnie po drodze to moje, a co nie to zacznę robić od 50 lvl. 

W sumie są one proste, także nie będzie z tym problemu. 

Wczoraj wreszcie trafiłem na konwój więc "Chętny do dzielenia" wpadł wczoraj. Już byłem pokichany bo skrzynka i wieloryb łatwe do zlokalizowania, z konwojem było gorzej. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Warto wykonywać te zadania dodatkowe, typu zabij z powietrza, z ukrycia. Mi oczywiście nie działały, wykonywałem wszystkie, a zaliczało tylko 3 pierwsza za marne 500 ptk...

 

Warto tez robić wyzwania, typu zabij 50 razy z pistoletu, albo zabij 75 razy akrobatycznie itp, dają duże boosty te zadania, ale i tak wiele godzin spędzi się w tym żałosnym multi...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...