Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


NewNickPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Ja jestem chętny właśnie miałem o tym pisać. Potrzeba 4 osób czy 2? Zaproś mnie.

W ogóle porypane trofeum: trzeba zdobyć najwyższy wynik w Dominacji grając Jaguarem. Sęk w tym że nie można tego zrobić w prywatnym meczu a normalnie wylosować Jaguara i akurat wygrać graniczy z cudem. Na szczęście jest na to sposób z tymi klanami. Daj znaka!

Odnośnik do komentarza

Myślisz że to przejdzie i nas wylosuje? Myślę że dłużej z tym zejdzie bo jak każdy ma wygrać to są to 4 gry po 10-15 min... W każdym bądź razie jestem po 21:30.

 

Osoba grająca Jaguarem przejmuje wszystkie punty, wtedy gra się szybciej skończy.

 

Ok sprawa wygląda nastepująco:

- impreza dla wszystkich osób

- zakładamy 2 klany (1 już założyłem i wysłałem zaproszenie do daras_, ussr tworzy klan i zaprasza S3phi40T)

- wyślijcie zaproszenia do kolejnych 2 osób - mają być po 2 osoby na klan

- jeden klan tworzy grupę (graj z klanem)

 

5 minut na osobę i wszyscy mamy po trofce.

 

Podziękowania dla S3phi40T za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chcę zdobyć trofeum "Chętny do dzielenia". Za trofea z gier online również w niedalekiej przyszłości się zabiorę. Ktoś chętny mi pomóc?

 

---

 

Dzięki ussr, dziś wpadło mi to trofeum.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

"Święta ziemia - Grając Jaguarem, osiągnij najwyższy wynik ze wszystkich graczy podczas sesji Dominacji."

 

Albo zapomnieli dodać, że musisz być jeszcze w drużynie wygrywającej, albo któryś patch to zmienił a opis pozostał...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Gra ktoś w to jeszcze? Bo chętnie ustawiłbym się na kilka pucharków, tylko muszę szybko dobić do 55 levelu.

Wiesz co, też chciałem znaleźć kogoś dla online, ale wszystkie pucharki z tego trybu wpadły mi wcześniej niż się tego spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...