Skocz do zawartości

Bound by Flame


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Tak wygląda walka na trailerze.

 

 

A tak wygląda 2h z początku gry.

 

http://www.youtube.com/watch?v=YxteKis4sPk

 

Wezmę na pewno jak stanieje, czy się wymienię za coś. Dawnooo nie grałem w tego typu rpg, chętnie sprawdzę, ale nie za pełną cenę (szczególnie że brak wersji PL! w rpg!!)  :P

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jak to gra od cdp-a to nie kupuje :P na bank po miesiącu stanieje o połowe jak nie w polsce to zagranicą. mam sztuke odłożoną w ultimie, ale waham się czy brać, ocen narazie brak, a boję się zabugowanego crapa który zabija fun (vide two worlds 1&2).

Odnośnik do komentarza

jeżeli masz laptop lub komputer stacjonarny kupiony w ciągu ostatnich 5 lat to polecam ci banner saga i shadowrun returns <--- obie gry to za(pipi)iste RPG z super fabułą i kosztują obecnie grosze. Oba tytułu da rade wyhaczyć za mniej niż 80 zł  i to razem :D

 

Dla mnie biznes o wiele lepszy niż crap za 200 zł :)

Odnośnik do komentarza

jeżeli masz laptop lub komputer stacjonarny kupiony w ciągu ostatnich 5 lat to polecam ci banner saga i shadowrun returns <--- obie gry to za(pipi)iste RPG z super fabułą i kosztują obecnie grosze. Oba tytułu da rade wyhaczyć za mniej niż 80 zł  i to razem :D

 

Dla mnie biznes o wiele lepszy niż crap za 200 zł :)

Mój lapek raczej szału nie robi. Ale generalnie nie lubię i nie grywam na PC, także to nie ma znaczenia.

Obejrzałem filmik z poprzedniego postu i raczej jestem przekonany że ta gra nie będzie dla mnie crapem. Tym bardziej że bardzo dobrze się bawiłem grając nawet w takie Two Worlds 2 :)

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

Bylem sceptycznie nastawiony do gry, sciagnalem wersje "freemium" na PC i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, po 5-10 godzinach grania (a ponoc gra starcza na niecale 20) dalbym moce 7/10, bardzo ciekawy system walki jest w tej grze, po machnieciu mieczem bohater nie wraca do standardowej pozy, tylko trzyma miecz w pozycji w ktorej zakonczyla sie animacja i wciskajac ponownie atak z tego wlasnie miejsca rozpoczyna sie kolejny atak, czegos takiego jeszcze nie widzialem w grach.

 

Sama fabula wydaje sie banalna, jednak calosc jest okraszona fajna otoczka, humoru nie brakuje a dialogi wbrew temu co czytam w recenzjach nie sa nudne, przynajmniej wg mnie. Summa summarum, tytul przyzwoity, dobra rzemieslnicza robota ale nic ponadto, jesli ktos jest glodny RPGa, niech bierze, ale na pewno nie za 250 zl.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...