Jump to content

Cedric

Użytkownicy
 • Content Count

  1638
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Cedric last won the day on November 27 2019

Cedric had the most liked content!

Community Reputation

938 Nie-random

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://kartunsy.pl

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

3877 profile views
 1. W szatni Barcelony dzisiaj ustawione na repeat.
 2. To teraz tylko włączyć streamek Pana Michała Pola, bo będą d-y-m-y jak .uj po takim meczyku
 3. I Couthino na ukrzyżowanie
 4. Semedo jaki przecinak xDDD
 5. Przynajmniej teraz wiadomo po co Spencer te wszystkie studia kupił. Od dzisiaj wszystkie będą klepać przy Halo, żeby się wyrobić gdzieś na 2021.
 6. Bloodline 2 opóźnione na 2021, Halo tak samo. Cyberpunk...
 7. Cedric

  Halo Infinite

  "2021 will be have the best games lineup in the history of Xbox brand". Tak właśnie Spencer wejdzie w Nowy Rok.
 8. Cedric

  Halo Infinite

  Huh, mocno walnęło. Z drugiej strony chyba dobrze, że jednak Microsoft nie wymuszał premiery na launch konsoli, bo mogłoby się to nie skończyć za dobrze. Kurde, nie ma nawet przybliżonej nowej daty premiery, więc ładny tam musiał być rozpierdziel w 343. A jeszcze nie tak dawno pisali, że biorą jakieś dodatkowe studio do pomocy. Cóż, może dzięki temu będzie gra na 80%, zamiast na 60-70%
 9. Zdecydowanie Nomad będzie grany na premierę w 2021
 10. Choć przyszedł mi do głowy inny pomysł - być może chodzi tu o Electronic Arts. Ot, w ramach Gamepass będzie miał też stały dostęp do EA Access.
 11. Wydaje mi się, że raczej to będzie jakiś wydawca który jest w stanie zapewnić min. 5-6 przyzwoitych gierek w ciągu roku kalendarzowego. Microsoft będzie chyba chciał się każdego miesiąca chwalić jakąś premierą w usłudze. Devolver pasuje tu całkiem nieźle i nie zdziwiłbym się gdyby to właśnie oni się tam pojawili.
 12. Poczekamy zobaczymy. Już z tych insajderskich hajpów było tyle zawodów, że nie zdziwię się jak to będę deale w stylu ekskluzywne mapki do Call of Duty.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.