Skocz do zawartości

OlliOlli


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, Vita królem indyków więc trzeba rzucic światło na Vitowego exa OlliOlli, który wychodzi już jutro!

 

 

Talking Ship - 10/10

Shogun Gamer - 10/10

Destructoid - 9.5/10

Backwards Compatible - 4.75/5

Gamers Xtreme - 9.5/10

PSN Stores - 4.5/5

New Gamer Nation - 9/10

iGame Responsibly - 4.5/5

Geeked Out Nation - 90%:

Bitparade - 9/10:

Punk and Lizard - 9/10

God Is A Geek - 9/10

Eurogamer - 9/10

 

 

Trochę footage'u:

 

 

Dla fanów deski oraz dobrego gameplayu na pewno must have

Odnośnik do komentarza

mnie też kusi jutro kupic, recenzje mnie kupiły, podobnie było z guacamelle, o którym kompletnie sie nie interesowalem przed premiera. Wystarczylo jednak zobaczyc recki w dniu premiery i pierwsze opinie uzytkownikow na neogaf by po godzinie gra byla juz na mojej memorce na vicie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

dla mnie nie, ex to ex, dla nich sie wybiera i kupuje konsole. vita na nadmiar exów nie narzeka wiec jak juz sie pojawi jakas perelka indyk typu olliolli czy txk to sony powinno zadbac by byly do ogrania tylko na ich sprzecie. To jest wlasnie glowny powod slabej sprzedazy vity - nawet jak juz sie pojawi jakas fajna gra to poencjalny konsument powie sobie "eee przeciez to moge ograc na pc lub ps3 wiec po co wydawac mi kase na vite"

Odnośnik do komentarza

dla mnie nie, ex to ex, dla nich sie wybiera i kupuje konsole. vita na nadmiar exów nie narzeka wiec jak juz sie pojawi jakas perelka indyk typu olliolli czy txk to sony powinno zadbac by byly do ogrania tylko na ich sprzecie. To jest wlasnie glowny powod slabej sprzedazy vity - nawet jak juz sie pojawi jakas fajna gra to poencjalny konsument powie sobie "eee przeciez to moge ograc na pc lub ps3 wiec po co wydawac mi kase na vite"

Problem leży w tym że pewnie mega słabo sie sprzedała, a wiadomo chodzi o hajsy w pierwszym tygodniu jak grałem to nie nabiałem jakis kosmicznych wyników a byłem w pierwszej 30tce

Odnośnik do komentarza

sprzedala sie ponoc duzo lepiej niz sadzilo studio - na neogafie nawet specjalnie devi zalozyli konto by pisac o grze. Wydaja na pc by po prostu wiecej zarobic. Otwarcie przyznali, ze to praktycznie garazowy produkt robiony na smieszne pieniadze, nawet z braku kasy nie dodali leaderbordow filtrowanych po znajomych z psn i wielu innych rzeczy, ktore sobie wymyslili. Teraz chca zarobic by ich nowa gra juz takim mega chalupniczym projektem nie byla

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

całkiem fajne te olliolli - tony hawk w 2d spotyka hotline miami - tak bym to podsumowal. Krecenie trickow fajne, levele proste w konstrukcji ale daja mozliwosc krecenia dlugich combosow. Dodatkowy wzrost punktacji przy idealnym klepnieciu przycisku przy wjezdzie na rure czy kontakcie z podloga dodatkowo buduje napiecie. Ile ja juz razy (pipi)e rzucilem gdy za pozno X nacislem i musialem wszystko powtarzac od nowa.

 

btw tez wam czasem sie gra wysypuje i wywala error? pierwszy raz tak mam a sporo gier na vicie juz ogralem

Odnośnik do komentarza

Mi wczoraj po raz pierwszy wywaliło errora i gra się zamknęła.

 

Co do samej gry, to kurde blaszka jest rewelacyjna. Wciąga tak samo jak kiedyś seria THPS na PSX'a. Tyle, że tutaj nieco trudniej. Trzeba za każdym razem pamiętać, co wciskać by wylądować perfekcyjnie i w natłoku, i dynamice gry, często o tym zapominam :D

 

Powiedzcie mi tylko, czy w grze są gdzieś rankingi znajomych? Bo mam globalne wyniki a chciałbym się z listą znajomych porównać.

Odnośnik do komentarza

nie ma znajomych, mial byc patch co naprawia errory i dodaje friendliste ale cisza i glucho....teraz zapowiedzieli wersje na pc i ps4 wiec albo calkowicie olali wersje na vite albo patch wyjdzie razem z tamtymi wersjami. Trzeba pamietac te te studio roll7 chyba nawet dziesieciu ludzi nie liczy :D :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.