Jump to content

Trine 2: Complete Story


anarom_pl

Recommended Posts

Świetna gierka i zasługuje na swój osobny temat. Complete Story zawiera podstawową wersję gry Trine 2, dodatek Goblin Menace, no i dodatkowy sekretny poziom Dwarven Caverns.

Nie muszę chyba dodawać że gra jest jeszcze ładniejsza i płynniejsza od starszej wersji.

Dodatkowo gra obsługuje 3d. Dla mnie dzieło to w trójwymiarze wygląda świetnie.

Generalnie, bardzo polecam ten tytuł wszystkim wielbicielom klimatu Fantasy, platformówek a nawet łamigłówek.

 

 

 

 
Link to comment

No bezwład w skokach jest tragiczny reszta topowa. Jednak że skakanie w Trine 2 to główny element gameplayu to dla mnie łącznie 7/10. Jakby skakanie było zrobione lepiej, bardziej "twardo" coś jak u Ninny to bym z czystym sumieniem dał 9/10

Link to comment
Guest _Be_

No i granie w co-opie jest czasem bezsensu bo można magiem przenosić na pudełku drugą postać gdziekolwiek i wtedy często rozwiązywanie fizycznych zagadek nie ma sensu. 

Link to comment

Demo na pewno jest w 3d. Po odpaleniu powinien wyskoczyć komunikat z wyborem trybu obrazu. A jak nie to poszperaj w opcjach ;) .

Zostało mi jedno trofeum do platynki i to bardzo trudne, muszę przejść grę na poziomie hard w trybie hardcore. Calak z wersji na PS3 to przy tym pikuś. Jak ktoś będzie chętny do pomocy w kooperacji, chętnie zapraszam :) . Najbardziej martwię się o dwóch bossów, głównie o ostatniego :cray:

Link to comment

Dokładnie. Żeby mieć calaka w wersji na PS3, nawet nie trzeba było jej przechodzić do końca. Tutaj trzeba zaliczyć też wszystkie dodatki i jeszcze w tym najcięższym trybie.

Generalnie moje masochistyczne skłonności, zmusiły mnie do takiego wysiłku. Kosztowało mnie to tyle stresu, że wyglądam teraz jak Hubert Urbański ;)

  • Upvote 1
Link to comment
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Mi gra tak do konca do gustu nie przypadla,denerwuje mnie ciagle zmienianie postaci w sumie mysle ze w coopie by pewnie wypadla duzo lepiej niz w singlu no ale pewnie skoncze z raz i pojdzie w odstawke. Za to oprawa audio wizualna faktycznie jest bardzo fajna.

Link to comment

Ważną rzecz napisałeś. Granie w coopie to inna bajka niż granie w tą bajkę samemu. Ja po prostu hostuje grę sam, wybieram rozdział, ustawiam postacie na "unlimited" nie "classic" (wtedy każdy może sobie zmieniać postać i nie ma problemu, że random gra magiem i nie wie co ma robić, a ty czekasz wojakiem jak upek). Odpala się rozdział, przeważnie ok 5 min i mam już komplet i nie raz 2-3 rozdziały się przechodziło z kumatymi randomami i było miodnie i zabawnie. Polecam takie rozwiązanie, jeśli nie macie w danym momencie znajomych do gry. Świetna gra <3

 

E: "Classic", czyli na sztywno ustalone postacie dla każdego z możliwością zmiany między sobą po naduszeniu L1/R1, nadaje się do gry ze znajomymi z komunikacją. Niestety jest tam mały bug i dopóki nie naprawią to polecam unlimited :)

Edited by KIELiCH
Link to comment

Najwyższy poziom trudności, hardcore mode on i zbieranie wszystkiego - mikstura na zabawę dla singla (no chyba, że brakuje ci cierpliwości). Pierwsza część była jednak dla mnie łatwiejsza.

Link to comment

Jeśli gra się razem, to co zbierzemy liczy się dla obu razem, czy każdy pracuje na siebie? Jeśli to pierwsze, to jak wrócę z wakacji, możemy pograć (tylko wciąż zestawu słuchawkowego nie mam).

Link to comment

Jeśli gra się razem, to co zbierzemy liczy się dla obu razem, czy każdy pracuje na siebie? Jeśli to pierwsze, to jak wrócę z wakacji, możemy pograć (tylko wciąż zestawu słuchawkowego nie mam).

 

Zbieramy razem z tego co wiem :) 

Jak w Little Big Planet :) 

  • Upvote 1
Link to comment

Ja bym chciał sobie kiedyś, nie ważne kiedy, przejść grę na HARD w trybie hardcore - za co jest trofik. Platyny nie robię raczej, ale chętnie przejdę z kumatą ekipą z jakimś tam wyzwaniem lekkim jak wspomniałem :) Też nie zawsze mogę gadać, ale jak coś to zapraszam do listy, jakoś się zgadamy w 3 osoby :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...