Skocz do zawartości

Trine 2: Complete Story


anarom_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna gierka i zasługuje na swój osobny temat. Complete Story zawiera podstawową wersję gry Trine 2, dodatek Goblin Menace, no i dodatkowy sekretny poziom Dwarven Caverns.

Nie muszę chyba dodawać że gra jest jeszcze ładniejsza i płynniejsza od starszej wersji.

Dodatkowo gra obsługuje 3d. Dla mnie dzieło to w trójwymiarze wygląda świetnie.

Generalnie, bardzo polecam ten tytuł wszystkim wielbicielom klimatu Fantasy, platformówek a nawet łamigłówek.

 

 

 

 
Odnośnik do komentarza

Demo na pewno jest w 3d. Po odpaleniu powinien wyskoczyć komunikat z wyborem trybu obrazu. A jak nie to poszperaj w opcjach ;) .

Zostało mi jedno trofeum do platynki i to bardzo trudne, muszę przejść grę na poziomie hard w trybie hardcore. Calak z wersji na PS3 to przy tym pikuś. Jak ktoś będzie chętny do pomocy w kooperacji, chętnie zapraszam :) . Najbardziej martwię się o dwóch bossów, głównie o ostatniego :cray:

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Żeby mieć calaka w wersji na PS3, nawet nie trzeba było jej przechodzić do końca. Tutaj trzeba zaliczyć też wszystkie dodatki i jeszcze w tym najcięższym trybie.

Generalnie moje masochistyczne skłonności, zmusiły mnie do takiego wysiłku. Kosztowało mnie to tyle stresu, że wyglądam teraz jak Hubert Urbański ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Mi gra tak do konca do gustu nie przypadla,denerwuje mnie ciagle zmienianie postaci w sumie mysle ze w coopie by pewnie wypadla duzo lepiej niz w singlu no ale pewnie skoncze z raz i pojdzie w odstawke. Za to oprawa audio wizualna faktycznie jest bardzo fajna.

Odnośnik do komentarza

Ważną rzecz napisałeś. Granie w coopie to inna bajka niż granie w tą bajkę samemu. Ja po prostu hostuje grę sam, wybieram rozdział, ustawiam postacie na "unlimited" nie "classic" (wtedy każdy może sobie zmieniać postać i nie ma problemu, że random gra magiem i nie wie co ma robić, a ty czekasz wojakiem jak upek). Odpala się rozdział, przeważnie ok 5 min i mam już komplet i nie raz 2-3 rozdziały się przechodziło z kumatymi randomami i było miodnie i zabawnie. Polecam takie rozwiązanie, jeśli nie macie w danym momencie znajomych do gry. Świetna gra <3

 

E: "Classic", czyli na sztywno ustalone postacie dla każdego z możliwością zmiany między sobą po naduszeniu L1/R1, nadaje się do gry ze znajomymi z komunikacją. Niestety jest tam mały bug i dopóki nie naprawią to polecam unlimited :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał sobie kiedyś, nie ważne kiedy, przejść grę na HARD w trybie hardcore - za co jest trofik. Platyny nie robię raczej, ale chętnie przejdę z kumatą ekipą z jakimś tam wyzwaniem lekkim jak wspomniałem :) Też nie zawsze mogę gadać, ale jak coś to zapraszam do listy, jakoś się zgadamy w 3 osoby :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...