Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kumam o co tu chodzi. Miałem Prime Free Trial Membership na stronie pogrzebałem i anulowałem i mam czystą stronę, znikło mi moje zamówienie i również nie jestem już członkiem Prime. Wchodzę przez e-mail do mojego zamówienia i strona wraca do poprzedniego stanu gdzie mam Prime (Free Trial) Membership i zamówienie złożone

Odnośnik do komentarza

Prime nie jest anulowany w momencie zakończenia subskrypcji. Działa to na zasadzie nie przedłużania oferty na kolejny okres. Jedynie Audible jest usuwane w tym samym czasie, co subskrypcja.

Ale jak prime sie skończy to juz pozniej nie pobierze kasy tak? Kliknalem Do not continue i do 11 sierpnia mam free trial. Po tym okresie skonczy sie calkowicie czy wlaczy sie platna usluga i bede mogl wtedy kliknac "End membership" ?
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z Niemiec mało co się opłaca. I w UK i DE postaje się po 10 gelda, ale ceny nominalnie w DE dużo wyższe - jak coś w UK 13 funciorów to w DE 20 ojro albo lepiej. Takie Rocket League w UK chyba z 16 funtów, a w DE 30 ojro.

Odnośnik do komentarza

Kup na zapas kod na 10 dolarów na Xbox Live, jak będzie kolejna wielka wyprzedaż to może uda Ci się coś zgarnąć za darmo :)  Ci co skorzystali ze wcześniejszej odsłony akcji na Amazonie (w ostatni czwartek) trafili jeszcze na Ultimate Sale i dzięki temu mogli zgarnąć za friko m.in. Life is Strange, Śródziemie GOTY, Ryse Legendary Edition bądź Metro Redux.

Odnośnik do komentarza

The Audible free trial offer is only available to new members.

 

Czyli to jest tylko dla nowych użytkowników Amazona.

 

dobrze rozumiem, że zakładach konta na Amazon uk,de i usa i na każdym dostajecie bonus do wykorzystania? bo w instrukcji na lowcach hgier jest napisane żeby podac adres bilingowy w usa jeśli chce się założyć konto us wiec jak to robicie?

Edytowane przez zagroo
Odnośnik do komentarza

Inuki możesz mi coś wziąć z USA jak sam nie możesz nic wybrać, je,bani mi nie przysłali od rana jeszcze vouchera :D.

 

W DE faktycznie jest lipa, najlepiej wziąć chyba Bayonetkę 2 za 20 zł, ewentualnie coś z darmowych na X1 jak się nie ma jeszcze.

W UK już dużo lepszy wybór.

Odnośnik do komentarza

Ja nie byłem zbyt zachłanny. Wziąłem w czwartek 10$ na Xboxa. Dziś dodałem jakimś cudem 10 GBP ale tam nie idzie wziąć kodu do Xboxa - Więc pozostaje ewentualnie przesyłka. Polecacie coś? Tak by nie dopłacić za dużo. Coś na Xbox One lub na X360 (ale tu sporo mam), ewentualnie jakiś ciekawy film BD, ale tak co przynajmniej polskie napisy będą.

Odnośnik do komentarza

Ja nie byłem zbyt zachłanny. Wziąłem w czwartek 10$ na Xboxa. Dziś dodałem jakimś cudem 10 GBP ale tam nie idzie wziąć kodu do Xboxa - Więc pozostaje ewentualnie przesyłka. Polecacie coś? Tak by nie dopłacić za dużo. Coś na Xbox One lub na X360 (ale tu sporo mam), ewentualnie jakiś ciekawy film BD, ale tak co przynajmniej polskie napisy będą.

 

Ja wziąłem Dishonored Definitive Edition za 17 zł dopłaty, inni brali też Rare Replay za ok. 6 zł lub Gears of War: Ultimate Edition za ok. 22 zł.

 

Na Niemczech kupiłem przed chwilą dwupłytowy album-kompilację za 20 zł (niedostępny w Polsce, wydany 11 lat temu). Jeśli ktoś słucha muzyki i zbiera płyty, to może warto pójść w tym kierunku?

Edytowane przez Vexilium
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

zapomnialem wczoraj cos kupic za te 10 ojro, czy polecicie coś na teraz? :dog:

Znajdź jakas gierke na 3DS z select i kupisz za 35 zł z przesyłką. Ja tak Zeldę kupiłem.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...