Jump to content

marbel007

Premium Member
 • Content Count

  2467
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

marbel007 last won the day on April 29 2018

marbel007 had the most liked content!

Community Reputation

531 Wybraniec

About marbel007

 • Birthday 01/13/1985

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  TYLKO XBOX
  Ewentualnie co innego.
 • GamerTag:
  marbel007
 • PSN ID:
  marbel007
 • Nintendo ID:
  marbel007
 • Steam ID:
  marbel007

Recent Profile Visitors

1812 profile views
 1. Hm.. co do parowania to muszę najpierw na padzie ten przycisk do parowania wbić by szukał innego urządzenia?
 2. Wpisałem się w złym temacie... Niestety żaden z moich 3 padów nie ma chyba BT by połączyć z komórką - mam jednego z czasów X1Fat, jednego z XoX kupionego jakoś półtora roku temu i Elite. I żadnego BT od fona nie widzi Jak rozpoznać po padzie że ma BT? Teraz się zastanawiam nad którymś z dedykowanych rozwiązań. Szczególnie ten płaski pad ala od SNESa mnie ciekawi. Nie wiem czy jest sens brać nowego.
 3. Sorry, jakoś mi się to ciągle kojarzy z GamePassem, z resztą MS też łączy te usługi
 4. Dziś ruszyła Beta xClouda w Game Passie - trzeba pobrać wolę Beta GamePass ze sklepu Google. Niestety żaden z moich 3 padów nie ma chyba BT by połączyć z komórką - mam jednego z czasów X1Fat, jednego z XoX kupionego jakoś półtora roku temu i Elite. I żadnego BT od fona nie widzi Jak rozpoznać po padzie że ma BT? Teraz się zastanawiam nad którymś z dedykowanych rozwiązań. Szczególnie ten płaski pad ala od SNESa mnie ciekawi. Nie wiem czy jest sens brać nowego. Ktoś testował?
 5. I co nikt nie wrzucił że GamePass będzie w XCloud od 15 września dla wielu krajów na Androidzie i to w PL też. Trzeba mieć GPU. Ja się jaram i zastanawiam nad uchwytem dla komórki na pada. Zastanawiam się czy trzeba mieć pada z BT i czy moje będą działać (od XOX i pierwszy Elite). https://www.ppe.pl/news/148410/xbox-game-pass-ultimate-i-project-xcloud-na-smartfonach-w-polsce-ponad-100-gier-w-ramach-jednego-abonamentu.html
 6. U mnie też doszło. Ta sama data ale to w sumie na wydruku data a nie pieczątka poczty...
 7. To co dostałeś w środę?? U mnie jak zwykle jeszcze nie ma. Może jutro.
 8. Pixel przychodzi jakoś zaskakująco szybko. Jakoś ekstra na niego nie czekam z drugiej strony, ale jak spojrzę czy już jest pdf to akurat tego samego albo następnego dnia jest w skrzynce. Z PSXE cyrk co miesiąc, a w ubiegłym jakby w ogóle nie był wysłany - tyłu ludzi nie dostało. Problem, że idzie zwykłym i nierejestrowanym więc nie da się z tym nic zrobić.
 9. A Robert w tym DTMie jeździ w końcu czy nie? W Polsacie ma być cały wyścig F1!
 10. Dziś premiera Pistol Whip - 119 zł. I jest nawet demko! https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0168-CUSA19230_00-CHGVPIWHPSEU0001
 11. Ciekawe indyczki Optimized for XSX Mam wrażenie, że część przeciągnięta by wyjść na XSX jeszcze.
 12. Wiesz to jest jednak gra na setki/tysiące godzin Tego się boję Widzę, że gierka lata po 3-4 dychy na Allegro to chyba weźmiemy, ale by pograć od czasu do czasu. Musimy jeszcze ogarnąć te sieciowe funkcje, by może faktycznie się pod kogoś podpiąć. W ogóle poznać tę rajdy,strefy mroku etc, bo w grach multi cool jesteśmy zieloni.
 13. Pograliśmy 2h. Nawet spoko, ale czuję że progres w tej grze będzie szedł powoli. Grało się dobrze, ale imo jakichś rewelacji nie ma.
 14. Koledzy są w D2 albo nawet D1 jakieś crossplatformowe zalety? Marzeniem byłoby granie wspólne - kupiłem za bezcen na XoXa ale mam kumpla do pobrania na PS4. Może nawet jakiś progres jest wspólny - jedno konto? Są jakieś demka, triale D1 i chyba D2 - mi się ściągnęło bo był jakiś weekend za free ale kumpel teraz pobrał i gra, ale nie wiem czy jest jakiś limit czasu lub lvl postaci? Na PS Store żadnego info - poza tym katastrofa na niby 44GB, na konsoli wolne 130 i "za mało miejsca"
 15. Że co? Jest tak od 15 lat na Xboxie i żadnej g.burzy nie ma. Ja kupuję Golda chyba non stop od 5 lat a online praktycznie nie gram. Jakieś tam promki czy gwg wpadały i było ok. Przekonwertowałem 2letniego Golda na Passa i też w sumie mało co korzystam Zobaczymy co wymyślą, ale nie chce mi się wierzyć, że mieliby zrezygnować z abonamentu. Z drugiej strony byłoby to niezłe posunięcie ze strony MS i podcięło, by skrzydła Sony. Amerykanów na to stać, a Japończyków niekoniecznie. Może będzie GP i osobno GPU z opcją PC i xCloudem? 
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.