Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Dajesz.

To po kolei.

 

Dodałem karte płatniczą i nawet kupiłem golda w promocji. Jednak nie mogę pobrać Burnout z golda. Sleeping Dogs i Outlast bez problemu mogę pobrać. A przy Burnout jest najpierw napisane "zobacz cenę" a później jest info że nie dodałem formy płatności. Ale to zrobiłem bo przecież za golda płaciłem.

Drugie pytanie dotyczy gier z wstecznej. Żadna gra nie wyświetla ceny. Nie ma ich przy żadnej pozycji. Jak wchodzę na przykład w bioshock infinity to mam opcje " zainstaluj" i "kup kopie". Czyli te gry są za free skoro mogę instalować? Jeśli tak to po co w goldzie? Natomiast w innych grach we wstecznej mam tą opcję jak wyżej, czyli "zobacz cenę" i znowu że nie dodałem formy płatności.

Odnośnik do komentarza

 

Dajesz.

To po kolei.

Dodałem karte płatniczą i nawet kupiłem golda w promocji. Jednak nie mogę pobrać Burnout z golda. Sleeping Dogs i Outlast bez problemu mogę pobrać. A przy Burnout jest najpierw napisane "zobacz cenę" a później jest info że nie dodałem formy płatności. Ale to zrobiłem bo przecież za golda płaciłem.

Drugie pytanie dotyczy gier z wstecznej. Żadna gra nie wyświetla ceny. Nie ma ich przy żadnej pozycji. Jak wchodzę na przykład w bioshock infinity to mam opcje " zainstaluj" i "kup kopie". Czyli te gry są za free skoro mogę instalować? Jeśli tak to po co w goldzie? Natomiast w innych grach we wstecznej mam tą opcję jak wyżej, czyli "zobacz cenę" i znowu że nie dodałem formy płatności.

Pomoże mi ktoś z tym? Kurde normalnie ogarniam tego typu sprawy a tu kurde nic. Google tez pomaga. W większości gier widzę ceny i opcje zakupu a w grach we wstecznej nie ma cen. Dochodzę do momentu "ten kanal zakupu wymaga posiadania rozliczeniowego dodaj ważny instrument płatniczy". Kartę dodałem, golda kupiłem.

Odnośnik do komentarza

Jak to nie możesz się zalogować? To daj odzyskiwania hasła. Pytanie na jakim regionie założyłeś konto (rozumiem, że teraz zakladałeś? - bo jeśli stare konto to może Infinity dodałeś z GwG, chyba było? Może też to być jakies demo/trial).

Jeśli chodzi o gry ze wstecznej to ja też nie mogłem pobrać Burnouta z konsoli (z X360 też), bo mam konto USA i jest blokada regionalna. Jednak dodałem przez stronę xbox.com - przez Operę z ukrytym VPN na USA.

Odnośnik do komentarza

To po kolei. Kupiłem konsole w czerwcu używana. Utworzyłem nowe konto i konsole ustawiłem jako domowa. I tyle. Teraz podpialem kartę za pomocą konsoli i nawet golda kupiłem. Mogę pobierać gry z gold np

Outlast. Ale już nie mogę Burnout. Przy grach ze wstecznej nie ma cen. Jest opcja zobacz cenę ale jak dam dalej to jest komunikat o tym że brak metody płatności. W ustawieniach płatności jest ok. Niektóre gry ze wstecznej mogę instalować (jest taka opcja przy nich) a niektóre nie. Jak wchodzę na linka co jest wyżej i wpisuje maila z konsoli to pisze że takiego konta /loginu nie ma.

 

Wszędzie mam region pl.

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

Stworzyłem nowe. Ale tak, na konsoli są gry które wcześniej były pobrane przez poprzedniego właściciela (te ze wstecznej też) i mogę w nie grać (tylko w te ze wstecznej) . To może być problem? Konto jest od nowa zakładane i konta poprzedniego właściciela juz nie ma. Sam je usuwal.

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

Gry z poprzedniej generacji z GwG są za darmo na zawsze, jednak na X1 gry działają tylko jak to konto które je "zaklepało" ma Golda.

Imo musisz zalogować się przez xbox.com i zobaczyć na pewno jaką masz lokalizację. A jeśli konsola chce metodę płatności to dodaj - paypala lub kartę (sprawdź czy masz możliwość płatności w internecie lub limit takich płatności nie wynosi 0 zł).

Odnośnik do komentarza

Gry z poprzedniej generacji z GwG są za darmo na zawsze, jednak na X1 gry działają tylko jak to konto które je "zaklepało" ma Golda.

Imo musisz zalogować się przez xbox.com i zobaczyć na pewno jaką masz lokalizację. A jeśli konsola chce metodę płatności to dodaj - paypala lub kartę (sprawdź czy masz możliwość płatności w internecie lub limit takich płatności nie wynosi 0 zł).

Zalogowałem się przez www. Wszystko jest ok, lokalizacja PL, Karta zapisana i jest nawet historia kupowania przez. Wszystko na marketplace mogę kupować mam tylko problem z grami z x360.

Odnośnik do komentarza

To spróbuj przez stronę z uktytym vpnem. Wszystkie z X360 nie działają czy tylko Burnout? Ktoś tu na forum zgłaszał kiedyś problem z pobieraniem GwG z poprzedniej generacji a wynikał on chyba z faktu że to konto nie było używane nigdy na poprzednim Xie. Ale teraz przy BC nie powinno mieć znaczenia :hmmm: Odepnij kartę i kiedy Cie przy zakupie zapyta o nią to dodaj...

Ew. skontaktuj się z supportem.

Odnośnik do komentarza

Kończę temat. Bardzo dziękuję za pomoc. Dodałem te gry po prostu przez stronę jako pobierz na konsole x360. (Burnout i lost odyssey). Nie rozumiem tego że gier we wstecznej nie mogę kupować poprzez sklep w konsoli tylko przez sklep na www. Wszystko inne spokojnie mogę kupować przez konsole. Niektóre gry we wstecznej mają opcje zobacz cenę a inne mają informacje że tylko przez www kupię. Wy gry we wstecznej kupujecie przez konsole czy www.??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...