Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Solidne 13/10

 

Pelna zgoda.

 

Ok, skoro platyna klepnieta postanowilem w koncu zabrac sie za montaz pvp z ostatniego tygodnia (skill build), oczywiscie to nie wszystkie moje walki bylo ich troche wiecej ale sharefactory niestety nie pozwala robic filmikow dluzszych niz 15 minut.

 

Na samym koncu specjal feat. Farmeros :s159:

 

Odnośnik do komentarza

PAAAAAAAAADLA SZMAAAAAAATA

 

 

Brawo! Już zaczęliśmy tracić nadzieję :D

"Dobra, wychodzę, bo nie dam rady na czacie jej ubić" Masorz z Bansaiem się drą "Ukyo rage quita znowu robi :D!!!"  pół godziny później wraca "Chyba muszę się pogodzić z tym, że nie zrobię platyny w tej grze przez tą (masa wyrafinowanych obelg) :smutnażaba:"

Odnośnik do komentarza

Wcześniej w temacie chłopaki kłócili się o to, na których przeciwników wpływ ma ilość Insight. Z własnych testów dodam, że oprócz tych strażników w Catedral ward, to przy większej ilości insightu (nie chce mi się sprawdzać dokładnej, stawiam, że powyżej 15) na cmentarzu pełnym strzelających wieśniaków tuż przed latarnią Hemwick Charnel line pojawiają się teleportujące z czerwonego portalu bestie. Nie wyskakują one przy niskim Wglądzie.

Odnośnik do komentarza

Ok Platyna wpadła mam dość tej gry na jakiś czas ostatnie kielichy w moim mniemaniu nie były trudne ale ze From Software nie ogarnia co to dobra kamera to walczac z 2 z 3 ostatnich bossów o mało pada nie roz(pipi)alem jak siedząc pomiędzy nogami potwora kamera robi 1080 (pipi) wie po co i nie wiadomo w która stronę unik zrobić

Odnośnik do komentarza

Ok Platyna wpadła mam dość tej gry na jakiś czas ostatnie kielichy w moim mniemaniu nie były trudne ale ze From Software nie ogarnia co to dobra kamera to walczac z 2 z 3 ostatnich bossów o mało pada nie roz(pipi)alem jak siedząc pomiędzy nogami potwora kamera robi 1080 (pipi) wie po co i nie wiadomo w która stronę unik zrobić

Miło że też na to zwróciłeś uwagę, co jak co, ale praca kamery w takiej grze jest bardzo ważna, a tutaj przy większych bosach człowiek nie wie momentami co się dzieje (tzn. nie widać jak stoimy względem bosa). To jak dla mnie największa wada Blooda, zwłaszcza, że w jechanym DS2 wyglądało to lepiej.

Odnośnik do komentarza

Okazało się, że jest jakiś bug który strasznie zgłupia AI bossów jak się zostawi grę na ponad 10h nawet w Rest mode. Chyba mi się gra zbugowała i zabiłem tak wiedźmę i amelie, bo pokonałem ich za pierwszym razem. Najprostsze walki jak na razie. Jeżeli to przez buga to trochę niefajnie.

 

Musiałeś buga złapać, bo wiedźma to jeden z najtrudniejszych bossów w grze. 

Odnośnik do komentarza

Ok Platyna wpadła mam dość tej gry na jakiś czas ostatnie kielichy w moim mniemaniu nie były trudne ale ze From Software nie ogarnia co to dobra kamera to walczac z 2 z 3 ostatnich bossów o mało pada nie roz(pipi)alem jak siedząc pomiędzy nogami potwora kamera robi 1080 (pipi) wie po co i nie wiadomo w która stronę unik zrobić

No ja tak mialem z Cleric Beast i Paarlem w kielichach, ale wtedy mozna grac bez locka. 

Odnośnik do komentarza

Okazało się, że jest jakiś bug który strasznie zgłupia AI bossów jak się zostawi grę na ponad 10h nawet w Rest mode. Chyba mi się gra zbugowała i zabiłem tak wiedźmę i amelie, bo pokonałem ich za pierwszym razem. Najprostsze walki jak na razie. Jeżeli to przez buga to trochę niefajnie.

Ponoć ma to związek z "zapychaniem" się pamięci konsoli, więc pewnie dzieje się to w rest mode jedynie jak ktoś zastosuje opcje suspend/resume w bloodbornie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...