Skocz do zawartości

Pokemon Omega Ruby & Alpha Sapphire


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

psp kupiłem na MH i spędziłem z nim tyle godzin że bez problemu kupił bym tą konsole tylko dla MH. jednak oczywiście na psp grałem też w inne gry, większość nie przyciągnęła mnie na długo, ale było na psp kilka gier z którymi spędziłem dużo czasu. mimo to gdyby na psp wyszedł tylko MH to nadal byłbym zadowolony z zakupu, ponieważ monstery w jakie grałem na psps dały mi ponad 500 godzin zabawy

 

tymczasem 3DS kupiłem głównie dla MH i troche dla pokemonów, obie gry dały mi dużo zabawy i były naprawde fajne. oprócz nich pograłem też w animal crossing, bardzo specyficzna ale ciekawa gierka, jednak w kwestii 3DS to MH i poki stoją na szczycie, no i problem jest taki że po przejściu MH na psp znalazłem kilka ciekawych gier które dały mi sporo zabawy, tymczasem na 3DS po zrobieniu MH i poków, pobawiłem sie troche w animal crossing a potem konsola wylądowała w szafie na ubrania... serio wszelakie mario zupełnie mnie nie interesują, zelda troszke mnie ciekawi ale nie na tyle żeby ją kupić. jest gierka "bavely default" która mnie troche ciekawi ale jakoś jej nie kupiłem i nie jest mi żal z tego powodu. a sama konsola serio leży w szafie od paru miesięcy i czeka na MH4U. w dodatku czeka ze smutkiem bo wiem że sterowanie na 3ds nigdy nie będzie tak wygodne jak na psp

Odnośnik do komentarza

Wiesz no, 3DS to nie tylko mario. Na moim 3ds'ie grałem w zalew marianów w liczbie... dwóch. Piszesz, że jakaś gra ciebie interesuje, a zaraz potem, że jednak nie. Dziwne podejście. Myślę, że sporo gier by ciebie zainteresowało, wystarczy trochę poszperać. No i przecież masz zaległą całą bibliotekę na DS (uprzedzam pytanie - nie Yano, na DSa też wychodziły inne gry niż Mario) więc pewnie coś dla siebie byś znalazł. Słabo tak kupić konsolę i zagrać na niej tylko w 2 gry.

 

Sprawiasz wrażenie jakbyś kupił 3DSa za karę i pewnie jak patrzysz na niego w domu, to aż ci się poliki naburmuszają xD. No ale nic, nie chcesz dawać szansy, to nie dawaj. Do zobaczenia na serwerach w Monster Hunterze. No i może w pokemonach, ale to nie wiem, bo coś nie odbierałeś moich zaproszeń do gry w XY :(.

 

le będzie pokemonów w tym remake'u? 350?

W Fire Red były wszystkie do 3 generacji, w Soul Silver wszystkie do 4 generacji, więc w Omega Ruby myślę, że zobaczymy wszystkie, także te z XY. Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No to coraz bardziej myślę o zakupie na premierę OR/AS bo nie znam poków powyżej 251 numerka więc dużo nowego dostanę :)

Przygodę z Pokemonami zakończyłem dawno na Crystalu, przez lata mnie w ogóle do tej serii nie ciągnęło a teraz to jakoś wróciło. Obecnie pogrywam w Soul Silver i chciałem brać X/Y ale ten remake mnie jakoś bardziej kusi bo chronologicznie wyszedł po Crystalu.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Wiesz no, 3DS to nie tylko mario. Na moim 3ds'ie grałem w zalew marianów w liczbie... dwóch. Piszesz, że jakaś gra ciebie interesuje, a zaraz potem, że jednak nie. Dziwne podejście. Myślę, że sporo gier by ciebie zainteresowało, wystarczy trochę poszperać. No i przecież masz zaległą całą bibliotekę na DS (uprzedzam pytanie - nie Yano, na DSa też wychodziły inne gry niż Mario) więc pewnie coś dla siebie byś znalazł. Słabo tak kupić konsolę i zagrać na niej tylko w 2 gry.

 

no bo to prawda kupiłem tą konsole dla dwóch gier, z czego tak naprawde dla jednej gry, a drugą ograłem przy okazji

i btw pare gier z DSa ograłem na emulatorach, ale tak naprawde to na serio ograłem tylko pokemony, reszta była odpalona na chwile

 

Sprawiasz wrażenie jakbyś kupił 3DSa za karę

 

dokładnie tak się czuje! kupiłem 3dsa ponieważ te chujki z capcomu postanowiły że porzucą konsole na której trzaskały 5mln sprzadanych gier w samej japonii i nagle zaczeły robić gre na której ledwo sprzedają 2mln. naprawde nintendo musiało mocno sypnąć kasą na to. oczywiście to sprytne zagranie ze strony N a zarazem ogromna porażka ze strony sony że tak dużą markę wypuścili z rąk

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Pewnie ciebie zaskoczę, ale Mh4 nie sprzedałby się w 5 milionach egzemplarzy na psp. Zresztą dobra, nieważne. Zaspokoiłem swoją wiedzę, kupujesz konsole za karę, moźemy wrócić do tematu.

 

Ciekawe, czy GameFreak chociaż trochę usprawni silnik gry. Dropy animacji w XY są czasami mocno męczące.

Odnośnik do komentarza

mhp2u i mhp3 zrobiły ok 5 milionów w samej japonii! w jednym małym kraju. dlaczego uważasz że mh4u nie dokonała by tego na odpowiednim sprzęcie?

sprzedaż MH spadła z 5mln do 1-2 mln po przesiadce z psp na 3ds. może dla ciebie to drobiazg który nic nie znaczy, dla mnie to wyraźna tendencja

 

dlatego nienawidze nintendo za to że ukadło tą markę od sony, a zarazem wkurza mnie N za tą kradzież i wkurza mnie sony za wypuszczeni z rąk tej cudownej serii. zwłaszcza że na PSV monster byłby znacznie lepszy niż na 3dsa, zarówno graficznie jak i pod względem wygody sterowania

Odnośnik do komentarza

Heh, czyli jednak nie rozumiesz. Dobra, to teraz będzie w punktach.

 

1. Monster Hunter Tri, a także Monster Hunter 4 nie mogły pojawić się na PSP, ponieważ PSP nie jest już produkowane. Capcom nie ma żadnego interesu w robieniu Monster Huntera na PSP, ponieważ jest to bez sensu. Ludzie w takich firmach muszą myśleć przyszłościowo.

 

2. W 2010 roku Capcom dowiaduje się o tym, że Nintendo wypuszcza nowego handhelda o bebechach podobnych do PSP. Wtedy głowom w Capcom zapala się lampka "Oho, nowa konsola przenośna Nintendo, quasi-monopolisty na rynku, która odpali te nasze Monster Huntery i Yano i reszta ferajny się na to rzucą. ROBIMY"

 

3. W 2010 roku Capcom dowiaduje się o tym, że Sony wypuszcza nowego handhelda o bebechach podobnych do PS2/PS3 (spore wyolbrzymienie, no ale niech będzie). Wtedy jednej z głów w Capcom zapala się lampka "Oho, nowa konsola przenośna Sony, robiliśmy już na niej MonHuny, zrobimy i teraz!"

 

Na co mądrzejsza głowa, może i po studiach magisterskich, uderza go w głowę i mówi:

 

"No poje,bało ciebie? Monster Hunter był na PSP, bo to była jedyna przenośna konsola, na którą mogliśmy przeportować to dziwactwo z PS2. Myślisz idioto, że nie wolelibyśmy wypuścić tego szajsu na DS'a, czyli konsolę, która pożarła sprzedażą PSP? Robimy na 3DS'a. Koszty produkcji zmaleją, natrzepiemy hajsu od Yana jak głupi. Jesteś zwolniony"

 

4. Załóżmy, że Monster Hunter wychodzi na Vitę. Wychodzi Tri, potem u nas Tri Ultimate, a za rok 4. I co, myślisz, że poszedłby w 5 milionach egzemplarzy xD? Chyba jednak nie. Sprzedaż taka sama (mniejsza?) jak na 3DS'ie. A tymczasem baza użytkowników 3DSa rosłaby jak głupia dzięki Dragon Questom, Youkai Watchom i innym Animal Crossingom.

 

Po co Capcom miał ryzykować kolejny romans z Sony, skoro pod ręką miał Nintendo, firmę, która dominuje na rynku A TAKŻE ma sprzęt, który pociągnie Monster Huntera? Że co, że Yano i reszta będą smutni? A co nas to obchodzi, i tak chapną. Będą na takim głodzie, że i nową konsolę kupią xD.

 

I ty Nintendo nienawidzisz? Lepiej swoje żale kieruj wobec Capcomu. Pewnie będzie im smutno.

 

crying-money-woody-harrelson-zombieland.

 

"płaku płaku, bo Yano jest na nas zły. Preorder na czwórkę złożony xD?"

 

I tak właśnie Yano powstał czokapik. Chcesz, to wieszaj sobie to na ścianę. Bomby prawdy.

 

Prosiłbym jakiegoś moderatora do przeniesienia tej rozmowy do działu o MH. Trochę się zagalopowaliśmy, a nie ma co zaśmiecać tematu o Pokemonach.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ale zaraz zaraz przeciez chyba wypuscili monstera na ps vite nie? Czy to jakas inna gra bo sie nie orientuje w tej serii.

 

A co do pokow nie wiem jak wy ale ja biore omega ruby w steelbooku zwlaszcza ze pewnie cenowo bedzie podobnie a wyglada to swietnie i maja jakies bonusy byc preorderowe chyba tez(Pewnie jakies dodatkowe poki).

Odnośnik do komentarza

Mnie tez ale ten wyglada swietnie przynajmniej ze zdj i jak cenowo bedzie podobnie to faktycznie nie ma sensu sie zastanawiac. Szkdoa ze te figurki takie male i nie dla nas. Mogliby sie pokusic o konkretna kolekcjonerke drozsza z duza ladna figurka

Odnośnik do komentarza

Widziałem juz wczesniej i poszło zamowienie zaplacone:) No nic dobrze ze dopiero zaczalem X to bede mial co robic w oczekiwaniu

 

Wlasnie ciekawe bo ultima nic o figurkach nie wspomniala w sumie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dzięki za cynk, AS zamówione. Trochę szkoda że dyskietki nie są kolorowe. To mówicie że ma być figurka? Super!

 

zelda troszke mnie ciekawi ale nie na tyle żeby ją kupić.

 

No nie mogę, przecież możesz potem odsprzedać grę bez straty. Mieć 3DSa i nie zagrać w Zeldę ALBW to niezbyt mądre zagranie :)

 

Odnośnik do komentarza

W pre orderach chyba tylko platnosc z gory. Ja ostatnio anulowalem i nie bylo problemow a gry czesto mialem od nich nawet 2 dni przed premiera wiec polecam od siebie.

 

Ps. Odmówiłem na ultimie wlasnie siano zwrocili i zamowilem sobie na konsoleigry tam gdzie swoja konsolke maja duzo taniej i jeszcze mam kupon rabatowy za poprzednie zamowienie to mi wyjdzie ta limitka 130zł

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Już na innym forum pisałem, że ciekawi mnie ten Pikachu wystający z trawy. Jeśli się okaże, że przynajmniej część poków będzie widoczna przed walką, będzie można planować jakiego Poka chce się dorwać. To byłaby świetna sprawa ! A przy okazji: wojtasso88 napisał, że w sklepie konsole i gry te Poki są taniej. Widziałem ofertę i jestem zainteresowany, ale dla mnie to totalnie nieznany sklep. Mógłby ktoś dać znać czy warto u nich kupować ?

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...