Skocz do zawartości

Pokemon Omega Ruby & Alpha Sapphire


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

Zobaczymy. Na razie moje top 3 to:

 

Black

Ruby

Y

 

Z tym, że zdaję sobie sprawę, że stawiając tak wysoko Ruby przemawia za mną nostalgia.

Hehe, ja mam tak samo - Crystala katowałem na GBC chyba z rok, nabiłem od uja godzin, do dzisiaj pamiętam takie rzeczy jak:

-doginanie Shiny Raichu z jajka

-jak mało nie zdechłem jak w konkursie w tym parku wyskoczył mi Shiny Venonat

-jak pierwszy raz w trawie wyskoczył mi raikou i nie wiedziałem co się dzieje

-szukanie info o celebifajne czasy, gra dzieciństwa dla mnie. to wszystko było grane dobrze ponad 10 lat temu, a dalej pamiętam takie pierdoły. Do dzisiaj wydaje mi się, że ta gra była bardzo, bardzo klimatyczna jak na swoje możliwości. motyw z psami, unowny, suicune i ho-oh, czerwony gyarados i w ogóle kosmiczny zonk - kanto po skończeniu gry z tymi wszystkimi zmianami. to naprawdę była gra-potwór.

 

no i ta muzyka.

- gimby nie znajo

 

 

Nie miałem konsolki, ale grę chyba ze 4x na emulatorze przeszedłem i co jakiś czas mam ochotę do niej wracać :)

 

Ostatnio oglądałem materiały z X/Y i to poruszanie się po lokacjach w 3D tak bardzo mi nie leży. Rzut w 2D jakoś bardziej czytelny.

Odnośnik do komentarza

Zobaczycie, że będzie, pewnie zaraz po kolejnej serii - już zacieram ręce na MindCrystal :P

 

Z resztą tak sobie myślę, że całkiem spoko by było jakby stworzyli PKMN Originals - takie połączenie Gen 1 i 2 w jednej grze. Duży świat (dwie krainy), całość przebudowana i unowocześniona, nacisk na pierwsze gen pokemonów, zunifikowana historia z nowymi wydarzeniami (mogliby oprzeć na serialu). Grałbym.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że w tym remaku safari bedzie inaczej zrobione niz w xy. Bo pomysł na rozbudowe safari za pomocą znajomych był by bardzo fajny gdyby nie s(pipi)a przez nintendo metoda na ich dodawanie.

Jesli by dalo sie dodac znajomego z poziomu gry to takie safari bylo by super. Albo chociaż do cholery gdyby mozna było wpisać czyjś friend kod i zeby tej osobie wyświetliło sie powiadomienie o tym i możliwość akceptacji znajomego. Bo przymus wypisywania kodów na forum i dopraszanie sie zeby inne osoby wpisaly sobie nasz kod to jest tak niewygodne i glupie ze brak słów

Odnośnik do komentarza

steelex słabizna, ale glaieje całkiem spoko, a w cześniej go nie lubiłem, jednak mega forma znacznie fajniej wygląda niż standardowa piłka

 

nowy filmik, głównie o legendach

 

na latiosie i latiasie można latać niczym w skyrim na smoku? O_o

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...