Skocz do zawartości

Pokemon Omega Ruby & Alpha Sapphire


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, sam się zastanawiam nad zmianą sklepu, konsoleigry.pl oferują figurki do limitki. Mimo że nie są one jakieś cudowno to chyba lepiej mieć więcej niż mniej ;) Zamawiał ktoś u nich preorder?

 

Jakby ktoś był ciekawy to w Japonii można kilka fajnych bonusów dostać:

artbook.jpg

Przy zamówieniu obu wersji w Pokemon Center

 

jpfigures.jpg

I figurki na Jp do tego jeszcze plakat za zamówienie 1 kopii

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

Ja preordera nie robilem, ale maja od oficjanego dystrybutora wsio wiec powinno na czas byc. Ja to mam dylemat bo odmowilem w ultimie czy nie kupic najpierw bravely default ale z drugiej str limitki moga zniknac szybko bo nie wiadomo chyba jaki ich naklad? Z trailerow widac ze bedzie miodnie.

Odnośnik do komentarza

Figurki nintendo polska potwierdziło zaraz jak potwierdzili te limitki u nas i kazdy sklep majacy preorder i bioracy gry od oficjalnego powinnien je dawac do tych pierwszych:) Pytanie ile tych jest i ciekawe ile w ogole tych limitek bedzie czy nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza

kurde tak oglądam ten trailer nowy i zastanawiam sie czy kupować gre. 3 generacja była moją ulubioną przez długi czas (teraz jest na równi z XY ale ta druga ma plusy głównie techniczne). skoro moja ulubiona to wypadało by kupić prawda?

problem w tym że przez to że ją lubiłem to przeszedłem ją ze 4 razy już (ruby, shaphire i ze 2 razy emerald) a potem jeszcze kolejne z 5 razy w nią grałem (jednak już nie dochodząc do końca) między innymi na emulatorze na psp, a całkiem niedawno na emulatorze na komórce. więc serio mam ją obcykaną dosyć mocno, i jak oglądałem ten trailer to miałem wrażenie "kurde ale to fajne ale robiłem to już tyyyle razy.. sprawdzałem różne kombinacje teamów, nie miał bym jak zrobić nowego składu bo wszystkie fajne już przerabiałem i to kilka razy"

i kurde tak sie zastanawiam.. wiadomo fajnie odpicowana grafika itp, ale serio już tyle razy to przerabiałem.. ostatecznie pewnie kupie ale na obecną chwile sie waham

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No wiesz, w remakeach Red/Green dodali kilka nowych wysp, remake Gold/Silver też miał sporo dodanych rzeczy, więc i tutaj pewnie będzie coś dodane (na mapie kilka obszarów jest zasłoniętych chmurami). Rimejki nigdy nie polegały tylko na porawieniu grafiki.

 

Fabuła też ma być zmodyfikowana. No ale jak grałeś 5 razy to faktycznie trochę lipa xD. Ja ostatni raz Ruby miałem w rękach 10 lat temu.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ty przeszedłeś 5 razy Ruby/Sapphire/Emerald a ja przeszdłem Reda lekko ponad 50, a Silvera jeszcze więcej, a mimo wszystko gdy pojawiły się remaki to dalej świetnie się bawiłem - Leaf Green z 10 razy, Heart Gold i Soul Silver miałem nawet oba i każdy po kilka razy :D więc spokojnie, te gry się nie nudzą i tak jak napisał ragus - prawdopodobnie będą też nowości, które Cię zaskoczą

Odnośnik do komentarza

Napisałem do konsoleigry.pl - pre order trzeba anulować max 3 dni przed realizacją /datą premiery?/; do tego jak razem z preorderem zamówicie u nich inną grę, otrzymacie ją dopiero po realizacją preordera (przyjdą razem).

 

Tak oglądam ten trailer i wydaje mi się, że mogą to być najlepsze Poki. X/Y niewątpliwie miały potencjał ale trochę kulały miejscami (dużo pracy musieli włożyć w nowy silnik 3d więc w GF pewnie nie mieli czasu na dopieszczenie gry). Teraz twórcy mieli czas, żeby oprócz grafiki dorobić gry do perfekcji - oby były szybsze niż X/Y :)

W sumie w Ruby/Sappire nie grałem wcale (może ze 2 godz na jakimś emu  zaraz po premierze) więc dla mnie to będzie zupełnie nowa odsłona ale nawet jakbym, tak jak Yano, miał już kilka razy skończona grę i tak bym ją kupił. Crystala/Silver/Gold ograłem kilkukrotnie, a i tak cały czas noszę się z zakupem remake'a (gdyby nie R/S w tym roku to pewnie na zimę bym sobie kupił SS/HG). Także bez obawy te gry to kopalnia funu, nawet za którymś przejściem :) Chyba, że ktoś nie lubi ponownie przechodzić danego tytułu... to zostają inne premiery SMTIV, Fantasy Life czy Persona Q albo Theatrhythm Final Fantasy (więcej chyba nic dobrego nie będzie).

Odnośnik do komentarza

Ja się tylko obawiam tego, co miałem przy Soul Silver. Odpalając remake, mit o moich ulubionych pokemonach szybko pękł. O wiele lepiej wspominałem granie w Crystal niż w Soul Silver. Remake mocno mi nie podszedł.

 

Tak samo z Ruby, wiele osób krytykuje te Poki za słaby design pokemonów, za mapę wypełnioną wodą i za słabą muzykę. Natomiast ja nic takiego nie pamiętam. Pamiętam tylko, że grało mi się w tę generację wspaniale.

 

Zobaczymy. Na razie moje top 3 to:

 

Black

Ruby

Y

 

Z tym, że zdaję sobie sprawę, że stawiając tak wysoko Ruby przemawia za mną nostalgia.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

nie wiem kto marudzi na muzyke z 3 generacji, ja ją bardzo lubiłem. w gen 1 i 2 muzyka podczas "wild battle" była do siebie bardzo podobna w obu generacjach i była jednak dosyc prosta z powodu ograniczeń gameboya.

pamiętam że 3 generacje odpalałem dosyć niedługo po sporym obcowaniu z drugą i pierwszą (pewnie sobie odświeżałem przed premierą trzeciej) w każdym razie muzyke z 1 i 2gen miałem wbitą do głowy a ponieważ były one bardzo podobne do siebie to spodziewałem się że w gen3 usłyszę kolejny raz to samo, i kompletnie z zaskoczenia uderzyło mnie to

 

i strasznie mi sie podoba do dziś, jedna z moich ulubionych muzyczek z pokemonów, sama w sobie jest bardzo fajna

 

jedynie co do tej pory z ją przebiło to muzyka team plasmy z BW, za to że tak świetnie pobudza do walki, nieraz specjalnie w czasie walki nic nie robiłem żeby dłuzej jej posłuchać

 

 

co do wyglądu pokemonów to 3generacja jest jedną z moich ulubionych jeśli chodzi o całokształt (dużo fajnych, większość ok, zaledwie kilka słabych), gdy np generacja 2 i 5 generacja najmniej mi sie podobają (dużo brzydactw, reszta "meh")

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Napisałem do konsoleigry.pl - pre order trzeba anulować max 3 dni przed realizacją /datą premiery?/; do tego jak razem z preorderem zamówicie u nich inną grę, otrzymacie ją dopiero po realizacją preordera (przyjdą razem).

 

 

 

Też do nich napisałem, bo sam zamawiałem pre order Smasha i Poksów. zrobiłem po prostu 2 zamówienia i wszystko dojdzie na swoją premierę i nie ma problemu.  Omega Ruby oczywiście, Kyogre #nikogo

Odnośnik do komentarza

 

A jak wypada black2?

 

Nie ograłem całego więc się nie wypowiem.

 

 

A ja wlasnie wole kyogre. Jednak zarazem ze starterow najbardziej mi sie podoba mega mudkip wiec bylo by bez sensu brac wodnego startera i wodną legende do teamu

jeszcze nie wiem co zrobie. Ale thorcik mi sie znudził większość moich przejsc 3gen to byl właśnie thorcik

 

Ja mam już dosyć ognistych i wodnych starterów, dlatego też biorę Treecko. Raz, że Mega Sceptile jest osom, a dwa, że zawsze najmniej grałem trawiastymi (Chickorita, Treecko i Bulbasaur w Y).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...