Skocz do zawartości

Pokemon Omega Ruby & Alpha Sapphire


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

corocoro10142.jpg

Mega Gallade - ability na razie nie jest znane
corocoro10144.jpg
 

Mega Sharpedo dostaje Strong Jaw i boost do wszystkich statów.

 

corocoro10145.jpg

 

Mega Camerupt natomiast łyka Sheer Force, traci trochę szybkości, ale resztę statów ma podbite.

 

Dodatkowo Primal Kyogre i Primal Groudon mają nowe abilities: Sea of Begginings i Land of Endings, które to aktywują odpowiednio Strong Rain i Strong Sunlight. Nie wiadomo jeszcze w jaki sposób będą się one różniły od zwykłego deszczu i słońca, pierwsze podejrzenie jest takie, że zmiany pogodowe będą trwały do końca walki, a nie tylko 5 kolejek.

Odnośnik do komentarza

kurde rekin wygląda dosyć słabo, "dodajmy wszędzie kolce i żółte paski" , szkoda, liczyłem na więcej

 

ale za to krowa wygląda fajnie, nawet bardzo. tylko osłabienie prędkości brzmi smutno bo ona i tak już była powolna strasznie. w trakcie jednego z przejść był to moj ognisty pok, chyba znowu go wezme bo mega evo fajnie wygląda

Odnośnik do komentarza

no jak na razie rekin mało przekonujący, krowa nawet daje rade a Gallade myśle że w sam raz, nie przekombinowany, dodane kilka smaczków i tyle, najbardziej licze że dadzą jeszcze Mega Slakinga z jakimś innym ability, może jak sie wbije do Normana (chyba 3 lider z normalnymi pokami) to spotka się z miłą niespodzianką

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy. Na razie moje top 3 to:

 

Black

Ruby

Y

 

Z tym, że zdaję sobie sprawę, że stawiając tak wysoko Ruby przemawia za mną nostalgia.

Hehe, ja mam tak samo - Crystala katowałem na GBC chyba z rok, nabiłem od uja godzin, do dzisiaj pamiętam takie rzeczy jak:

-doginanie Shiny Raichu z jajka

-jak mało nie zdechłem jak w konkursie w tym parku wyskoczył mi Shiny Venonat

-jak pierwszy raz w trawie wyskoczył mi raikou i nie wiedziałem co się dzieje

-szukanie info o celebifajne czasy, gra dzieciństwa dla mnie. to wszystko było grane dobrze ponad 10 lat temu, a dalej pamiętam takie pierdoły. Do dzisiaj wydaje mi się, że ta gra była bardzo, bardzo klimatyczna jak na swoje możliwości. motyw z psami, unowny, suicune i ho-oh, czerwony gyarados i w ogóle kosmiczny zonk - kanto po skończeniu gry z tymi wszystkimi zmianami. to naprawdę była gra-potwór.

 

no i ta muzyka.

- gimby nie znajo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Całego tego mitycznego klimatu 2 generacji do tej pory chyba żadna część pokemonów nie przebiła. A może to tylko sentyment ... W HG grało mi się średnio, prawdę mówiąc, do dziś nie ukończyłem, a kupiłem lata temu :confused:

 

EDIT

 

napis na trailerze:

 

GAME IN 2D SOME AREAS ALSO PLAYABLE IN 3D

 

 

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

To prawda, 2 generacja była najlepsza. Jedyne co w niej brakowało to brak wyboru Charmandera, Bulbasaura albo Squirtle w Kanto, poza tym to była bezbłędna gra.

 

btw. było już info o demku Pokemonów? Podobno wszystko co tam zdobędziemy będzie można przenieść do gry:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=893636

Edytowane przez agst
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dla mnie top to:

 

- silver, grałem w nią w wersji niemieckiej którą mi dał kumpel z berlina razem z gameboy color, w pamięć zapadła mi najbardziej muzyka podczas walki z Championem Elity 4, chyba nic nie przebiło do tej pory tego ostu, wtedy kończyły sie już żarty:

 

 

- yellow, ze starterem jako pikachu i zdobywaniu po kolei squirtla, bulbosaura i charmandera, z czasem też snorlaxa, i na końcu przygody walka z garym w elite 4, pamiętam wtedy jego alakazama który niszczył mi wszystkie poki

 

 

i odpowiedni komentarz do tego

 

To all the people saying the Alakazam destroyed his team you have to realize only three moves in the entire game are super effective to alakazam in gen 1 (twin needle, pin missle, and some other bug move) bug SUCKED in gen 1 so psychics were insanely overpowered. Dark did not exist, and there were two Ghost moves (lick and night shade). Due to a glitch lick did not effect psychic pokemon and night shade always does set HP. So yea...Gen 1 was really broken to say the least.

 

- na trzecim daje reszte poków, bo przy nich też sie zajebiście bawiłem, ale to silver i yellow zostanie u mnie w pamięci najdłużej.

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...