Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie dokupilem sobie Play&Charge, co by normalnie grac, no i z konkursu PPE Max za darmo jeszcze jutro. Slowem dobry deal, bo zaplacilem 1850 i mam Ryse, Forze, FIFE, Killer Instinct no i teraz Maksa.

 

Da się wymienic tu dysk na wiekszy? jak to jest z tym EA Access? place sobie 100 PLN za rok i moge non stop z aczikami itd loic w to co aktualnie daja? np obecnie BF4 itd?

zamiast Play&Charge lepiej zainwestowac w akumulatorki Sanyo Eneloop, co do EA Access to 79.99pln na rok i grasz w to co obecnie jest aktualnie BF4, NFS Rivals, Fifa 14, Madden i Peggle 2, dodatkowo na 5 dni przed oficjalna premiera dostaje sie nowosci od EA i jezeli gra podejdzie jest opcja kupna fula z 10% znizka 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wlasnie dokupilem sobie Play&Charge, co by normalnie grac, no i z konkursu PPE Max za darmo jeszcze jutro. Slowem dobry deal, bo zaplacilem 1850 i mam Ryse, Forze, FIFE, Killer Instinct no i teraz Maksa.

 

Da się wymienic tu dysk na wiekszy? jak to jest z tym EA Access? place sobie 100 PLN za rok i moge non stop z aczikami itd loic w to co aktualnie daja? np obecnie BF4 itd?

 

Kup dysk zewnętrzny na USB 3.0 7200 obrotów. Wygodnie, niedrogo i zawsze można do kumpla gry ze sobą zabrać + trochę szybsze ładowanie gier niż z wewnętrznego dysku.

Odnośnik do komentarza

czy ja wiem? masz swoje gry na zewnętrznym dysku, idziesz do kumpla co ma xone, podłączasz dysk, logujesz sie na swoje konto i gracie we dwóch w twoje gry. o ile masz je w wersji cyfrowej oczywiście.

 

Łażenie do kumpli z dyskami to skończyłem parenaście lat temu, a też nie lubię, jak do konsoli więcej bzdetów jest podłączonych. Akurat One ma wejścia USB z tyłu, więc pół biedy i można dysk ładnie schować :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

na ps4 nie pograsz w swoje gry cyfrowe u kumpla bez ściągania gry z psn, xbox ma taką możliwość, nikt cie do niczego nie zmusza, jak chcesz to można wymienić dysk w xbonie tylko będziesz musiał karoserie zdejmowac, to nie sprzet apple ze nie da sie samemu zadnego elementu wymienić.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zawsze można i przy droższych sprzętach trzeba otwierać przesyłkę, bo jak później się okaże, że doszło do uszkodzenia w transporcie, a nie sprawdziło się paczki przy kurierze, to można się praktycznie pożegnać ze zwrotem kasy za sprzęt. Oczywiście jest teoretycznie termin, chyba 7 dniowy, do sporządzenia późniejszego protokołu, ale wtedy praktycznie nie ma szans na udowodnienie, że do uszkodzenia doszło w transporcie, a nie np. po odjeździe kuriera paczka nam gdzieś nie spadła itp.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czyli moge podłączyć przy nim?

 

Nie :P

 

No chyba, że to jest jakaś dodatkowo płatna usługa kuriera, ale nigdy o czymś takim nie słyszałem. Zresztą nie wiem jaki miałoby to sens, jeśli sprzęt/paczka nie jest uszkodzona z zewnątrz, to odpowiada i tak sprzedawca/gwarant.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

A teraz kolejne pytanie: jest jakis specjalny trik na ustawienie sciagania po zgaszeniu konsoli? niby ustawilem sobie zeby pobieralo mi wszystko, ale jakos drugi dzien stoja wszystkie downloady i leca tylko gdy odpale konsole.

 

Co do Access jeszcze - oni tam wymieniaja gierki itd? co jaki czas? no i jak sobie cos od nich sciagam to zostaje moje forevah?

Odnośnik do komentarza

A teraz kolejne pytanie: jest jakis specjalny trik na ustawienie sciagania po zgaszeniu konsoli? niby ustawilem sobie zeby pobieralo mi wszystko, ale jakos drugi dzien stoja wszystkie downloady i leca tylko gdy odpale konsole.

 

Co do Access jeszcze - oni tam wymieniaja gierki itd? co jaki czas? no i jak sobie cos od nich sciagam to zostaje moje forevah?

A wyłączasz ją całkowicie czy usypiasz?

 

W EA Access z tego co wiem gry nie będą znikać, tylko dochodzić nowe. A sama usługa działa podobnie do PS+ czy GwG - Gry są twoje, dopóki masz wykupiony abonament.

Edytowane przez Oski918
Odnośnik do komentarza

No to wlasnie te opcje mam zaznaczona hmmm, w takim razie musi sie pobierac ale mega wolno. Dzis zrobie test jeszcze raz.

 

A EA Access wydaje mi sie kozacka opcja, 79 PLN rocznie to nic, a korzysci wydaja sie spore. Jeno ciekawe kiedy i jakie nowe giery sie pojawia.

 

Poki co od kupna konsoli i do niej Ryse mam juz 5 gier wiec moge smialo powiedziec good job.

Odnośnik do komentarza

No to wlasnie te opcje mam zaznaczona hmmm, w takim razie musi sie pobierac ale mega wolno. Dzis zrobie test jeszcze raz.

 

A EA Access wydaje mi sie kozacka opcja, 79 PLN rocznie to nic, a korzysci wydaja sie spore. Jeno ciekawe kiedy i jakie nowe giery sie pojawia.

 

Poki co od kupna konsoli i do niej Ryse mam juz 5 gier wiec moge smialo powiedziec good job.

Dopiero pojawił się NFS Rivals, teraz w kolejce pewnie PvZ: Garden Warfare, a po nim UFC. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...