Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie: chciałem sobie testowo odpalić streamowanie za pomocą appki twitcha i mam problem, po ustawieniu tytułu itd wywala mi komunikat: "-tylko dorośli mogą transmitować za pośrednictwem konsoli xbox one" i "ustawienia wszystkich zalogowanych kont muszą zezwalać na transmisje". 
jestem zalogowany tylko na swoim koncie, które ma włączoną możliwość transmitowania rozgrywki, natomiast nie rozumiem o co chodzi z wiekiem, sprawdzałem na xbox.com i nie ma tam nigdzie informacji o wieku, na twitchu tak samo. jakiś pomysł co z tym zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeśli zrobią taką składankę, to chciałbym żeby pierwsza część dostała solidny lifting bo dzisiaj wygląda to strasznie. Chętnie bym natłukł w Hordzie kolejne kilkadziesiąt godzin, ale w 60 FPS.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zrobią taką składankę, to chciałbym żeby pierwsza część dostała solidny lifting bo dzisiaj wygląda to strasznie. Chętnie bym natłukł w Hordzie kolejne kilkadziesiąt godzin, ale w 60 FPS.

 

Co ty gadasz, wiadomo, że takie Gow3 czy Judgment to jest niebo a ziemia, ale taki Gridlock lepiej wyglada w jedynce. 

 

24cv0vd.jpg

 

gears2gridlock5.jpg

Odnośnik do komentarza

Chyba dawno w kampanię Bartoszu nie grałeś :)

 

Na wykadrowanym screenie wszystko może wyglądać dobrze, ale fakt jest taki, że pierwsza część dzisiaj straszy oprawą.

 

Co jak co, ale o Gears of War jeden moge ksiązke napisać więc mi nie mów hehe. Dwójka wcale tak bardzo nie różni się graficznie od jedynki (jedynie skala większa i wiecej przeciwników na ekranie), ale dopiero w trójce czy judgemencie ostro popracowali na oświetleniem i innymi efektami cząsteczkowymi. 

Odnośnik do komentarza

Chciałbym żeby Judgment też się załapało, ten zamiennik Hordy, który zrobili Polacy jest kapitalny.

 

Judgment się nie załapie, bo to będzie Marcus Fenix collection, co najwyżej zrobią Judgment w postaci DLC kiedyś tam w przyszłości, lub przeniosą tryby multiplayer z Judgment do tej składanki ;) 

 

Ale mogę ślepo strzelać, że taka kolekcja zadebiutuje w listopadzie, przed świętami.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wszystko jest kwestią tego kiedy wpadli na pomysł żeby to zrobić. Mało kto wie, ale problemy MCC wynikały między innymi z tego, że projekt ewoluował i dopiero w trakcie wpadli na pomysł zrobienia takiego molocha.

Odnośnik do komentarza

No i kto niby miałby być odpowiedzialny za taką kolekcje? Znów jacyś wyrobnicy outsourcingowo? Czarnego tuska raczej nie powinni odciągać od pracy przy takich głupotach skoro z nowymi Girsami mają się na 2016 wyrobić. Anyway ktokolwiek się za to zabierze i tak wiem, że jedynka nie będzie miała tak dobrego multi jak w oryginale.

Odnośnik do komentarza

 

Ale mogę ślepo strzelać, że taka kolekcja zadebiutuje w listopadzie, przed świętami.

 

i wtedy będzie się przepychać z halo 5 i tomb riderem? wątpię, myślę, że wyjdzie wcześniej

 

 

Zakładając, że wyszłaby na początku listopada, Halo 5 pod koniec, a Tomb Raider przed gwiazdką, to myślę, że to możliwe. No wczesniej niż w październiku, taka kolekcja się nie pojawi, chyba, ze w czerwcu ogłoszą, a we wrześniu wydadzą, jak Horizon 2 ;)

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem lokalizację. Dzisiejsza transakcja ma status PENDING czyli oczekująca.Może tak się dzieje, bo wcześniej aktywowałem Golda za pomocą kodu. Klikam w opcję żeby anulować automatyczne odnawianie i przenosi mnie na stronę z takim info : 

 

 

Subscriptions

 

 

 

 

 

Xbox Live Gold

3-miesięczna subskrypcja Xbox LIVE Gold z przedpł…

 

Expires on:[/size] 

15/05/2015

 

Paid with:[/size] None

 

 

Nie ma nic więcej

 

 

No i chyj dzisiaj 6 funtów poszło z konta :/

Odnośnik do komentarza

Czy coś trzeba ustawiać by móc robić screny i nagrywać? Pamiętam że przed jakąś aktualizacją miałem możliwość nagrywania, teraz tylko jest SNAP i home na krzyżaku

Upload i Upload Studio. No i zaktualizuj konsolę do tej najnowszej  :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...