Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gwarancja jest na 2 lata, rok to moze byc na akcesoria. Chyba ze cos zmienili, ale nie podejrzewam.

 

Zastanawiam sie za to, kto madry w tej firmie wpadl na pomysl, ze nie mozesz dodac gierki z golda na 360 do sciagania przez strone www jezeli nie masz podpietej karty kredytowej..

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

Okres Gwarancji" w przypadku Konsoli Xbox One oznacza jeden (1) rok od daty zakupu przez Użytkownika, a w przypadku Akcesoriów – 90 dni od daty zakupu przez Użytkownika, z zastrzeżeniem postanowień art. 2 poniżej.

 

(d) „Użytkownik” oznacza pierwotnego użytkownika końcowego.

 

(e) „Zwykłe Warunki Użytkowania” oznaczają zwyczajne użytkowanie przez konsumenta w zwykłych warunkach domowych zgodnie z instrukcją obsługi Konsoli Xbox One lub Akcesoriów.

 

2. Okres obowiązywania

 

Bez uszczerbku dla rękojmi, jaka może przysługiwać Użytkownikowi zgodnie z prawem krajowym właściwym dla Użytkownika, i o ile w prawie tym nie przewidziano dłuższego terminu, Microsoft udziela niniejszej gwarancji na okres jednego (1) roku od daty zakupu Konsoli Xbox One oraz na okres 90 dni od daty zakupu Akcesoriów od autoryzowanego sprzedawcy detalicznego.

Odnośnik do komentarza

Zawsze było dwa lata gwarancji, skoro w systemie jest napisane do 2016 to tak jest.

 

 

Gwarancja jest na 2 lata, rok to moze byc na akcesoria. Chyba ze cos zmienili, ale nie podejrzewam.

Zastanawiam sie za to, kto madry w tej firmie wpadl na pomysl, ze nie mozesz dodac gierki z golda na 360 do sciagania przez strone www jezeli nie masz podpietej karty kredytowej..

Ja mam podpiętego paypala i mogę sobie zaklepywać. :)

Odnośnik do komentarza

U MS zawsze jest liczona gwara od daty produkcji(idzie to po numerze seryjnym)+dają kilka dodatkowych miechów bo wiedzą, że nie zawsze się kupuje od razu po wypuszczonym rzucie. 

 

Dlatego jak konsola z czerwca to gwara nie do czerwca, a do listopada. 

 

Ofc jak masz tak, że konsola z 2014 roku to może z paragonem uda się zrobić, żebyś miał gwarę do 2017 roku. 

Odnośnik do komentarza

Doładowałem sobie moje konto Xbox Live kwotą 100 zł, gdyż chcę sobie nabyć Ori And The Blind Forest. Gdy wchodzę do sklepu i klikam KUP, nie pojawia się możliwość zapłacenia, mimo, że mam doładowane konto, mogę tylko podać dane karty, ale nie chcę tego robić skoro kupiłem pre-paida. Co zrobić żebym mógł wydać tą stówę?

Odnośnik do komentarza

Czyli czas gwarancji liczony jest od numeru seryjnego i na tej podstawie można konsole odesłać do reklamacji bezpośrednio do MS? W sensie, że nie potrzebuję paragonów, dowodów zakupu etc.?

Nie potrzeba. Wstukujesz nr seryjny na stronie xbox.com i od razu Ci pokazuje do kiedy masz gwarę. Wtedy możesz sobie dzwonić do MS i zgłosić naprawę, oni sprawdzają nr konsoli i akceptują usterkę. 

 

Możesz też zarejestrować konsolę przy zgłaszaniu usterki. Bez znaczenia. 

Odnośnik do komentarza

Doładowałem sobie moje konto Xbox Live kwotą 100 zł, gdyż chcę sobie nabyć Ori And The Blind Forest. Gdy wchodzę do sklepu i klikam KUP, nie pojawia się możliwość zapłacenia, mimo, że mam doładowane konto, mogę tylko podać dane karty, ale nie chcę tego robić skoro kupiłem pre-paida. Co zrobić żebym mógł wydać tą stówę?

Udało się, do skasowania 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Doładowałem sobie moje konto Xbox Live kwotą 100 zł, gdyż chcę sobie nabyć Ori And The Blind Forest. Gdy wchodzę do sklepu i klikam KUP, nie pojawia się możliwość zapłacenia, mimo, że mam doładowane konto, mogę tylko podać dane karty, ale nie chcę tego robić skoro kupiłem pre-paida. Co zrobić żebym mógł wydać tą stówę?

Musisz nacisnąć X gdy pojawi sie okienko z dodaniem karty, wtedy zmieni ci formę płatności

A czy mając zarejestrowaną konsolę na https://myservice.xbox.com/potrzebuję dowodu zakupu by realizować gwarancję? Z x360 nie trzeba było z tego co pamiętam.

Nie potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Studio PressPlay (Max; KALIMBA) opracowało koncepcje 3 gier i wybór, którą z nich stworzą pozostawili graczom. Można głosować na ich stronie: http://microsoftstudios.com/press-play/

 

 

Hi everyone! Today we’ve got something particularly exciting to share with you 

smile emoticon

We want you to join us in open development. We want to hear your ideas - because not listening to all the gifted, crazy and remarkable thoughts that people have - would be such a waste.

We’ve created three concepts and we love them all. Each has the potential to become an awesome game. We hereby invite everyone interested in game development to check out the concepts and vote for your favorite. The voting will close in two weeks (September 1st), so you have some time to think about it and discuss everything.

After that? Then the collaborative process will truly come to life and with input from the community, we will develop the chosen concept into our most ambitious game yet.

What’s required? Only two things: Passion and an interest in game development, that’s it. Truth be told: We are so psyched and hope that everyone will join us in this grand adventure smile emoticon

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...