Jump to content

Recommended Posts

Gra ktoś z Was w wyżej wymieniony tytuł? Ciekawi mnie czy dlatego tak długo wyszukuje chętnych do gry w różnych trybach, bo jest mało osób czy coś jest skopane.

Jakby ktoś chciał ponabijać trofki to pomogę boostować, wystarczy się ugadać. Sam męczę się z ostatnim "ukończ wszystkie wyzwania", także można dodać do znajomków i pogramy prywatnie id NISZCZYCIELE

Link to comment
  • 2 weeks later...

Niestety byłem napalony na te gre wiadomo Hype zbudowali ale po przeczytaniu recenzji wzwód mi opadł. Po recenzjach obejrzałem kilka gameplay na youtube i stwierdziłem że jednak recenzje pokrywają się z tym co widzę. Gra zasłużyła na lanie :/ A szkoda bo chciałem zrobić trofea i zagrać w porządne strzelanie do obcych. 

Link to comment

Była swego czasu w promo w Plusie za 20zeta, wiec grzechem by było nie skorzystać zwłaszcza, że uwielbiam Obcego 2. Naprawdę duużo jest smaczków z filmu, szkoda, że kasa poszła na BurdelLands zamiast na to. Są bugi i miejscami zasysa fabuła, mimo to skończyłem grę 6 razy a teraz w coopie gram na splicie z siostrzeńcem i też się dobrze bawię. Graficznie nie ma padaki, raz gorzej raz lepiej. Na pewno gdyby nie było takiego hype'u i gra by wyszła na początku ery Ps3 to by była bardzo dobrze przyjęta. Połudzili ludzi filmikami dopakowanymi i tyle,stąd takie przyjęcie gry.

  • Upvote 1
Link to comment
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Na PSstore jest Season Pass za 26 zeta a w tym historyjka z DLC Przerwana Hibernacja, 8map do multi, nowy tryb w którego nikt nie gra i kilka śmieci dla Xeno. Nie ma niestety postaci z limitek ani broni nowych.

 

Przerwana Hibernacja póki co po dwóch godzinach gry jest bardzo fajna, śmiem twierdzić, że ciekawsza i lepiej zmontowana niż zwykła kampania i do tego jest poprawiona grafika, widać to gołym okiem. Muza była świetna, a tutaj jest jeszcze bardziej zaje.bista, oczywiście wyciągnięta z filmu.

 

Wątpie, żeby była kolejna podobna promocja na to DLC, wiec jak ktoś zdzierżył podstawkę to niech łyka.

Edited by Plugawy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...