Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś z Was w wyżej wymieniony tytuł? Ciekawi mnie czy dlatego tak długo wyszukuje chętnych do gry w różnych trybach, bo jest mało osób czy coś jest skopane.

Jakby ktoś chciał ponabijać trofki to pomogę boostować, wystarczy się ugadać. Sam męczę się z ostatnim "ukończ wszystkie wyzwania", także można dodać do znajomków i pogramy prywatnie id NISZCZYCIELE

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niestety byłem napalony na te gre wiadomo Hype zbudowali ale po przeczytaniu recenzji wzwód mi opadł. Po recenzjach obejrzałem kilka gameplay na youtube i stwierdziłem że jednak recenzje pokrywają się z tym co widzę. Gra zasłużyła na lanie :/ A szkoda bo chciałem zrobić trofea i zagrać w porządne strzelanie do obcych. 

Odnośnik do komentarza

Była swego czasu w promo w Plusie za 20zeta, wiec grzechem by było nie skorzystać zwłaszcza, że uwielbiam Obcego 2. Naprawdę duużo jest smaczków z filmu, szkoda, że kasa poszła na BurdelLands zamiast na to. Są bugi i miejscami zasysa fabuła, mimo to skończyłem grę 6 razy a teraz w coopie gram na splicie z siostrzeńcem i też się dobrze bawię. Graficznie nie ma padaki, raz gorzej raz lepiej. Na pewno gdyby nie było takiego hype'u i gra by wyszła na początku ery Ps3 to by była bardzo dobrze przyjęta. Połudzili ludzi filmikami dopakowanymi i tyle,stąd takie przyjęcie gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Na PSstore jest Season Pass za 26 zeta a w tym historyjka z DLC Przerwana Hibernacja, 8map do multi, nowy tryb w którego nikt nie gra i kilka śmieci dla Xeno. Nie ma niestety postaci z limitek ani broni nowych.

 

Przerwana Hibernacja póki co po dwóch godzinach gry jest bardzo fajna, śmiem twierdzić, że ciekawsza i lepiej zmontowana niż zwykła kampania i do tego jest poprawiona grafika, widać to gołym okiem. Muza była świetna, a tutaj jest jeszcze bardziej zaje.bista, oczywiście wyciągnięta z filmu.

 

Wątpie, żeby była kolejna podobna promocja na to DLC, wiec jak ktoś zdzierżył podstawkę to niech łyka.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...