Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

dziwnie sie czułem jadąc kennigsegiem 295km/h po polu chyba chmielu. wyścigi "na przełaj" super, muzyka kto co lubi 3 stacje z czego narazie sama elektronika (moze w pełniaku będzie "wincyj" innego). kupić kupie pełną grę, bo lepszego racera raczej nie uświadczę. i juz wiem czemu ea spasowało z nfs-em.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co napisać serio.

Ta gra jest piękna, cały styl, muzyka po prostu czuć mega moc, poki co znow najbardziej pasuje mi stacja pulse, o modelu jazdy nie ma co pisać bo jest po prostu prze ku.rwa genialny

Nie moge doczekać sie pełnej wersji, na początku miałem obawy dotyczące jazdy po burakach ale wszystko sie zgrywa w jedna piękna całość.

Aaaaaa w sumie jest jedna rzecz co mi nie pasuje, ze zamiast seksownego głosu laski z poprzedniej części mamy chłopa :(

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co napisać serio.

 

Ta gra jest piękna, cały styl, muzyka po prostu czuć mega moc, poki co znow najbardziej pasuje mi stacja pulse, o modelu jazdy nie ma co pisać bo jest po prostu prze ku.rwa genialny

 

Nie moge doczekać sie pełnej wersji, na początku miałem obawy dotyczące jazdy po burakach ale wszystko sie zgrywa w jedna piękna całość.

 

Aaaaaa w sumie jest jedna rzecz co mi nie pasuje, ze zamiast seksownego głosu laski z poprzedniej części mamy chłopa :(

 

Nic dodać nic ująć. MUZA ROZPIER>>.... ogólnie driveclub mówię papa ; ) bo tam takiego klimatu nie ma. Kocham relaks przed konsolą i ten tytuł już samym demem mi to daje. Śmiechowo popyla się po polach ; ) I akurat tutaj te 30fps w ogóle nie przeszkadza a wręcz dodaje filmowego klimatu. To druga gra po Ryse gdzie widzę to in plus. Ograłem trochę drivecluba na IFIe i tam mega ząbki wszędzie : / tutaj gładko jak pupa niemowlaka. Idę się relaxować. MUZAAA! :banana: :banana: :banana:

Odnośnik do komentarza

Jest już jakiś dzynks na szybki wrzucanie gameplaya bezpośrednio na YT? 

 

Dam Ci instrukcje, skup sie bo jest to bardzo skomplikowane:

 

1. Wchodzisz na XO na YT

2. Logujesz sie

3. Dajesz My Uploads

4. Klikasz Upload a new movie

5. Wybierasz z listy swoich nagran

6. Klikasz upload - et voila

 

;)

 

A tak na serio to nie wiem jak bylo wczesniej ale teraz mozna bezposrednio z XO na YT wciskac swoje filmiki

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

kwestia kto czego oczekiwał. jeżeli ktoś liczył na tsunami i akwaplaning to cóż, nope.

 

jak dla mnie takie kap kap jest w sam raz. burza fajnie zrobiona, jak walnęło grzmotem to aż milusio się zrobiło.

gra nastawiona na czysty fun. jedziesz gdzie chcesz i jak chcesz ale jak przychodzi do rywalizacji to musisz jednak trzymać się wytyczonej trasy. mniej więcej. skróty, ścinanie, alternatywne drogi na plus. jedni przeklinali już to w BP, mi osobiście się to podoba. wolę wolność i podejmowanie własnych decyzji niż wyścig po korytarzu. muza, audio, grafika, fizyka, ogólny feeling, wszystko po prostu spełniło moje oczekiwania. jedyny minus, który zaważył na tym że nie kupię to fakt że muza się wyłącza kiedy odpalamy mapę :confused:

 

 

 

nie no poyebało? hajsy na uber edyszon na koncie, teraz tylko przetrwać te nieco ponad 2 tygodnie.

post-19890-Cartman-pacing-come-on-come-o

 

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem w demo i nie mogę się oderwać :O

 

Gra jest rewelacyjna! Czysty fun, genialny klimat - intro mną pozamiatało, model jazdy jest idealny, graficznie też wygląda to genialnie, szczególnie kiedy po deszczu się rozpogodzi, ale droga czy samochód dalej pozostają mokre. Ślicznie się wtedy prezentuje. To, że mogę pojechać gdzie chce i zrobić co chce sprawia, że w ogóle nie mam ochoty przestawać grać.

 

Wspaniała gra, byle do premiery, demo tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że to będą najlepiej wydane pieniądze na wyścigi w tym roku.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem, intro 11/10, gameplay świetny, o ile wyścig z samolotami są mega emocjonujące, trudno o skupienie gdy przylatują nad samochodem, tak wyścigi przelajowe sportowymi samochodami to dno i żenua a nie zabawa.

Skracanie zakrętów w wyścigach tez fajne nie jest, żenua, Zdecydowanie tak mówię próbom prędkości jak ta w Koeningseggu, wyścigi z punktu A do punktu B uwzględniając jakieś skróty tez rozumiem, ale napierdzielania polami gdzie nic co na drodze nam stanie nie spowalnia nas nie jest fajne.

Soundtrack jest ok, ale dla mnie nie lepszy niż w pierwszym Horizon.

Odgłosy silników są poprawne, szału nie ma, w ta grę i tak każdy będzie grał z włączonym radiem.

Patrząc na zaciemniony teren, to wcale tak duży nie jest 1/3 albo 1/2 tego co było w TDU.

Model jazdy jest ok, smutne jest to, ze lepiej się jeździ na widoku z tyłu niz z wnętrza, ale to oczywiste w grze która chodzi w STALYCH 30fpsach z nastawieniem na widoczki, dodatkowo kamera w środku ustawiona jest za blisko szyby i za wysoko.

Graficznie gra jest ok, są momenty w których zachwyca np. Wschód czy zachód słońca, deszcz czy refleksy na jezdni na takim poziomie były w Need For Speed Underground.

Drogi są puste, podsumowując, jest to tytuł do kupienia w dniu premiery, demo oceniam na 9-

Odnośnik do komentarza
dno i żenua a nie zabawa. 

 

 

 Wschód czy zachód słońca, deszcz czy refleksy na jezdni na takim poziomie były w Need For Speed Underground. 

 

 

Drogi są puste, podsumowując, jest to tytuł do kupienia w dniu premiery, demo oceniam na 9- 

 

 

LuL wat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...