Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W ogole komedia, w starym Skyline'ie w championship gorowalem nad waszymi lambo oraz maclarenami xD...

 

No to mysle ze jutro w okolicach 18-20 mozna sie zebrac, jak dostaniecie zaproszenie to przyjmowac i jedziemy na rozgrzewke tryb infected/king a potem road tripy niczym w kampanii singlowej.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Ja to sobie mogę spychać buraki z górki na ostatniej pozycji ;(

 

Eee, liczy sie fun, mnie jak Mazzeo wyprzedzil doslownie przed sama meta w ostatnim wyscigu przez glupi blad i uslyszalem ten jego chichot to tak yeblem smiechem ze pol miasta chyba slyszalo :D.

 

Tak sobie go wyobrazalem w tym momencie:

 

ExtrasGiggle.gif

 

W ogole liczy sie exp do pozycji koncowej, nie miejsce w samych wyscigach, przynajmniej na road tripach, w zwyklych pojedynczych wyscigach jest tylko po staremu :). Podoba mi sie ten patent bo zacheca bardziej do czystej jazdy.

 

 

PS. Swietny miales design na jednym aucie, tez ostro rylem beret, cos tam z burakami :D

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Trzeba cos nad tym pomyslec. Ja jeszcze w multi nie gralem wiec mam nadzieje ze mnie jutro wprowadzicie. Trzeba miec jakis konkretny level czy samochod zeby godnie z wami rywalizowac czy Janusz gonna Janusz i bede rywalizowal z czaszka wensza o przedostatnie miejsce? XD

 

Jak nie masz auta to gra ci wypozyczy jakies z danej klasy, nie ma zadnych barier lvlowych - przyjmujesz zaproszenie i jezdzimy po calym Horizon.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ja to sobie mogę spychać buraki z górki na ostatniej pozycji ;(

 

Eee, liczy sie fun, mnie jak Mazzeo wyprzedzil doslownie przed sama meta w ostatnim wyscigu przez glupi blad i uslyszalem ten jego chichot to tak yeblem smiechem ze pol miasta chyba slyszalo :D.

 

Tak sobie go wyobrazalem w tym momencie:

 

ExtrasGiggle.gif

 

W ogole liczy sie exp do pozycji koncowej, nie miejsce w samych wyscigach, przynajmniej na road tripach, w zwyklych pojedynczych wyscigach jest tylko po staremu :). Podoba mi sie ten patent bo zacheca bardziej do czystej jazdy.

 

 

PS. Swietny miales design na jednym aucie, tez ostro rylem beret, cos tam z burakami :D

 

 

ale i tak wtopiłem bo miałeś na koniec więcej PD. Nie rozumiem tych mistrzostw online.

Odnośnik do komentarza

 

Trzeba cos nad tym pomyslec. Ja jeszcze w multi nie gralem wiec mam nadzieje ze mnie jutro wprowadzicie. Trzeba miec jakis konkretny level czy samochod zeby godnie z wami rywalizowac czy Janusz gonna Janusz i bede rywalizowal z czaszka wensza o przedostatnie miejsce? XD

 

Jak nie masz auta to gra ci wypozyczy jakies z danej klasy, nie ma zadnych barier lvlowych - przyjmujesz zaproszenie i jezdzimy po calym Horizon.

 

 

No to do pojezdzenia jutro.

Odnośnik do komentarza

Proszę się zjawić o 18 - im wcześniej tym lepiej.

 

Pojeździłem trochę w fulla, spodziewałem się dobrej solidnej gry ale to co dostałem to strzał w pysk. Feeling z jazdy, świat, fizyka furek, model jazdy przekracza moje oczekiwania, że ho ho. Gry się po prostu nie chce wyłączać. Jazda nocna po Nicei w Ferrari w deszczu i poczułem starego dobrego PGR3. Wcześniej offroadowe szaleństwo slalomem między drzewami - taka różnorodność a dopiero liznąłem ten tytuł. Do tego zapewne mega multi bez lobby które obadamy dzisiaj - nie mam słów, miód.

Odnośnik do komentarza

takie logo w moim wydaniu to 10 min roboty, ten edytor w wersji "deski kreślarskiej" jest bardzo prosty w obsłudze, aczkolwiek próbowałem zrobić obramówkę literek i średnio to wyglądało (nakładałem jedną literkę innego koloru na większa literke innego koloru)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...