Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj były problemy z tym dlc ale update załatwił sprawę z tego co widzę. mam car passa więc odebrałem auta z salonu i za free wylądowały w moim garażu.

Jaguar jest cudowny. wygląda, brzmi, daje fan z jazdy. teraz katuję Jeepa SRT. tak jak w realu wydawał mi się badziewny tak w grze go strasznie polubiłem. przyjemny suv o dobrym brzmieniu, nieźle śmiga w terenie. reszta paczki czeka na swoją kolej.

Odnośnik do komentarza

a ićcie,

czy ja tu jestem jedynym, który gra w wersje na x360? Musiałem dołączyć do losowego klanu z tagiem "1". Ciekawe czy mnie przyjmą :]

Pograłem troche przy zmianie na symulację i jest trochę lepiej, ale teraz jak sobie kupiłem Lotusa Eleven-2 (ulepszony do 998 S2) to jakoś słabo sie steruje na tych bardziej "skokliwych" trasach. Samochód jest za lekki i często można przez to skakanie stracić panowanie nad wozem.

 

Ale tak sobie dzisiaj jeżdżę i jeżdżę i słucham muzyki z radia Pulse, które było w FH1 bardzo fajne, aż tu nagle złapała mnie zmuła co niemiara. Przełączyłem na Bass Arena i...

 

http://www.youtube.com/watch?v=LHFevxf3IKA

 

Mam nowe ulubione radio. Pozdrawiam.

 

 

Zaleta anglojęzycznego dubbingu jest taka, że nie chce ich się słuchać. W "jedynce", którą btw zacząłęm i skończyłem z 2 miesiące temu, fajnie się słuchało tej polskiej babki-narratorki, fajnie z podnietą gadała, jak mało która Polka, a tutaj... gada jakiś Brytol jeden z wielu. I zawsze przewijam jak są jakieś wstawki z móiwieniem i urywam dla gościa w półsłowie. Mniej sie słucha dubbingu, więc więcej uwagi skupia się na jeździe :)

Edytowane przez dKc
Odnośnik do komentarza

@Emtek

 

Wlasnie wylaczylem gre po naszej dzisiejszej sesji, pozniej chetnie sprawdze :).

 

Bylo w pyte, co tu duzo mowic, pelno beki, ktos tam momentami plakal i sie zapowietrzal, szkoda ze moj HS nie dzialal, a jak zaczal to Justin Bieber mi sie wlaczyl w glosie, super :ninja:

 

Ok, co wynioslem z dzisiejszej sesji:

 

-Domofon

-Gdzie 2 sie pcha tam ch*j

-KOMARZYSKO jest biegly w lacinie

-Kyo wysysa sok z noworodkow, niestety zona uslyszala i do teraz sie pewnie tlumaczy

-kagan [ja] gra w Wipeouta (tak, starym nissanem XD)

-kagan lat 13

-Haven nie umie jezdzic

-Orzeszek nie umie wybierac samochodow

-Orzeszek jezdzi czysto tylko jak ma na liczniku 60 (km/h)

-PS4 ssie, a drajwklap jeszcze bardziej

-Gralismy online wieksza iloscia niz miesci klub w DC

 

Standby for zdjecia oraz filmiki :P

 

Jutro powtorka, cnie ?

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...