Skocz do zawartości

Super Mario Maker


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

W Menago wystawili edycję z Amibo za 169 zł, ale jeszcze preordera nie można złożyć. Pewnie się walnęli z ceną.

 

EDYTA: Odpisali mi, że mogą mi zarezerwować, jak będzie po takiej cenie to  :banderas:

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Muszą jakoś walczyć z konkurencją, bo konsole i gry, nieźle sobie radzi ;)

Swoją drogą, polecam Menago, lata temu zamawiałem tam 2 karty pamięci do GCN. Jedna z nich okazała się rąbnięta, więc na swój koszt przysłali mi następną, długopisy ze swoim logo i faceplate z Samus do Gacka :) Bardzo mile to wspominam.

Odnośnik do komentarza

Muszą jakoś walczyć z konkurencją, bo konsole i gry, nieźle sobie radzi ;)

Swoją drogą, polecam Menago, lata temu zamawiałem tam 2 karty pamięci do GCN. Jedna z nich okazała się rąbnięta, więc na swój koszt przysłali mi następną, długopisy ze swoim logo i faceplate z Samus do Gacka :) Bardzo mile to wspominam.

 

Mi raz przysłali zestaw LEGO zamiast Animal Crossing na 3DSa. Parę dni później, ot tak, w ramach przeprosin... wysłali mi jeszcze inną grę na 3DSa :) Niszowa, ale bardzo fajna nawet. Polecam ten sklep.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Mega spoko sie prezentuje to tworzenie poziomow. Zawsze mnie nudzily takie tematy ale tutaj widze calkiem ciekawie to rozwiazali i moze byc hicior. Ciekawe jakie bedzie zastosowanie amiibo w tym tytule

Amiibo? Odblokowanie nowego spritea dla Mario, dzięki czemu będziesz mógł zamienić sobie go w linka. Albo bowsera. Albo Wii fit trainer ;-) 8bitowy Mario sprawi, że nasz marian urośnie do rozmiarów giga Mario. ale będzie te postaci można odblokować jakoś normalnie w trakcie gry.
Odnośnik do komentarza

No bardziej mi chodzilo o funkcjonalnosc bo nie jestem kolekcjonerem takich rzeczy akurat ale te mi sie podobaja. Tzn widzialem ze warto kupoawc w tych zestawach z grami bo tam kosztuja sporo mniej np toad 135 gra a 165 z amiibo

 

Toad chociaż odblokowuje dodatkowe misje czy challenge w grze a nie jak spedalony Yoshi tylko pojawia się jego kopia. Nintendo pomysł na figurki mieli fajny, od Super Smasha miałem smaka i wyobraźnia pracowała.Niestety jak zwykle rżną graczy w odbyt, bo coraz więcej tych figurek nie mają żadnej funkcjonalności ale co tam.

Odnośnik do komentarza

Nowy trailer! Masakra - będzie można robić własne dźwięki. Wyobraź sobie, że uderzasz w blok ? i słyszysz "niespodzianka, skur.wysynu"

 

 

 

Niemniej gra ma dziwny ficzer... Gdy kupisz grę, dopiero po 9 dniach odblokowuje Ci się reszta bardziej zaawansowanych narzędzi. Dziwne, no ale 9 dni.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to staram się bardzo przekonać do tej odsłony ale ani trochę mnie nie jara. Aktualnie mam bardzo mało czasu na przyjemności związane z grami więc tym bardziej nie widzę siebie dłubiącego nad jakimś levelem po pokonaniu podstawki (którą pewnie bym z wielkim trudem zmęczył bo platformówki 2D bardzo szybko mnie nudzą - za wyjątkiem serii Donkey Kong, ta ma swoją własną magię i wciąga jak bagno).

 

A samo Nintendo zaczyna mnie wkurzać bo jak widać na siłę próbują nam dawkować grę abyśmy za szybko się nią nie znudzili. Trochę to głupie bo powinniśmy mieć pełne prawo do obcykania tytułu już w pierwszych godzinach a nie aby specjalnie czekać 9 dni aby sie pozostałe ficzery odblokowały. To samo uważam iż zrobili specjalnie ze Splatoon, które mogło spokojnie do wakacji poczekać i mieć cąły content na płycie, ale po co, lepiej trzaskać po kilkuset megowe patche =_= nie kumam ich znowu jak swego początku z 3DS'em....

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ja w sumie tez mam maly dylemat, nigdy nie podobaly mi sie oraz odpychaly wszelkie tytuly z dopiskiem 'maker' . A ten wydaje sie byc genialny w swojej prostocie. Dodatkowo wersja z amiboo wyglada tak za(pipi)iscie ze warto ja nabyc zwlaszcza ze majatku nie kosztuje a moze kiedys cos bedzie warta. Ja chyba dam szanse temu tytulowi mimo wszystko chociaz mam  tyle innych gier do kupienia ze nie wiem sam czy teraz brac ten, z drugiej strony pozniej moze juz nie byc tych wersji z figurka jak sie ludzie rzuca:)

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze wszystko nie jest odblokowane od razu ale wystarczy pare minut dziennie i następnego dnia już jest coś nowego. Da to trochę czasu na zaznajomienie się z narzędziami zanim dojda kolejne.

 

Ja bardzo długo broniłem się przed kupnem Wii U bo gier mało i na dodatek nie ma Metroida (zeby nie wspominać juz o tym całym NX). Teraz jednak bede polował na bundle WiiU + Super Mario maker. Uwielbiam Mario w 2D i przynajmniej kilka razy w roku właczam tą najbardziej klasyczną odsłonę (mam teraz na 3DS zakupioną + Lost Levels). Czasem jak mam ochotę pograć w coś dosłownie 10 minut to odpalam własnie Mario. Dzięki SMM bede miał niemalze nieograniczoną ilość leveli w ulubionym stylu (Mariany w 3D mi jakoś nie podchodzą) i na dodatek bede mógł sobie level modyfikowac i bawić się wszystkimi elementami. Filmik wklejony przez Figaro tylko mnie dodatkowo zajawił. Nie mogę się doczekać.

 

PS: pudełko z bundla ma najbardziej konsolową grafikę ever!

Odnośnik do komentarza

No cóż, ja pozostaje nieprzekonany. Tworzenie leveli to zupełnie nie moja bajka. Rzeczy robione przez graczy mają to do siebie, że w morzu gówna znajdzie się może 1% naprawdę wartościowych rzeczy: a nawet po tych najlepszych po prostu czuć, że nie tworzyli ich profesjonaliści. Jakby był co-op to bym się skusił, a tak to raczej spasuję.

Odnośnik do komentarza

No cóż, ja pozostaje nieprzekonany. Tworzenie leveli to zupełnie nie moja bajka. Rzeczy robione przez graczy mają to do siebie, że w morzu gówna znajdzie się może 1% naprawdę wartościowych rzeczy: a nawet po tych najlepszych po prostu czuć, że nie tworzyli ich profesjonaliści. Jakby był co-op to bym się skusił, a tak to raczej spasuję.

 

 

Mam to samo co Ty, nie czuje klimatu a po przejściu tych 60 leveli założę się ze tytuł wylądowałby na półce. Nie moje klimaty, już po wersjach Wii i DS'a przejadły mi się Mario w 2D bo kompletnie od tamtej pory seria moim zdaniem stoi w miejscu. Wolałbym nowego Super Mario w pełnym 3D a już w ogóle sik.ałbym jak dziewczynka z zapowiedzi Super Mario Galaxy 3 ;-) (i tutaj akurat przydałby się znowu Wii lot).

Odnośnik do komentarza

Ja chyba na razie tez odpuszcze, chcialem w konsoleigry zamowic wersje z amiboo ale cala wyprzedana gdzies indziej nie biore bo duzo drozej, to poczekam az doloza znowu bo pewnie nie bedzie taka znowu limitowana:) A i tak mam za duzo gier do ogrania zeby zaraz po new mario i lugii siegac po makera od razu:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...