Skocz do zawartości

Super Mario Maker


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

Srry za post pod postem ale są 2 fuck upy. 1 gdy uploadujemy swoj lvl potem wyedytujemy cos i znow wyslemy jego kod sie zmieni. Wiec wszystkie adresy co chwila trzeba aktualizowac. Druga sprawa praca kamery przy lvl spinaczkowych. Nie nadąża za marianem.

Odnośnik do komentarza

Srry za post pod postem ale są 2 fuck upy. 1 gdy uploadujemy swoj lvl potem wyedytujemy cos i znow wyslemy jego kod sie zmieni. Wiec wszystkie adresy co chwila trzeba aktualizowac. Druga sprawa praca kamery przy lvl spinaczkowych. Nie nadąża za marianem.

 

AD 1. było to już omawiane, trochę z tym lipa, ale zawsze można po prostu dopieścić do granic możliwości level przed wrzuceniem go ;)

AD 2. możesz zmienić prędkość przesuwania się ekranu :gayos: jak masz już to odblokowane oczywiście :sorcerer: tam gdzie zmieniasz czas levelu, zmieniasz też prędkość autoscrolla

 

AD AD 2. aa, chyba , że masz na myśli po prostu jak kamera się przesuwa do góry, to przepraszam :frog: 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Łapcie mój pierwszy prostacki level :P 7824-0000-0031-33E2 Dopiero jak odblokuję coś więcej to porobię coś fajnego, na razie nie ma z czego . Nadal mam mało elementów, nie ogarniam tego systemu dawania nowych, dosyć sporo grzebię w edytorze, po paru minutach dostaję info o tym, że niedługo nowe elementy przybędą i nic się nie dzieje. Dopiero jak dziś włączyłem konsolę to wpadły, mam za każdym razem wyłączać i włączać konsolę, czy jak?:) Czy stawiać setki elementów jak głupi?

Odnośnik do komentarza

Łapcie mój pierwszy prostacki level :P 7824-0000-0031-33E2 Dopiero jak odblokuję coś więcej to porobię coś fajnego, na razie nie ma z czego . Nadal mam mało elementów, nie ogarniam tego systemu dawania nowych, dosyć sporo grzebię w edytorze, po paru minutach dostaję info o tym, że niedługo nowe elementy przybędą i nic się nie dzieje. Dopiero jak dziś włączyłem konsolę to wpadły, mam za każdym razem wyłączać i włączać konsolę, czy jak? :) Czy stawiać setki elementów jak głupi?

 

Możesz to rushować stawiając setki elementów jak głupi, ale imo warto poczekać i na spokojnie sobie wszystko odblokować stopniowo ucząc się obsługi całej reszty :D wczoraj niestety nic nie zagrałem, ale jak dziś na chwilkę odpaliłem to mi przyszły assety z SMB3 i airship :) nadal macie problemy z moim levelem Lakitu garden? :< starałem się zrobić wszystko jak najbardziej intuicyjnie,

chyba powinienem jedną rurę na samym froncie obniżyć tak, żeby było wiadomo, że tam należy wskoczyć jak już się zbierze properller shrooma :P 

 

Odnośnik do komentarza

Nie miałem czasu dzisiaj ogarnąć Waszych leveli także w kolejnych dniach wrócę do Lakitu Garden i z chęcią zobaczę co tam zmajstrował Orzeszek :) W głowie już mam masę pomysłów na levele z przejściami w rurach i drzwiami, ale muszę poczekać :) Świetnie sprawdza się tutaj formuła szybkich leveli 10 Mario Challenge i 100, człowiek siada, przepada i cieszy michę a kooperacyjnie też się to sprawdza bo każdy chce co level zagrać :)

Odnośnik do komentarza

Ależ easter egga wyłapałem :obama:

 

Spadłem w przepaść w undergroundzie klasycznego mario i zamiast usłyszeć znany dżingiel, słychać było, jak marian z zaciekawieniem chodzi po dni jaskini i czegoś szuka. W końcu otwiera jakieś drzwi i przez to, że gram na słuchawkach, prawie padłem na zawał bo nagle w lewym uchu mi jakaś kobieta zaszeptała "super mario maker...". Po czym słychać było jak Marian wsiada do samochodu i odjeżdza :obama: dopiero po tym został puszczony dżingiel śmierci :banderas:

 

GOTY EASTER EGG, DLACZEGO TEGO NIE NAGRYWAŁEM!!

 

also:

 

9019-0000-0033-E1CE

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dobry bajer jest z tym "cieniem" ruchów Mariana. Można podejrzeć jak się poruszamy i gdzie ewentualnie ustawić przeszkodzę, stopień, cokolwiek :)

 

Ja zanim to dostałem, to na czuja stworzyłem to: "Van Halen said... JUMP!!!" C937-0000-0024-D685

 

Ale się naklikałem by wszystko idealnie ustawić :D

Odnośnik do komentarza

Prawie wszystko mi się podoba, ale jedna rzecz nie: poziomy tworzone przez ludzi, w które gram w 100 Mario Challenge. Mnóstwo żenujących leveli - albo trwają 10 sekund i polegają na biegu w prawo, albo tylko ich twórca umie je przejść, bo np. ustawi sobie gdzieś niewidoczny bloczek, którego znalezienie jest konieczne do ukończenia poziomu albo nawrzuca rzeczy, które działają losowo i poziomu nie da się w większości przypadków przejść.

 

Samo budowanie za to bardzo fajne. Sporo opcji, można zrealizować mnóstwo ciekawych pomysłów.

Odnośnik do komentarza

Prawie wszystko mi się podoba, ale jedna rzecz nie: poziomy tworzone przez ludzi, w które gram w 100 Mario Challenge. Mnóstwo żenujących leveli - albo trwają 10 sekund i polegają na biegu w prawo, albo tylko ich twórca umie je przejść, bo np. ustawi sobie gdzieś niewidoczny bloczek, którego znalezienie jest konieczne do ukończenia poziomu albo nawrzuca rzeczy, które działają losowo i poziomu nie da się w większości przypadków przejść.

 

Samo budowanie za to bardzo fajne. Sporo opcji, można zrealizować mnóstwo ciekawych pomysłów.

 

sam dziś robiłem 100 mario challenge na mediumie i jeden level był absolutnie nie do przejścia. jednoekranowy, wysoka pionowa ściana nie do przeskoczenia. 5 minut skakałem i suzkałem jakiegoś hidden blocku - bezskutecznie. No niestty, niektórzy ludzie nie widzą potrzeby tworzenia ciekawych, wciągających poziomów, a w 100 mario challenge leci wsio losowo :( chociaż tyle, że można levele skipować :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...