Jump to content

Super Mario Maker

yaczes

Recommended Posts

Grzeje sie nie tylko tym, ze bedziemy mogli zagrac w niesamowicie pokrecone i hardkorowo trudne levele od community, ale rowniez latwoscia, wygoda i szybkoscia z jaka bedzie sie je tworzylo na gamepadzie.

Czujecie te forumkowe pojedynki na highscore'y na najlepszych planszach zrobionych przez forumowiczow?

PIEKNE!

Kto za pare lat bedzie pamietal o LBP? xD

• 2 weeks later...

Gra nie będzie posiadać multiplayera -> http://nintendo247.com/mario-maker-will-not-have-multiplayer/

Czyli coś na takiej zasadzie, że siadam, ściągam level stworzony przez kogoś i przechodzę go w pojedynkę, tak?

Tak. Bez lokalnego multi takiego jak w NSMBU czy NSMBWii. Jak dla mnie wielka szkoda.

Ja się nawet multi nie spodziewałem, przecież to stosunkowo nowa opcja w marianach a ten Maker ma się wpisywać w klimat 8/16 bitowców.

Opcja, która ma już prawie 5 lat. Powtórzę się, że Nintendo ten silnik musi mieć już w małym paluszku, kompletnie nie rozumiem decyzji projektowej. Nie wiem skąd wziąłeś informację, że MM ma się 'wpisywać w klimat 8/16 bitowców'? Zresztą co by to w ogóle miało oznaczać (poza obdarciem gry z multiplayera.. który zresztą w pewnej formie przecież istniał juz w oryginalnym Super Mario Bros.)?

• 11 months later...

Co to się wyrabiało podczas nocnych Mistrzostw Świata Nintendo to głowa mała :obama: Ta "gra", jeśli tylko ludzie będą ją wspierać, to zniszczy designem poziomów i toną po(pipi)ych pomysłów, to co widzieliśmy tutaj to tylko zalążek :banderas: 

• Upvote 3