Skocz do zawartości

Disgaea 4: A Promise Revisited

Featured Replies

  • Odpowiedzi 32
  • Wyświetleń 11,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • W Mad games masz za 172zł z wliczoną już, a z p-a ostatnio paczki wszystkie idą ponad miesiąc, więc nie wiem czy warto tyle czekać dla 40zł Zwłaszcza, że kupując palowskie wersje pokazujemy, że jedna

  • Ken Marinaris
    Ken Marinaris

    Disgaea 4 Road Map and Trophy Guide - PS3Trophies.org Disgaea 4: A Promise Unforgotten (PS3) Item Location Guide by Newts_Ute Disgaea 4: A Promise Unforgotten (PS3) Level 300 Item Guide by wongEXE

  • Jak patrzę na tego typu filmiki, to zastanawiam się jakim trzeba być no lifem, aby mieć taki skład. Masakra, ale już po głosie tego gostka można odnieść wrażenie, że z domu to on raczej rzadko wychodz

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dobra, po trzech miesiącach tłuczenia stwierdzam, że życie jest zbyt krótkie, żeby wbijać platynę w Disgaeę :) Ta gra to jeden wielki grind fest przy którym można miło spędzić czas, ale za stary jestem na to, żeby tracić dziesiątki, jeśli nie setki godzin na jedną grę. Po przejściu fabuły i zaliczeniu kilku bitew z post game daję jej mocną 8 (śweitny system, dobry humor - zwłaszcza z punktu widzenia miłośnika chińskich bajek), ale w temacie taktycznych rpg to w dalszym ciągu niedościgniony pozostaje dla mnie FFT i Front Mission 3.

Opublikowano



Jak patrzę na tego typu filmiki, to zastanawiam się jakim trzeba być no lifem, aby mieć taki skład. Masakra, ale już po głosie tego gostka można odnieść wrażenie, że z domu to on raczej rzadko wychodzi, o kontaktach z płcią przeciwną nie wspominając

Edytowane przez columbo

Opublikowano

Nie wiem co to za gość. Komentuję tylko to, co słyszę i widzę, a poprzedni post miał po prostu pośrednio nawiązywać do ogromu i czasochłonności D4. Filmik dałem, bo głos gościa momentalnie skojarzył mi się z na maksa nerdowskim Comic Book Guy'em z Simpsonów ;)

Wracając do tematu - nie wiem czy odnieśliście takie samo wrażenie, ale w tej grze przygotowanie do właściwego end game grindu zabiera nieporównanie więcej czasu niż samo (efektywne) wbijanie leveli. Grałem w sporo srpg, ale takiego mechanizmu zabawy jeszcze nie spotkałem. Podejrzewam, że to właśnie ten aspekt systemu odrzucił mnie od platyny.

Edytowane przez columbo

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.