Jump to content

kypq

Użytkownicy
 • Posts

  645
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by kypq

 1. "Yosuke Saito (producent): Wciąż nie mamy ostatecznej wersji, ale wygląda na to, że będzie można pozbyć się spódniczki." To jest żart, a Siliconera źle przetłumaczyła to - nie pierwszy zresztą raz.
 2. Może bluber woli akurat takie dziewoje.
 3. kypq

  Zakupy growe!

  W czwartek premiera była - na konsoleigry mają , a wersja na ps4 najtańsza - o 50zł.
 4. Princess Maker, Valis? Serio kiedyś to taki desing to był standard i wszyscy byli zadowolenie - ten okres właśnie nazywał się złotymi latami japońskiego przemysłu growego. A jak ktoś chce komentować tak branże to niech kupi Legend of Heroes: Trails in the Sky Second Chapter - jakoś się nie kwapicie do zakupu najlepszego jrpg'a w historii. Niema loli w bieliźnie - jest dorosła fabuła, a i tak sobie durne wymówki znajdujecie - raki branży jedne.
 5. W FE nowym stroje to najmniejsza sprawa do cenzury - pół gry trzeba by było wywalić.
 6. Taki fanservice dla zboczuchów należy tępić, takźe dla mnie wycięcie jest jak najbardziej ok. Trzymam za słowo jak będziesz tępił w nadchodzących grach od Nintendo. ( Fire Emblem)
 7. Siedź cicho bo zaspoileruje fabułę Xeno X i nie będzie dla Ciebie świąt.
 8. A według Ciebie nie jest debilizmem wycinanie zawartości, która jest dostępna w innych tego typu grach ? Rozumiem ze kogoś może coś gorszyć, ale nikt nie zmusza nikogo do ubierania stroju w grze. Czy wycinanie zawartości bez jakiegokolwiek wyraźnego powodu jest OK?
 9. Spoko i tak stworzę 10 letnią dziewczynką i będę latał w strojach kąpielowych. Ciekawe co wtedy debile z Nintendo zrobią.
 10. Fajnie się walka prezentuje, ale mam nadzieją że na kolejnym trailerze poznamy naprawdę istotne rzeczy, takie jak uprawianie ogródka, łowienie ryb czy zabijanie stada owiec.
 11. No nie przesadzajmy, Zestiria została znerfiona dla zachodnich graczy - nawet poziom trudności zmniejszyli przy wdaniu anglojęzycznym i teraz grając na Hard czuję się jakbym grał na Easy w wersji japońskiej. Idealny Tales dla pokolenia Until Dawn i The Order.
 12. kypq

  Zakupy growe!

  To jedyny egzemplarz jaki wyjdzie w pudełku - potem tylko cyfrówki. Dla prokuratora to jeden wyrok . Poza tym pokaż mi tę 10 latkę w grze co? Strzelasz ogólnikami ale pokazać coś to cisza. Fire Emblem - Nowi 1000 lat - lol. Czy wspominałem że możesz mieć z nią dzieci.
 13. kypq

  Zakupy growe!

  Ale po co ten jad? Pytalem z ciekawości bo ping szczerze mówi, że pier.doli seriale, filmy, ksiązki etc i gra tylko w giery w wolnym czasie i ja to szanuje. Robi co lubi i tyle nie miałem na mysli implikowania, że HEHE NOLIFE bo nie o to mi chodzi po prostu pytanie. Odpowiedziałem szczerze - nie przesiaduję na internetach w pracy ( za to siedzę na konsolach przenośnych wtedy). Dzięki temu mam dziennie po minimum 6h czasu na gry. Potem mam czas na dowolne inne rzeczy. Zresztą snu potrzeba mi tylko około 4-5h. Rzeszę mogę wykorzystać albo na konsole stacjonarne, albo na książki czy socjalizowanie się. Filmów i seriali nie oglądam. Czasem nie gram też po kilka dni bo mam dziewczynę do zadowolenia/ sprawy do załatwienia. Dużo daje tez że dziewczyna tez lubi jrpgi. To że grałeś tylko w nowsze ocenzurowane w dodatku DQ niezwalania Ciebie z niewiedzy. Znana praktyka podczas tłumaczenia gier to podwyższenie wieku postaci. Przypominam ze Jessica z DQ8 ma 17 lat. W Hyperdimensionach postacie latają w stanikach? A to ci dopiero ciekawe. To nie nowe Fire Emblemy. Ponieważ wróciłem z poczty. Najlepszy horror tego roku. I znerfiony dla graczy anglojęzycznych jrpg.
 14. kypq

  Zakupy growe!

  Nic dodać nic ująć . http://nintendonews.com/2015/04/xenoblade-chronicles-x-sexualizes-13-year-old-lynlee/
 15. kypq

  Zakupy growe!

  Widać ze w klasyki nie grałeś. Dragon Quest już je miał. Tylko wtedy na grafice ciężko było się dopatrzeć.
 16. kypq

  Zakupy growe!

  Osoba która grała to sceptyk -tak? A osoby które tak jak ty nic nie wiedzą to kto? stulejarz Wolę gracz, który ma życie. Wiadomo - kasa na gry to z zapomogi idzie. Patrząc ze wszędzie Ciebie pełno na forum to mógłbym o to samo zapytać.
 17. kypq

  Zakupy growe!

  Osoba która grała to sceptyk -tak? A osoby które tak jak ty nic nie wiedzą to kto?
 18. kypq

  Zakupy growe!

  Mam porównanie do innych i widzę jaką ściemę twórcy robią. Zresztą wskaż mi te wszystkie posty gdzie narzekam na te gry?
 19. kypq

  Zakupy growe!

  Bo ja w te gry gram, a nie trzymam w folij.
 20. kypq

  Zakupy growe!

  Musieli czymś wynagrodzić kiepską grę.
 21. Nasze rodzime sklepy potrafią siedzieć cicho i udawać ze nic się nie dzieje. Zwłaszcza Ultima która jest najbardziej z(pipi)anym sklepem.
 22. ʖ ͡° http://nintendoenthusiast.com/news/nintendo-cutting-fatal-frame-shipments-to-spain-by-60-orders-are-getting-cancelled/
 23. kypq

  Zakupy growe!

  50zł za całośc. Szkoda było nie brać.
×
×
 • Create New...