Jump to content

columbo

Użytkownicy
 • Content Count

  977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

columbo last won the day on June 7 2017

columbo had the most liked content!

Community Reputation

942 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  klayman85

Recent Profile Visitors

2744 profile views
 1. columbo

  Zakupy growe!

  Olx dalej daje czadu, zwłaszcza w czasach gdy ludzie wyprzedają się z towaru w związku z premierą nowej generacji. Shadow of TR za 65 ziko w folii (już zdjęta), a dwie pozostałe za 40 sztuka, "Wie pan, miałem w to kiedyś zagrać, ale puszczam bo zbieram na PS5" i cała kolekcja panienek i panów, kapiszonów i czekanów
 2. columbo

  Zakupy growe!

  u mnie też nie działa, np. z imgur, ani z poziomu edytora ani z opcji wstawiania grafiki z url
 3. columbo

  Nioh

  Kto z was przykozaczył i zaliczył całe Abbys? @SunaGuidesPL,@devilbot, może ktoś jeszcze? Jak macie sprawdzone metody na tańce na dalszych poziomach głębi to dajcie tu znać. Wbiłem ostatnio 750 lvl doświadczenia, ale nie jestem przekonany co do skuteczności swojego buildu/ekwipunku. Aktualnie latam z kusa na setach Kingo+Amaterasu grace, farmię na WotN Marobashi i Hayabusę bez problemu, ale pod względem DMG to daleko mi do tych chorych buildów z YT. Myślałem nad setem Hayabusy, bo mam parę fajnych etherycznych Dragon Swordów 300(+40), ale cały set nawet po zabawie u kowala chyba raczej nie zap
 4. columbo

  bieganie

  No ja nie zapomnę sytuacji, gdy widziałem jak 3-osobowy patrol do(pipi)ał się do młodego faceta i jego kobity tylko za to, że szli po ulicy trzymając się za ręce. Maglowali ich dobrych kilka minut oczywiście grożąc mandatem za nieprzestrzeganie odstępu. Wiem że to skrajny przypadek, ale takich debili w policji niestety nie brakuje.
 5. columbo

  bieganie

  m.in. właśnie dlatego pytam. Do mojego parku mam ok. 2 km po ruchliwej ulicy i m.in. mijam wielkie targowisko i posterunek Nie mam zamiaru wykłócać się z bagietami, a po tym co widziałem w ich wydaniu na wiosnę wolę mieć psychiczny spokój że nikt na mieście się nie przywali.
 6. columbo

  bieganie

  Jakiś model wart polecenia? W maju gdy gonili za brak maski i radiowozy jeździły po parkach, biegałem (oczywiście nie cały czas) w samodzielnie zrobionej "masce" z jak najbardziej przepuszczającego powietrze materiału. Zabawa w chowanego z pieskami była wtedy niepoważna i niewygodna, więc komin wydaje mi się tu chyba znacznie lepszą opcją.
 7. No jak popatrzeć na mordy, to nijak nie podchodzą one choćby pod wyobrażenie tego jak mogliby/powinni wyglądać bohaterowie znani z serii. Chris może jeszcze jakoś ujdzie, ale akurat tu mieli chyba najłatwiej, bo w dzisiejszych czasach znalezienie mięśniaka z kwadratową szczęką jest chyba najprostszym z zadań ekipy od castingów.
 8. Farewell HorribleSubs began more than a decade ago providing subtitles for anime. We have grown way beyond what was originally imagined. But... as the cliché saying goes, all good things must eventually come to an end. This was a hard decision to make for the team, but the truth is, our real life responsibilities have been growing, especially in the times of COVID-19. COVID-19 has really impacted us in various ways, but ultimately it negatively affected how much time we were able to frequently contribute. After some reflection and evaluation, we realized moving on was the best way for
 9. Pewnie niezbyt wstrzeliłem się z pytaniem w temat, ale trudno. Jak myślicie, czy Final XV i trylogia Dark Souls trafią w najbliższym roku/dwóch na kolejną generację w zremasterowanej formie? Nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z tymi tytułami i chodzi za mną ich ogranie na zwykłej PS4. Za kilka lat pewnie kupię którąś z nowych konsol, ale na razie zostaję przy aktualnym sprzęcie.
 10. Kleja obrażajo, nie wytrzymie. Y&T w pełni zgoda, ale Kleju? C'mon, przecież to właśnie jego komiksy konsekwentnie budowały i wpisywały się w klimat PE. Podobnie nieco później Cysiu. Wiem że to tylko hehe rysuneczki, ale bez nich PE w żadnym razie nie byłoby tym, co pamiętamy z tamtych lat. Panie Kmiocie, oj Panie Kmiocie
 11. columbo

  Nioh 2

  Ciekawe co za broń dadzą w trzecim dlc. Fajnie byłoby zobaczyć np. nunchaku lub coś długodystansowego, ewentualnie jekieś rozwinięcie drzewka onmyo/ninjutsu.
 12. xD Piękny cytat. Idealny na nadejście nowej generacji konsol z płatnymi patchami do remasterów i kart do PC za 1,5 średniej krajowej.
 13. FFshrine po upadku się nie podniósł niestety. Tak jak pisze Czekolada, kilka osób z tego forum przeniosło się na squida, ale pod względem zawartości i stopnia unikalności dostępnych ost chyba żadna stronka nawet nie zbliży się poziomem do tego, co było na FFShrine. Opcją są jeszcze grupy na discordzie i reddit, ale tu trzeba poświęcić chwilę na szukanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.