Skocz do zawartości

Papierosy


Rekomendowane odpowiedzi

Palicie? Jakie sa wasze ulubione?

 

Wczoraj kupilem Djarumy black i musze przyznac, ze sa mocno ok - mozecie polecic jakies inne smakowe? Ze zwyklych tylko i wylacznie Camele.

Niestety segment smakowych papierosów w Polsce leży i kwiczy, jeśli chodzi o znane marki. Black Devile są za słodkie i za słabe, Pink Elephanty mdłe, a inne kobiece po prostu nie mają aż tak wyczuwalnego smaku. Najlepsze papierosy smakowe jakie paliłem, to były Sunday's Fantasy, ale zaraz mi je wycofali :(

A Djarumy nie do końca są papierosami, to tak na marginesie.

 

Co do zwykłych, to nie potrafię znaleźć jednej marki, bo po prostu po jakimś czasie mi się 'przepalają'. Jednak jak miałbym wybierać, to Sobieskie niebieskie, Marlboro Gold w miękkiej paczce (mają importowany tytoń, a nie polski kwas) i Camele Natural Flavour te mocniejsze. 

Odnośnik do komentarza

Shag to bardziej sposób krojenia niż gatunek tytoniu.. Zwyczajnie kupka tytoniu jest taka "kudłata", dlatego nazwa. Może tam być wszystko.

 

Palę często fajkę (drewnianą taką) i jak ktoś chce poznać prawdziwy smak tytoniu to polecam. Trzeba się jednak najpierw nieco pouczyć pykać bo to nie papieros.

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

Paliłem około 12 lat, zawsze uważałem to za kul i takie było. Marlboro czerwone w miękkim opakowaniu dodawało mi +10 cm w majtach. To były dla mnie najlepsze szlugi, a reszta to podróby. Nie palę już prawie 3 lata i mogę powiedzieć, że każde to jednak taka sama kupa po której na koncie co miesiąc masz 300 zeta mniej, a do tego wali ci z paszczy i ubrań jak od starego żula. Oprócz tego coś tam niedobrego dzieje się ze zdrowiem, ale każdy pewnie słyszał o raku. Rzekłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...