Jump to content

selene

Premium Member
 • Content Count

  1404
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

selene last won the day on July 17 2018

selene had the most liked content!

Community Reputation

2755 Diamentowy Pies

About selene

 • Birthday 03/05/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  kobieta
 • Skąd:
  Bułgaria
 • GamerTag:
  selene PL
 • Steam ID:
  selenepl

Recent Profile Visitors

4848 profile views
 1. xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd Zgubili kompletnie cały klimat książek.
 2. selene

  Legion - 2017 - FX

  Jestem w połowie drugiego sezonu i trwam w zachwycie, ten serial to je.bany majstersztyk. Ta pieczołowitość w doborze scen i montażu, ta dbałość o najmniejsze szczegóły i smaczki, o każde światło, o każdy kolor, o każdy dźwięk, o mnogość symboli
 3. @Kyo Skrót myślowy, wiadomo, że wilki czy inne topielce też zaje.bie metalowym. Nie zmienia to faktu, że już w pierwszym opowiadaniu pierwszej książki jest napisane, że zwykły jest na ludzi a srebrny na potwory.
 4. Czyli wszystko się zgadza.
 5. Nie chce mi się klikać na Kindlu i szukać cytatów, ale znów czytam sobie Wiedźmina od początku i: - Geralt nosił jeden miecz, srebrny był na koniu - jest wyraźnie napisane, że jeden miecz jest na ludzi a drugi na potwory - medalion wiedźmiński jest płaski i okrągły - Geralt wygląda młodo, dlatego wszystkich dziwią długie białe włosy Szkoda, że się tak dokładnie nie trzymali materiału źródłowego dobierając aktorów.
 6. Wiedźmin widzę zbroja szkoły kota.
 7. Dupka bardzo fajna, tak.
 8. Bardzo słaby sezon, aż przykro patrzeć. Zdjęcia, montaż i oświetlenie to jakiś nieśmieszny żart.
 9. https://soundcloud.com/dnaprocess Polecam
 10. A później się okazało, ze te komentarze były od rozczarowanych byłych pracowników, którym nie podobało się dużo iteracji i fakt, że ich praca poszła do kosza, także iksde z sensacyjnych przecieków.
 11. Podoba mi się ten V jako główny protagonista, taki nie za fajny i nie za ładny.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.