Skocz do zawartości

top 10 bravo summer hits


Gość _Milan_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

cześć drodzy koledzy i koleżanki, oraz ogozo który pewnie nie czyta tego tematu.

Trochę czasu minęło odkąd under żył pełnią życia, ruch tutaj jest znikomy, i wszystko się rozrzedziło.

Gusta wam się pewnie pozmieniały, a moda na lasta przynajmniej u mnie już zaniknęła. Jestem ciekaw co po takim czasie jeszcze  u was leży na półce.

 

Dajcie listę waszych top ten kapel z uzasadnieniem lub bez, mam ochote posłuchac sobie czegoś nowego i dobrego. Przede wszystkim licze na jakies sludge, noisy i vikingi.

 

A jak macie w du,pie to chociaz przeklejcie swojego lasta ;/

Odnośnik do komentarza

 

młode (pipi)ki robią teraz colabo z merzbowem, ale póki co to byli bardzo słuchalni

 

to je dobre połaczenie sludge cory z jodorovskim

 

 

to akurat moj top 3 zespołów ever

 

 

kolejne gnojki od deathwish, troche dziwacznie pojechali smierdzi nu metalem lata 90, ale slucha się dobrze

 

 

 

był taki band gaza wiem ze obso się jarał, grają podobnie calkiem spoko, ale chyba taka muza już meczy bo ile można

 

a to je brzydki i złe powinno ci podejść

 

 

 

nie znajduje mi se nails

dawałem ci linki do nich

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ptaki w rzędzie też.

 

Ostatnio zaczalem ogarniac temat Throatruiner, maja sporo rzeczy za darmola na swojej stronie, duzo dosc standardowego hc/blek napierdalania, ale moze cos sie znajdzie ciekawego. Narazie to mi sie spodobalo.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=pBcM1E_HleU

 

 

Nowy Pallbearer jest podobno spoko, ale jeszcze nie ogarnalem.

Odnośnik do komentarza

Top 10 miało być wy kurwy sakramynckie.

 

1. Mastodon

2. Pantera

3. Patton

4. Nile

5. Fear Factory

6. Deftones

7. Chimaira

8. Machine Head

9. Immolation

10.Exodus

 

To tak ogólnie metalowo, mogę też porobić dyszki z poszczególnych podgatunków albo dychę tego co ostatnio słucham.

 

Ostatnio odkryłem to i super suty zrywa

 

Odnośnik do komentarza

uncle acid and the deadbeats, w chooy dobre klimaty ala stare blek sabat

polecam, michal szeremeta

 

/

 

 

wiadomeczka ze trap them, wy(pipi)iaja strasznie, jest brudno i klimatycznie, nie wiem nawet jaki to gatunek muzyki w sumie

crusto-blek metal? hui wi, ale dobre

 

z lzejszych klimatow to heroin and your veins jest bardzo spoczi, muzyka pod naladowanie sie opiatami i wywrocenie oczu tak zeby byly same bialka

 

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...