Skocz do zawartości

Destiny


Berdysz

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie bungie jest opcja tworzenia klanów do gry Destiny. A więc tak...

Ekipa została założona 15.09.2014 specjalnie dla graczy którzy chcą cieszyć się w pełni możliwościami, które oferuje nam gra.
Zbieramy graczy którzy chcą grać w przyjaznej atmosferze, grających na PS3.
Oferujemy przede wszystkim luźną atmosferę, która jest kluczem do tego, żeby nasza ekipa stała się waszą wymarzoną!
Posiadamy własny kanał na serwerze TeamSpeak3 do komunikacji którego adres znajdziecie tutaj: BlackTeam.pl / kanał 96 ( Destiny - Gwardia ).
Nie jest to gra która wymaga jakiegoś specjalnego regulaminu, ponieważ jest ona stworzona do współpracy, dlatego poniżej wymienię te podstawowe zasady:
1. Wymagana konsola PS3.
2. Wiek 18+
3. Kultura osobista!
4. Należy się odnosić z szacunkiem do każdego użytkownika.

Podsumowując, jeśli szukasz ekipy z którą wybierzesz się na Raidy czy PvP, to trafiłeś idealnie!
Oprócz tego chętnie pomożemy też nowym graczom i wszystko wytłumaczymy.
Poniżej wstawiam link do strony ekipy, która utworzona jest na oficjalnej stronie Bungie. Jest tam również forum gdzie osoby które nie posiadają TS3, mogą zadawać pytania. 
http://www.bungie.net/en/Clan/Forum/286981

Pamiętajcie by ustawić Gwardię jako "Destiny Clan".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

HS obowiązkowy, ewentualnie Skype wchodzi w grę. Na rajdy za cienki jestem (mój Titan dopiero na 24 poziomie), choć Vault of Glass zaliczyłem "na krzywy ryj" - chłopaki mnie przygarnęli, odwalili całą robotę, a ja mogłem się cieszyć z legendarnej pukawki w nagrodę :D

Strike'i chętnie oblatam, trza postać jakoś przypakować :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...