Jump to content

Wredny

Senior Member
 • Content Count

  6939
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Wredny last won the day on July 5

Wredny had the most liked content!

Community Reputation

3977 Diamentowy Pies

About Wredny

 • Birthday 10/19/1980

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Bronxowo :)
 • Zainteresowania:
  Gry video, muzyka, film, sport, kobiety... niekoniecznie w tej kolejności :)
 • PSN ID:
  WrednyPL

Recent Profile Visitors

2487 profile views
 1. Dziwnie i niewygodnie to jego spodnie wyglądają
 2. Byłoby super, ale oni ostatnio takie rzeczy odpyerdalają, że to nie wygląda, jakby im zależało na poprawie komfortu grających (boty, niedawny fortnajtowy Survivor Pass, M249 jako world spawn, wywalenie antyaliasingu). Chętnie przywitałbym jakiegoś PUBG 2 na lepszym silniku, w 60fpsach
 3. Wredny

  NIER

  A to wychodzi też na PS3?
 4. Dokładnie (choć ja na teamplay niezbyt zwracam uwagę, bo 99% czasu gram solo). Po jakimś czasie to i widoczki zaczęły mi się podobać, a teraz uważam, że gierka wygląda spoko (oprócz yebanego aliasingu - tego migotania im nie wybaczę).
 5. Niby tak (hint - nie ma szans, kolekcja eXów musi być) , ale tu chodzi o zakup w tym samym okienku, co konsola i w sumie niedługo po zakupie TV, więc trochę za dużo tej kasy ostatnio i trzeba się ograniczać. Ale tak z ciekawości... Gdzie znalazłeś za 600zł?
 6. I chyba te właśnie kupię, bo te co @Hubert249 poleca to minimum 800zł - nie wydam na słuchawki 1/3 ceny konsoli
 7. Wredny

  NIER

  Myślałem, że to będzie remake, a tu w sumie tylko remaster... Ale nie wygląda źle, do tego przemodelowany system walki, a w Replicanta nie ograłem (bo to z tym starym brzydalem to chyba Gestalt, tak?), więc bardzo chętnie kupię w kwietniu i wrócę posłuchać tych cudownych kawałków.
 8. No tutaj gościu (na tym filmiku, co wrzuciłem) mówi, że są super wygodne, no i przede wszystkim wytrzymałe, czego podobno o poprzednim modelu nie można było powiedzieć.
 9. Trzeba się będzie nauczyć grać w jeden tytuł na raz, bo na takie rozpasanie, jak na PS4, nie będzie mnie stać.
 10. Więcej - to jest ta sama gra przecież Ale Hendrix przyjął dziwną strategię bronienia takich zagrywek: A co to jest, ten cały Miles Morales, jeśli nie crossgen?
 11. Nie zgodzę się (oprócz basów, bo te są zawsze słabe w słuchawkach). To znaczy ja wiem, że to żaden szczyt audiofilstwa, ale dźwięk przestrzenny jest, słyszę kroki w PUBG z odpowiedniej strony i o to mi właśnie chodzi. @Hubert249 Jakoś się uparłem na te TB, bo ten model jest robiony już z myślą o Series X, no i zbiera same pozytywne recenzje.
 12. Ogólnie potrzebuję czegoś bezprzewodowego z dobrym dźwiękiem przestrzennym. U Sony jest to prosta sprawa - kupujesz oficjalne Goldy i bajka, a na XBOXie tragedia - milion firm, modeli, ch#j wie, co dobre a co nie (że już o cenach nie wspomnę - o 350zł, jak u Sony to moge pomarzyć).
 13. Wredny

  No Man's Sky

  @LukeSpidey jest odporny na nudę i powtarzalność (podobnie jak ja) to powinno mu się spodobać. Ja z przyjemnością w to grałem i nawet 100% wbiłem - pełen relaks, zero komplikacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.