Skocz do zawartości

FIFA 15 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

fifa_keyart_feelthegame_pl_656x369.jpg

 

nowa fifka nowy sezon

 

web app wystartował :

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app

 

co nowego w FUT15 :

http://www.easports.com/uk/fifa/news/2014/fifa-15-what-is-new-in-fifa-ultimate-team

 

przydatne strony z bazami danych graczy itp itd :

http://www.futhead.com

http://www.futwiz.com

http://www.wefut.com

 

tutoriale, poradniki itp :

http://www.ultimateteam.pl

http://www.fifaaddiction.com

 

---

 

zaczęło się u mnie bardzo obiecująco, wpadł Fabregas ;) oczywiście trzymam go aż do premiery gry bo wtedy ceny za byle kogo zrobią się kosmiczne (szczególnie za graczy z Premier League z popularnych klubów hype zrobi swoje hehe), dropnęło mi tylu graczy z PL że chyba zacznę od robienia BPL składu chyba że ceny mnie odstraszą - docelowo chciałbym hybrydę Neymar - Lewandowski - Cuadrado nic mi więcej do szczęścia nie będzie potrzebne :]

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 259
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zarty sie skonczyly. Wczoraj jak dalo sie chwile zalogowac mialem taki ekran.

38876411402738729516.jpg

Ja mialem co prawda po angielsku ale nie zrobilem screena a ten obrazek znalazlem w necie. No ale chodzi o to samo. Dodam ze nigdy nigdy nigdy wczesniej nie logowalem sie do tego web app, nigdy nie korzystalem z tej aplikacji, klub w fut mam od 2011 roku z tym ze w granie na serio wzialem sie od 14stki. Jak zyc?

Odnośnik do komentarza

Wiec gram pozniej PvP?

Bo sie zastanawiam na sensem tego. Bo skoro i tak gracze (jesli) kontroluja graczy to co za roznica czy sie na papierku zgrania zgadza czy nie? Chyba ze to sa mecze takie cos ala w FM i te niuanse nabieraja wiekszego znaczenia + losowy element?

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

No mnie korcilo juz dlugo, ale nie chcialem na PCta jakiejs slabej wersji fifki. W tym roku juz jest okay wiec nic nie stoi na przeszkodzie :)

 

Czytam jakies poradniki:

 

5) Metoda TOTW

• Jak: Zwykle wraz z wydaniem TOTW, cena zwykłych kart z graczami z TOTW wzrasta. Prościej można to opisać na przykładzie. Załóżmy, że w weekend Piszczek strzela 2 gola i ma asystę. Jest on w takim wypadku murowanym kandydatem do drużyny tygodnia. Jego cena to powiedzmy 5000 monet. W środę wychodzi TOTW i czarna karta – IF z Piszczkiem. Cena karty IF to 200 000 monet – ale to nas nie interesuje. Cena zwykłej karty wzrasta z 5000 monet do 8000-9000 tysięcy. Gdybyśmy od weekendowego meczu Piszczka do środy kupili 30 takich kart, zysk wyniósłby około 90 tysięcy. Metoda ta wiąże się z ryzykiem. Może się okazać, że dany grać nie pojawi się drużynie tygodnia i w najlepszym wypadku sprzedamy karty po zwykłych cenach, oraz że cena zwykłej karty nie wzrośnie (tak też się zdarza). Ostatnio w TOTW pojawił się Thiago Silva jego cena przed wydaniem kart IF to 160 000 monet. Po wydaniu karty IF cena tej zwykłej wzrosła do 200 000 czyli o 40 000, gdyby mieć 10 takich kart mamy 400 000. Jednak może się zdarzyć (często tak się dzieje w przypadku tanich graczy poniżej 5-10 tysięcy ,że cena nie ulega zmianie a wręcz spada, trzeba więc uważać. Przed tym ,że pewniak nie pojawia się w TOTW możemy się obronić przez inną sztuczkę. Już na kilkanaście godzin przed wydaniem drużyny tygodnia jest ona dostępna na twitterze EA (link niżej), więc mamy potwierdzenie, ale mało czasu na dokonanie zakupu.

• Zalety: Duży zysk.

• Wady: Spore ryzyko.

To tylko przyklad co nie. A to nie wszystko.

Przygniatajace :( i to o grze sportowej

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Czy da sie zbudować dobry skład kupując tylko paczki i zawodników za coinsy z rozegranych meczów bez zabawy w te wszystkie kombinacje transferowe?

Jeżeli nie kręcą Cię zawodnicy pokroju Ronaldo czy Messiego to pewnie, rynek transferowy dobrze jest opanować, ale w gruncie rzeczy za mecze, turnieje (czasem są turnieje gdzie nawet grając offline na jakimś łatwym poziomie dostaniemy 10k) i szczęście w paczkach można spokojnie wygrywać, a co każdą ligę, powiedzmy, ulepszać skład. 

Odnośnik do komentarza

Zalezy co rozumiesz przez dobry sklad. Jak chcesz pake z Messim, Ronalde, Ibra, Neymarem czy Balem to zapomnij, tu ci nawet kombinacje transferowe nie pomoga - jedynie realna gotowka przelewana na konto EA za ktora dostaniesz fifa pointsy pomoglaby ci zbudowac pakiete konkretna. (albo fura szczescia ale wylosowac chociaz jednego z nich to szansa jedna na milion)

 

Overall najlepszego zawodnika z paczki waha sie od 75 do 85 najczesciej. Wiec po paru paczkach COS TAM ulepisz ale bez szalu. Imo bardziej oplaca sie kupowac na tym rynku transferowym gdzie ceny za w miare ogarnietych zaczynaja sie od 650 coinsow. Koszt takiego Ronaldo to kilka milionow dla porownania. Za jeden mecz dostaniesz kilkaset coinsow przewaznie 300-400 za wygrana. Czyli da sie ale trzeba troche pograc.

 

 

 

Ogolnie ceny na tym rynku czasami mnie zadziwiaja. Pod koniec grania w 14 za srebnego Shawa overall chyba 73 po transferze juz do United dostalem 40k. Koles niczym sie nie wyroznia wiec celuje ze zaplacili mi za nowy herb przy jego ryju (chociaz juz taki Costa czy Fabregas cenowo nie roznia sie mocno przed/po transferze) gdzie za Ashleya Colea 85 jeszcze w Chelsea dostalem 2k? Czasami mnie drazni ten ut przyznam ale wciaga niesamowicie, nawet sam handel kartami i kombinowanie to niezly pozeracz czasu i mysle ze wiecej na tym stracilem godzin w 14 niz na samym graniu

Odnośnik do komentarza

Otwieranie paczek (ale mowa tylko o tych zlotych za 7,5k bo inne mnie nie kreca) to super sprawa tylko ze jak mowilem rzadko mozna trafic cos dobrego. Ogolnie przewaznie sie traci tylko na tych paczkach ale jak sie trafi jakiegos kozaka (ktorego nie ma szans kupic na rynku) to radosc jest ogromna, jednak budowanie skladu w oparciu o same paczki to jest niemozliwe wrecz biorac pod uwage chociazby to zgranie. 

 

Ja ci proponuje na poczatek jak juz bedziesz mial siana otworzyc z 5-10 paczek, zostawic jednego czy dwoch najlepszych, reszte sprzedac i dobierac zawodnikow do nich z rynku pod wzgledem zgrania no i ogolnie takich co ci odpowiadaja.

Odnośnik do komentarza

Dobra zalogowalem sie do appki. Btw wie ktos czemu safari nie wyswietla strony z aplikacja? No mniejsza.

 

W paczkach dramat. Najlepszy Rondon z Zenita. Reszta to tragedia. No niby trafilem jeszcze Berbatova z overallem 81 ale nie jest swiecacy takze gow no warty :/ Nawet nie mam za bardzo kogo sprzedac zeby sie pobawic w jakies kupowanie xd

Odnośnik do komentarza

U mnie od pół godziny hula aż miło. Z darmowych paczek wpadło kilku graczy z Ligue 1, więc wybór prosty. Rozpoczynam francuzikami. W składzie mam kilka złotych kart, Kurzawa, N'Zonzi, Nkoulou, Hamouma i Origi. Do nich dokupiłem Furmana i kilku innych noname'ów. Większość kart, która mnie nie interesuje poszła na listę transferową. Wcześniej udało się dwie opchnąć za 150 i 200, a teraz ktoś już licytuje Sancheza z Aston Villi za 750, więc będzie można kupić czterech grajków na ławkę. Nie mogę się doczekać, aż dorwę się do gierki :D

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Mi chodzi idealnie bez zadnych problemow. Dzwonilem do ea zeby mi zresetowali pytanie bezpieczenstwa bo zapomnialem odpowiedzi i nie moglem sie zalogowac, przy okazji gosciu powiedzial ze applikacja najlepiej powinna chodzic na chrome xd na safari w ogole mi nie dzialalo, na operze smiga ladnie. Nie wiem czy to wina przegladarki ale teraz patrze to na safari dalej nie dziala XD

 

Ja w paczce mialem jeszcze goscia z Eredivisie - Donk, widze ze po 1,500 chodzi to troche podratowal. Ale ogolnie wszystkie karty sprzedalem/sprzedaje bo mialem taki rozstrzal w ligach ze bez sensu. Jakies 5k coinsow powinno z tego wpasc no i trzeba bedzie jakis sklad ukrecic za to

Odnośnik do komentarza

Grubo. Taki sklad to z 30-40 kola podejrzewam musiales polozyc z tego co teraz patrze na te ceny. Ja ulozylem cos takiego 

61568626082568755453.png

 

Carlos, Gergo i Ceesay maja mega gazicho, a Goulon w pierwszej 20 albo 10 najsilniejszych w fifie XD Licze ze skrzydla beda wrzucac pile na herbatowa i moze troche coinsow wpadnie z meczy. Dopoki nie zaczne grac to nic wiecej nie zrobie, chyba ze sa jakies prezenty od ea do premiery?

Odnośnik do komentarza

Co dobe będziesz mial gifty, 250-500 coinsow i jakieś tam male paczki

na bronzowych i srebnych to nie ma co kasy wydawać bo i tak będziemy grac ze złotymi drużynami, match-making w FUT nie jest za dobry

 

Berbatov ze swoimi workrates low/low to chyba nigdy nie bedzie tam gdzie powinien na boisku, w FUT to jest jedna z ważniejszych rzeczy, takze samego zawodnika zgranie jest ważniejsze niz całej druzyny

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.