Skocz do zawartości

FIFA 15 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie, ostatnio coraz czesciej mam problemy z gra online w fifie 15.

Mieli, mieli i wywala blad checking internet connection a potem wysakakuje blad i sie nie laczy.

Zauwazylem, ze ma to wplyw jak siec PSN szwankuje, tzn nie widze znajomych, nie moge synchronizowac ani zobaczych pucharow.

Mial ktos taki problem ? Super by bylo gdyby go jakos rozwiazal i sie podzielil ta metoda ;/

Odnośnik do komentarza

Tez miałem z tym problem wczoraj, nie mogłem dodawać znajomych, nie chciało mi ich wyszukać, synchronizacja pucharków tez nie działa i do tego nawet dostępnych znajomych mi nie pokazuje w psn. Raz wyskoczył jakiś błąd z NAT, ale nie mam pojęcia po co to przestawiać skoro wcześniej chodziło wszystko elegancko.

Odnośnik do komentarza

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=h5erLQqWnLsvJ:ps3

 

mój główny skład. atak jest mega a kosztuje śmieszną liczbę coinsów. Wykorzystuje wszystko co w tej grze jest zyebane czyli są szybcy i mega zwrotni, do tego 4* skills i można obrońców wkręcać w ziemię z palcem w odbycie.

Odnośnik do komentarza

haha piona Bartiz, też mam Gakpe, Grosickiego i Braitwhaite'a. Właśnie się też zastanawiałem nad Lacazettem, ale jako zamiana za Duńczyka, bo gram 4-3-3. Choć chętnie bym wymienił Grosickiego za Lucasa np. bo Kamil ma beznadziejne markowanie strzału, którego używam najczęściej w akcjach skrzydłem. Muszę tylko uzbierać trochę więcej coinsów.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

ja zrobiłem drużynę Brazylii, rok temu nie dało się nic pozadnego złożyć, a w tym roku zamienić Bernarda z CAM na ST i jest bomba striker, nawet dali teraz trenerów, sam Roberto Carlos jest

 

https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=efQtOX6JnLsxZ:pc

 

Neymar kupiony za 300k, dwa dni pozniej juz chodzi po 450k na PC, gold farmerzy ostro atakuja a EA nic nie robi, niedosc ze gra nie udana, to teraz market idzie do d**y i juz niechce sie grac

Odnośnik do komentarza

Tez miałem z tym problem wczoraj, nie mogłem dodawać znajomych, nie chciało mi ich wyszukać, synchronizacja pucharków tez nie działa i do tego nawet dostępnych znajomych mi nie pokazuje w psn. Raz wyskoczył jakiś błąd z NAT, ale nie mam pojęcia po co to przestawiać skoro wcześniej chodziło wszystko elegancko.

 

 

Dokladnie, nie widze znajomkow, pucharkow, fifa od 2 dni nie dziala.

Znalazl ktos rozwiazanie ?

Odnośnik do komentarza

Moj blad, ktory mam od 3 dni wyglada tak, ma ktos jakos podobnie ?


Odpalam playa, wszystko smiga ladnie ale juz w main menu widze, ze nie laczy mnie z pucharkami ani nie widze friendow.
Wchodze do gry, weryfikacja i laczenie z serverami przebiega poprawnie.
Wchodze do FUTA, offline + market smiga az milo, wchodze by pograc lige/puchar online i wyskakuje okno z komunikatem:
CHECKING NETWORK CONNECTION i tem komunikat utrzymuje sie jakies 30s, w miedzyczasie koleczko wgrywania caly czas sie kreci,
po ok 30 sek wyskakuje nowe okno NETWORK HASS OCCURRED cos tam cos tam i wychodzi do okna wyboru pilkarzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...