Skocz do zawartości

Zaginięcie Ethana Cartera


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, otóż

 

 

Jestem w spalonym domu, patrzę na tę tablicę i nie mogę zobaczyć wspomnienia. Wpadłem na to, że część zagadek mam skreślonych, a część nie. Nie mam tego z astronautą(bo myślałem, że to easter egg i nie robiłem) oraz tak jakby przełamany most. I teraz pytanie, naprawdę muszę się wrócić i to zrobić?

W sumie to nie mam pojęcia o co chodzi z tymi mostami kurde, wydawało mi się, że wszystko zrobiłem. :confused:

 

 

 

Dobra, już zrobione. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Mam problem, otóż

 

 

Jestem w spalonym domu, patrzę na tę tablicę i nie mogę zobaczyć wspomnienia. Wpadłem na to, że część zagadek mam skreślonych, a część nie. Nie mam tego z astronautą(bo myślałem, że to easter egg i nie robiłem) oraz tak jakby przełamany most. I teraz pytanie, naprawdę muszę się wrócić i to zrobić?

W sumie to nie mam pojęcia o co chodzi z tymi mostami kurde, wydawało mi się, że wszystko zrobiłem. :confused:

 

 

 

tak, musisz się cofnąć i zrobić wszystko

1 / 

 

astronautę znajdziesz w lesie pomiędzy pierwszym trupem, a stacją kolejową

 

2 /

mostek to jest chyba pierwsza zagadka - trup bez nóg  pułapki zaraz po wyjściu z tunelu

 

Edytowane przez ofsajd
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

zapomniałem dodać, iz miejsce akcji gry to moje okolice Jel.Góry -> Pilchowice, Karpacz, gdzie sie wychowywałem, chodziłem na ryby z kuzynem, czy uczyłem sie grac w Tekken'a z Kapucha Team Jel.Gora ;) w koncu mogę napisać, ze marzenie z dzieciństwa sie poniekąd spełniło, a brzmiało ono, by kiedykolwiek zagrać w gre video w swoim mieście, okolicach :P zawsze myślałem o GTA, ale to raczej było bujanie w obłokach, tymczasem cos jest na rzeczy :) dla mnie pozycja obowiązkowa.  czekam na wersje PS4 :D

ethan-zaginal-w-pilchowicach -> http://ctsg.pl/ethan-zaginal-w-pilchowicach/

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 7
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

 

 

Przy świątyni masz do rozwiązania zagadkę z chronologią, wcześniej miałeś zagadkę z domkami i pokojami. Potem idziesz normalnie taką drogą leśną  z kamieniami pod górkę z minutę, trzymasz się lewej strony i w kamieniu po lewej będziesz miał wejście do jaskini.

 

 

Upewnij się, że rozwiązałeś wszystkie poprzednie zagadki, żeby potem się nie wracać. ;)

Odnośnik do komentarza

Jakoś w Daturze (PS3), niby też nie prowadzą za rączkę, ale tam jakoś było łatwiej. Wyczuwam podobny klimat między tymi produkcjami. Ciekawe, czy osoby, które robiły Daturę, są w tym nowym studio Chmielarza?
A te przebyłski czarno-białe i pomarańczowa poświata to jak z Painkillera, nawet sampel ten sam.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...