Skocz do zawartości

Legend of Zelda: Majora's Mask 3DS


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już kiedyś wspominałem, Love-Game to bardziej lokalny sklep, więc np. dla Krakowiaków bardziej się opłaca wziąć tam niż z ultimy, bo wyjdzie albo porównywalnie albo nawet drożej z wysyłką niż na miejscu ;)

 

Ale generalnie cena i Majory i MonHuna jest zdrowo przesadzona :/

 

Insajderskie info vol 65645

 

Te wisiorki powinny być dostępne też w innych sklepach, stay tuned ;) 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dobra, teraz to macie GOTY insajderskie info, za które mogą mnie zabić :reggie: ALE CZEGO SIĘ NIE ROBI DLA FORUMKA!

Cytuję:
 

Ale szykujemy jeszcze jeden zestaw ze SkullKidem, (konsola New 3DS+gra MM +figurka)

Info najpóźniej jutro.

 


Koniec cytatu

 

zestaw ze Skull Kidem

 

Figurką

 

Skull Kida

 

u nas

 

W POLSCE

 

DLACZEGO NIE MAM PIENIĘDZY ?! ?! ?! 

 

870227.png

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

LoveGame chciałem wesprzeć jako Krakus, ale właśnie ceny są tu mało atrakcyjne. W KonsoleiGry zamówiłem New3DSXLMajora's za 999zł. A tu majo o stówkę drożej. Stówkę! No i jeszcze to jest bardzo słabe:

 

"TYLKO PEŁNA PRZEDPŁATA GWARANTUJE ZAMÓWIENIE KONSOLI. POBRANIA I PŁATNOŚCI PRZY ODBIORZE MOGĄ ZOSTAĆ ANULOWANE".

 

Ale nie skreślam tego sklepu i cieszę się że mamy na forum insajdera :)

Odnośnik do komentarza

TYLKO PEŁNA PRZEDPŁATA GWARANTUJE ZAMÓWIENIE KONSOLI. POBRANIA I PŁATNOŚCI PRZY ODBIORZE MOGĄ ZOSTAĆ ANULOWANE".

Co xD? W chu,ja lecą czy o drogę pytają? Przecieź to się kwalifikuje na zastrzeżenie niedozwolone w umowie. Oj zaraz poleci chyba szpagat do UOKiK. Żałosne praktyki, które należy gnoić.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Chyba jednak nie :o

http://www.ultima.pl/ct/nintendo-3ds/sprzet/konsole/new-nintendo-3ds-bialy-zelda-bundle

 

Przycisk też będzie

http://www.ultima.pl/ct/nintendo-3ds/gry/przygodowe/the-legend-of-zelda-majoras-mask-3d-z-figurka

 

Jeśli to nie błąd to jestem w lekkim szoku

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...