Skocz do zawartości

Forumowa Liga PES 2015-ps4


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jest chętny do rozegrania ligi, a może nawet organizacji ? Wpisujcie się. Proponujcie jakimi zespołami możnaby było pograć oraz kiedy zacząć. Moim zdaniem powinny być to średniaki, albo lepsze kluby, jednak bez wielkich gwiazd.

1. Cosmos
2. Kamson11
3. Wojtas Angol
4. Areka
5. Hendrix
6. Killer_drought
7. Bartiz

8. Faranell

9. Pajgi

10. MacGyver_Pl

11. Easye

 

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza

Trójkąty są skuteczne gdy ktoś nie potrafi bronic. Nie szpanuje, nie jestem jakims pro graczem (bilans 40 - 20- 20 w dywizjach), ale jak ktos mi spamuje trókatami to zazwyczaj przegrywa. Super dziaĺa defensywa. Bardzo rzadko przechodzi przypadkowy trójkąt. Jedyny problem to durny matchmaking i pojedynki Real kontra OM. No tu trojkaty sa grozne bo zbyt wielka roznica zespolow (szybkosc i odbieranie piłki). Ale gdyby zrobic lige z srednimi zespołami, to zabawa przednia sie kroi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tzn można by było zrobić ligę z 7 osób, jeśli chcecie to nadal jestem za. Czezky nie czepiaj się już pesa, bo ta część jest dużo lepsza od ostatnich, wiadomo że ma swoje bolączki, ale nie chcę znów grać w fifę, a co roku w jakąś piłkarkę gram, myślę jak wiele osób tutaj. A że piłka przez nogi leci, co zrobisz...nic nie zrobisz. Jak to gra ma wady i zalety

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie ma co ograniczac sie do 1 ligi, bo roznica miedzy gwiazdkami czasami sa ogromne.

3,5* z roznych lig - najlepiej najbardziej zblizone do siebie statystykami (mozna zsumowac statystyki i wybrac te ktore sa najbardziej zblizone), pozniej losowanie (do kazdej druzyny bylby przypisany numerek ktory wzesniej wrzucilbym na serwer) i mozemy ruszac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...