Skocz do zawartości

Forumowa Liga PES 2015-ps4


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj i jutro sobie pogram "dla przypomnienia" (nie grałem od połowy stycznia). Od soboty jestem dostępny do turniejowej gry.  Pierwszy mecz widzę z Ajaxem :) Nie wiem też jak gracie, więc pewnie pogram z pass asistance 1, co by nie narażać się  od razu na jakąś manitę.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj i jutro sobie pogram "dla przypomnienia" (nie grałem od połowy stycznia). Od soboty jestem dostępny do turniejowej gry.  Pierwszy mecz widzę z Ajaxem :) Nie wiem też jak gracie, więc pewnie pogram z pass asistance 1, co by nie narażać się  od razu na jakąś manitę.

To akurat bedziesz mial rozgrzewke, bo odkad odkupilem Destiny takze nie wlaczam innej gry ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ok słuchacie!

 

próbowałem się dziś połączyć z pajgim. i cholera nie wiem dlaczego jak on mnie zapraszał to nie miałem składów online tylko mogłem mieć te co mam grając z komputerem (czyt. mógłbym obie robić transfery polepszać grajków itp) a jak ja go zapraszałem mieliśmy skłądy online. 

Co do cholery zrobić by było ok? Jak zrobić by mieć najnowsze skłądy online i offline jednocześnie/?

Odnośnik do komentarza

Macku, chyba trzeba załadować user data jak nie jesteś hostem. Jak teraz graliśmy to tak zrobiłem i było git (oprócz tego, że miałem jeszcze słabszy team :D )

 

Ja dwa mecze do przodu, ale na styku. Gol i obrona Warszawy. O wrażenia wizualne będę się martwił jak będzie na to pora ;)

No i miałem karnego, takiego z pół-dupy, więc strzeliłem :blum1:

Odnośnik do komentarza

A to sory, ale pamiętajmy o niedokończonym spotkaniu, więc jesteśmy kwita :P

 

Jak można sobie ponarzekać na team, to mam jednego typa z OVR 80+ (Natalia 84), kolejny koks ma już 78... Straszne kloce, więc sorki koledzy, ale będę stawiał autobusy i liczył na wasze błędy.

 

MacGyver jest najgorszym typem rywala dla mnie, bo gra bardzo ostrożnie w obronie, nie napala się i nie idzie na raz. Do tego umie grać dużym i silnymi napastnikami (a tego też nie cierpię), sporo widzi, lubi zmieniać stronę z której atakuje, ale moim zdaniem trochę za dużo bawi się piłką pod własnym polem karnym i np. ze dwa razy dzięki temu miałem sytuacje 1:1 z bramkarzem.

 

Przebieg obu meczów był bardzo podobny. Początek to raczej moja przewaga i gra toczy się na połowie Maca, gol (ten pierwszy bez zarzutu, wcześniej ładny drybling w środku pola i minięcie 3 zawodników na małej przestrzeni-  i to jedyny jaki mi wyszedł w tym dwumeczu...-, podanie na lewe skrzydło, zejście do środka i strzał odchodzący przy dalszym słupku) i Macu przejmuje inicjatywę. O ile w pierwszym spotkaniu nie stworzył sobie dogodnej sytuacji  (nie licząc nieudanej dobitki z bliska po raczej nieprzygotowanym strzale- chociaż zdaje sobie sprawę, że mógł liczyć na tą dobitkę), bo jakimś cudem moje mashowanie xa w defensywie dało radę, tak w drugim spotkaniu był dużo groźniejszy i tylko zbyt ciężki palec Maca uratował mi dupsko. Przynajmniej przed remisem. Ja się ograniczałem do wciskania kwadrata po przejęciu piłki (co raczej nie pomagało mi uspokoić gry...).

Odnośnik do komentarza

No i dwa w(pipi)e zebrałem i to bezdyskusyjne. Areka mnie pocisnął 1-0 i 3-1. Wyniki lepsze niż moja gra, zwłaszcza w pierwszym spotkaniu. Koks w defensywie i luzak w ataku, inny poziom. Lekko prowadzi piłkę, praktycznie nie używa sprintu. Nie polecam tego usera :reggie:

 

Na plus, w drugim spotkaniu już coś grałem ( w pierwszym chyba nawet nie oddałem strzału na bramkę...). Oczywiście gola strzeliłem z dupy, ale miałem 3 setki z akcji.

Na minus w pierwszym meczu areka miał z 5 setek po ładnych akcjach, ale gola musiał strzelić z dośrodkowania :(

 

Cosmos- po 22 wracam z pracy, więc jak będziesz wolny, to gramy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...