Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

czaku jak zwykle mistrz, gdy startuje to prawie zawsze wygrywa, chyba smialo mozemy powiedziec, ze to jeden z lepszych polskich graczy w ta gierke

 

nowe wyzwanie online, sorki, ze nikt inny nie wybiera tylko ja rzucam ale wakacyjna zabawe traktujemy zupelnie rekreacyjnie wiec wg mnie wazne by w ogole jakies wyzwanie bylo aktywne 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sluchajcie, chyba sie nie ma co napalac. Trzeba chyba jakies nowe zasady ustanowic itd. zeby przypadkiem ferment nie powstal w srodku miesiaca. Dojda nowi gracze, my starzy juz sie znamy i wiemy jak sie dogadac. Nowi moga miec roszczeniowy charakter i wiecie ze zgrzyt sie pojawi tak jak juz nie raz bylo.

Welna ja moge pomyslec, ale nie za bardzo mam czas na granie i pewnie bede opuszczal eventy, a szkoda wielka bo uwielbiam z Wami rywalizowac. Glownie na Rywalizacji stworzylem swoj skill. Chcialwm zasponsoeowac Rywalizacje bodajze w czerwcu czy lipcu, ale z wiadomych przyczyn nie bylo zbyt duzej ilosci ludzi. Fajnie kakby znow bylo ok 60 osob i miejsca nagradzane tak jak wedlug ustalen ussra, bo kazdy mial szanse na wygrana.

Takie jest moje zdanie i uwazam ze trzeba wszystko od nowa obgadac.

Odnośnik do komentarza

Ano mialem na mysli ze dobrze by bylo regulamin nowy ustanowic, jesli bedziemy sie scigac o nagrody. W pierwszym poscie Rywalizacja zatrzymala sie na zasadach z lutego, a w pozniejszych miesiacach byly zmieniane nie raz zasady. Trza to zebrac do kupy i spisac, aby uniknac niepotrzebnych spin itd. Ustalic kto i kiedy wybiera trase i auto. Moze nawet sa jakies nowe pomysly?

Zostawiam temat do przemyslenia i obgadania :-)

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Siemka, jestem świeży na forum jak można dołączyć do waszej rywalizacji ? Posiadam podstawkę z Sp.

W końcu się pojawiłeś :) Najsampierw przeczytaj pierwszy post. W skrócie wyślij zaproszenie do znajomych do RywalizacjaDC.

 

 

Wełna/Ficek/Gebus

Możecie spłodzić jakieś zasady aktualnych wyzwań? Wrzucimy wszystko w pierwszy post dla jasności. Do nazwy tematu dopisałem, żeby go sprawdzać. Wywaliłem też ankietę.

Odnośnik do komentarza

Zasady sa dosc proste.

Zeby nie było zamieszania sam robie dwa pierwsze wyzwania

 

Potem zawsze 15 ta osoba w wyzwaniu wybiera nastepne i przesyła dane do mnie

 

1 wyzwanie - Welna

2 wyzwanie - Welna

3 wyzwanie - 15 osoba z wyzwania nr 1

4 wyzwanie - 15 osoba z wyzwania nr 2

itd....

 

Bede przypominał to odpowiednim ludziom i ogarniał tak samo jak kiedys (zdjecia + tabela po kazdym wyzwaniu)

 

PS: 200 zł w puli nagród jest , jesli sie ktos zgłosi to fajnie a jak nie to moze mi drugi sponsor przeleje 100zł a ja kupie sam 3x zdrapke 100zł PSN po 85 szutka = 255zł, to powiedzmy ze dorzuce te dodatkowe 55zł

 

 

PS: postaram sie zliczac "czasy" - wtedy klasyfikacja generalna bedzie ze wzgledu na czas a nie na punkty, ale to jeszcze zobacze czy bedzie mi to szło odpowiednio szybko

 

 

Ja to tak widze

 

PS 2: mozecie juz myslec nad październikowymi wyzwaniami. Moze zagramy o kolekcje Nathan Drake. Zobaczymy. (Jak moja zona sie dowie ze tak dorzucam sponsoring to.....) ;P

Edytowane przez Welna
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...