Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

To nie na moje nerwy :D

 

Trzeba ćwiczyć. Dopiero po jakichś 10 okrążeniach masz już wprawę a potem już ciśniesz. Tutaj ludzie potrafią i po kilkadziesiąt prób zrobić i do ponad setki tylko po to aby urwać 0:00.100 i przeskoczyć rywala. 

 

Mam wrażenie że odkąd te symboliczne nagrody pojawiły się w Rywalizacji DC to żarty się skończyły  :good:  :good2:  :thumbsup:  :i_am_so_happy:

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze okrążenie miało ponad 1:17:xxx, gdzieś po trzecim/czwartym zrobiłem 1:12:xxx, a potem to kilkanaście prób i w końcu 1:10:xxx z dużym polem do poprawy. Widziałem, że już kilka osób mnie wyprzedziło, lider też się zmienił, więc będzie ciekawie. Zobaczymy ile ostatecznie będzie osób, bo aktualnie jest chyba 15.

Odnośnik do komentarza

Zgodze sie z chlopakami i tez sam nie raz to mowilem trzeba usiasc na tylku i meczyc trase. Nie raz siedzialem cztery godziny non stop aby urwac setne sekundy, ale radocha jak sie uda nie do opisania. Nagrody ten fan tylko nakrecaja, bo nie scigamy sie o pietruszke i jest jakis cel do katowania pada :-)

Moj cAs obecnie to 1:10,176 i sporo do urwania, ale nie mam czasu. Spedzilem na tym wyzwaniu lacznie 45min, jakbym pod rzad usiadl jakies dwie godziny to zszedlbym spokojnie ponizej czasu Rezoka

Edytowane przez gebus_3008
Odnośnik do komentarza

Rezok jest luzem do przeskoczenia (przynajmniej wczoraj jak grałem po kilku szklaneczkach)

 

Ja narazie zrobiłem łącznie 10 okrążeń. I sam pierwszy sektor mogę poprawić o 0,5 sekundy. Ale to zawsze było najpiękniejsze w DC, szczegóły które dostrzegasz po większej ilości okrążeń powodują czasami przeskoczenie o 1 sekundę od schematu, który powtarzasz 100 razy.

 

Co do nagród, Ja dołoze na 3cia zdrapke

TOP 3 jesli nie wycofa sie drugi sponsor (Yogi) to dostanie zdrapki PSN 100zł

 

Sprobuje zliczac czasy , ale jak bedzie za duzo roboty to bede zliczał punkty po staremu

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze okrążenie miało ponad 1:17:xxx, gdzieś po trzecim/czwartym zrobiłem 1:12:xxx, a potem to kilkanaście prób i w końcu 1:10:xxx z dużym polem do poprawy. Widziałem, że już kilka osób mnie wyprzedziło, lider też się zmienił, więc będzie ciekawie. Zobaczymy ile ostatecznie będzie osób, bo aktualnie jest chyba 15.

 

Godzinka grania i dołączam do tabeli swój czas ale już nie będę poprawiał. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=pO2wh6OfCpg

Odnośnik do komentarza

OK,

 

Prosze dopisac do Pierwszej strony

 

 

Yogi i Ja ufundujemy w tym miesiącu 3 zdrapki po 100 zł

 

Zdrapki otrzymaja

1 i 2gie miejsce.

3cia zdrapka zostanie rozlosowana wsrod uczestników, ktorzy wystapili w 80% wyzwan. (Z wyjatkiem 1-2 miejsca oczywiscie). Dzieki temu jak słusznie zauwazył Yogi, ludzie po 4 przegranych wyzwaniach nie zrezygnują z dalszych przejazdów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Prezes nadal pierwszy? Wklejcie Tabele, ja i tak juz nie poprawie bo w pracy jestem

PS: Co powicie aby Jedno wyzwanie trwało 4 dni (Poniedziałek zakładane do Piatku tak jak teraz , a drugie 3 dni bo w weekend jest wiecej czasu na gre?)

 

Wtedy mamy reguralnie nowe wyzwania w kazdy Pon i Pt , i mamy 2 na tydzien

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...