Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w nocy jeszcze troche jezdziłem, umiem już brać wszystkie zakrety, teraz tylko złożyć to w całość.

Coś tam urwałem wczoraj, mam ze 2+ sec jeszcze do ugrania, ale Czezky znowu odskoczył :pirate:  

Nie wiedziałem, że ty na kierownicy jezdzisz

 

Na liście jeszcze nie ma czasów Prezesa, Welny czy Kame

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

fanek widzac twoj czas jestem pewien ze dalej nie wiesz jak brac niektore zakrety


Event na całą Europę, przez dość długi czas prowadziłem ale gościu co wygrał jeździł offline więc nie można było sprawdzić jaki miał czas. Dopiero pod koniec wskoczył jego czas i skończyłem drugi niestety. Może następnym razem będzie lepiej

i tak szacun za wynik, od poczatku pisalem, ze masz skilla takiego, ze w polsce raczej nikt ci nie podskoczy, jak widac, nie mylilem sie, nawet w eu malo kto potrafi w tej grze

 

sony majac takie mozliwosci calkowicie zawala promowanie gierki, eventy (wysylane przez np evolution wewnatrz gry) spokojnie raz na jakis czas mogly by nagradzane nagrodami (nawet glupie gadzety od sony) - to by nakrecilo na tytul

 

wstyd, ze najwieksze wsparcie w polsce robimy my tutaj na forum fundujac sobie nagrody

Odnośnik do komentarza

Moj jak na razie najlepszy czas, do 2 miejsca juz tylko sekunda straty.

1,8s to trochę więcej niż "już tylko sekunda" :P Ale i tak gratki.

 

Czas czaka do pobicia, no ale trzeba skleić dobry przejazd. Zdziwiłem się jak po drugim sektorze byłem przed nim, ale trzeba było tradycyjnie zepsuć zakręt przed tunelem.

 

epm82w.jpg

 

 

@Fanek

Po czasach tego nie widać.

Odnośnik do komentarza

mi psycha siadla :( W kazdym okrazeniu yebie jeden z latwych zakretow, a kazdy mam juz opanowany na perfekt.

Ale to tak yebie, ze przyperdalam z calym impetem w sciane :(

Ficek, mogles mi powiedziec, ze juz to graliscie, to jest kurevsko nie fair ;<

Raz wyprzedzilem czaku, to sie wy(pipi)em z podniecania na prostej. NA PROSTEJ KURFA.

A chuy tam, byle przed fankiem.

Odnośnik do komentarza

nie startowalem chyba w tym evencie bo sobie nie przypominam by niedawno byla ta trasa - w pazdzierniku na pewno nie byla

 

zreszta my sie tu scigamy caly czas od grudnia wiec nie ma trasy, na ktorej nie jechalismy :P zwlaszcza trasy na okrazenia bo te sa najczesciej wybierane bo kazdy jakos sie boi tras od a do b , bo uczenie ich trwa za dlugo, a cyborgi dopiero na takich pokazuja co to znaczy turbo czasy

 

klasa aut tez ma znaczenie, piszecie, ze niby na tej trasie bylo jakies lambo - przeciez to calkowicie inny tor jazdy i hamowania, tak jak tym audi hamuje sie na tej trasie praktycznie 2 razy to lambo pewnie o wiele czesciej

Odnośnik do komentarza

 

 

Łapcie przejazd sprzed chwili. Jest jeszcze potencjał na lekką poprawę, chwilę po pierwszym sektorze łapie pobocze i 3 sektor  też bez szału. Może się komuś przydać

 

W 3 sektorze parę razy mi się udało dobrze przejechać, w zakręt w lewo lekko wszedłem bokiem  i auto delikatnie złapało pobocze, tak żeby około 145 km/h mieć przed tunelem a nawet szybciej, wtedy będzie git

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie no was poyebalo ?? Przed wyjsciem do roboty bylem gdzies 17 tera pacze a juz 22 po 10h roboty musze siedziec i czasy krecic

 

EDIT: poprawilem czas o ponad sekunde i przez sekunde bylem 17 i spadlem na 18 - dzieki McN-MaGIK(kuwa trudniejsze nicki rozumiem ze byly zajete ).

Wyprzedzilem fanka i zblizam sie do welny jaram sie jak lazienkowski

Edytowane przez spencer13
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...