Skocz do zawartości

Supergirl (CBS) 2014


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, pierwsze oficjalne zdjęcie

 

SGBodyLR_54fa0dfae2f1a5.74310854.jpg

 

 

http://www.dccomics.com/blog/2015/03/06/first-look-melissa-benoist-as-supergirl

 

Melissa fajna laska, ale coś słabo im wyszło dobieranie statycznej foty, bo wygląda jakby wszystkim dookoła chciała wyssać bąki z dupy.

 

Niemniej czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Zaqair

CBS oficjalnie zamawia 1 sezon

 

CBS has given its first new series pickup for the 2015-16 season to Greg Berlanti and Warner Bros. TV's DC drama Supergirl.

 

http://tvbythenumbers.zap2it.com/2015/05/06/supergirl-ordered-to-series-by-cbs/400410/

 

 

Though Supergirl will be airing on The CW’s parent network, Berlanti has already gone on record to say that the heroine exists in the same universe as the scarlet speedster and emerald archer, so we could be in for an epic cross-network crossover with The Flash and Arrow—and the superhero team-up spin-off, should it move forward.

 

:banderas:

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nie powiem, spoko to zrealizowali, tylko ten teen pop kawałek pod koniec promo mnie drażnił.

 

 

Trailer nawet ok, do momentu, w którym surowy czarnoskóry dowódca mówi jej, że ma wrócić do podawania kawy i od razu włącza się smętna melodia. :dynia: Trochę jak z jakiejś YouTube'owej parodii.

 

W ogóle w jakich przyszło nam żyć, że robią komiksowy serial skierowany do płci pięknej. ;)

Odnośnik do komentarza

Od początku były spekulacje do jakiego targetu skierowany będzie serial. Dlatego z dużą rezerwą podchodzę do Supergirl. Nie nakręcam się na nie wiadomo co. Poziom chociażby The Flash to to nie będzie ALE jak na start to całkiem niezłe efekty. Jeśli tylko zrównoważą ckliwe gatki i akcję, dadzą fajny wątek główny i ciekawych villainów to będzie co oglądać. Na razie to irytują mnie tylko anorektyczna Ally McBeal z wielką głową (do tego teraz wredna bitch) i silnie heteroseksualny, napakowany, łysy, czarny Olsen  :/

Odnośnik do komentarza

Hmmm to będzie Flash dla dziewczyn, coś mam takie przeczucie. Jednak wątek "Szukam miejsca dla siebie w tym świecie" nie działa tak dobrze jak "Psychopata z supermocami zabił moją matkę w przeszłości więc teraz muszę go powstrzymać stając się lepszy". Ale i tak będę tasował... yyy to znaczy oglądał Karę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...